آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار ها

خانه / آموزش های متفرقه / آموزش غیر فعال سازی پیامک های تبلیغاتی همراه اول ، ایرانسل و رایتل

آموزش غیر فعال سازی پیامک های تبلیغاتی همراه اول ، ایرانسل و رایتل

پیامک های تبلیغاتی که این روزا داد بسیاری از مشتریان اپراتورها را در آورده است ، معمولا محتوای این پیام های تبلیغاتی هم مسابقات ، تفریحی و بخشی از آن با توجه به ثبت نام شما در هر شغلی مربوط به تبلیغات ان شغل می باشد ، مشکل جایبی پیش می آید که شما ناخواسته وارد یکی از مسابقات شوید یعنی کنجکاوی شما گل کرده و به یکی از پیامک های تبلیغاتی مسابقات و … جواب داده باشید آنجاست که در قبض ماهانه خود مبلغی را برای شرکت در این مسابقات باید پرداخت کنید ! در این پست برای شما آموزش غیر فعال سازی پیامک های تبلیغاتی در اپراتورهای ایرانسل ، همراه اول و رایتل را آماده کرده ایم !

block-sms-operator

چند وقتی است که یک شماره پیامی و یک کد USSD خاص برای غیر فعال سازی پیامک های تبلیغاتی تمامی اپراتورها عرضه شده است و غیر فعال سازی پیامک های تبلیغاتی در هر سه اپراتور ایرانسل ، همراه اول و رایتل یکسان می باشد ، پس با آموزش ما همراه باشید !

آموزش غیر فعال سازی SMS های تبلیغاتی در رایتل ، همراه اول و ایرانسل :

روش اول )

۱ – ابتدا شماره گیر گوشی خود را باز کنید و این رو بنویسید #۸۰۰* و آن را شماره گیر کنید.

block-sms-operator-1

۲ – هم اکنون با عکسی مانند زیر مواجه می شوید که هر کدام را برای شما به تفصیل شرح خواهید داد :

block-sms-operator-2

گزینه ۱ ) مشاهده سرویس های فعال : با نوشتن عدد ۱ و کلیک روی Send سرویس های فعال تبلیغاتی که برای شما فعال می باشد بوسیله پیامک به شما اطلاع رسانی می شود

گزینه ۲ ) قطع خدمات مبتنی بر محتوا : با ارسال عدد ۲ شما سرویس های مسابقه ای و پولی اپراتورها را غیر فعال می کنید این همان سرویس ارزش افزوده می باشد که به این نام تغییر یافته است و در واقع مسابقات و پیامک هایی که با جواب به آنها پول از شما کسر می شد را قطع خواهد کرد.

گزینه ۳ ) قطع پیامک های تبلیغاتی : با ارسال عدد ۳ پیامک های تبلیغاتی رایگان اپراتورها قطع می شود ، مثلا تبلیغ یه محصول یا تبلیغ یه شرکت خاص که پولی بابت جواب به آن از شما کسر نمی شود !

۳ – پس برای قطع پیام های تبلیغاتی شما یکبار عدد ۲ را بنویسید و SEND کنید و بار دیگر #۸۰۰* را شماره گیری کرده و این بار عدد ۳ را ارسال کنید ، معمولا بعد از ارسال پیامکی برای شما ارسال می شود که تا ۲۴ ساعتن آینده غیر فعال می شود که باید این ۲۴ ساعت را صبر داشته باشید !

روش دوم ) قطع پیامک های تبلیغاتی از طریق پیامک به ۸۰۰ :

۱ – بخش پیامک یا Message گوشی خود را باز کنید و عدد ۱ را به ۸۰۰ ارسال کنید ( یعنی در قسمت شماره ۸۰۰ را بنویسید و در بخش متن بنویسید ۱ )

block-sms-operator-3

۲ – هم اکنون یک پیامک برای شما از شماره ۸۰۰ ارسال می شود که کد تایید براتون ارسال کرده و شما باید کدی که براتون ارسال کرده ( به صورت عدد  می باشد) را در جواب پیام بنویسید و دوباره ارسال کنید.

تلگرام پاتوق یو