صفحه اصلی > آموزش پیام رسان سروش و پیام رسان داخلی : آموزش نصب پیام رسان سروش روی گوشی اندروید

آموزش نصب پیام رسان سروش روی گوشی اندروید

پیام رسان سروش فعالیت خود از از سال 94 شروع کرد دقیقا زمانی که کاربران برای نصب تلگرام پیش دست شده بودند ، پیام رسان سروش زیر نظر صدا و سیما اداره می شود و برنامه بلند مدت برای جایگزینی و استفاده در تلگرام را دارا می باشد ، پیام رسان سروش دارای امکاناتی دقیقا مشابه تلگرام می باشد و به گفته مدیر سروش اطلاعات کاربران ذخیره می شود ولی در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نمی گیرد ، با فراگیر شدن تبلیغات پیام رسان سروش در شبکه های صدا و سیما و ممنوعیت استفاده از تلگرام در ادارات دولتی و با توجه به نصب سروش از طریق این کاربران ، برای رفع مشکلات کاربران عزیز پاتوق یو در این اموزش به نصب سروش در اندروید می پردازیم هر چند پروسه نصب سروش در آیفون هم دقیقا مشابه این مراحل می باشد، در ادامه اموزش تصویری و کامل نصب پیام رسان سروش در اندروید را برای شما نمایش می دهیم.

soroush android پیام رسان سروش

نصب پیام رسان سروش روی گوشی اندروید

 

پیش نیاز های آموزش نصب سروش در اندروید :

 

برای نصب سروش در اندروید احتیاج به نسخه اندروید سروش مسنجر دارید از لینک روبرور دانلود کنید —> دانلود پیام رسان سروش برای اندروید

 

آموزش نصب سروش روی اندروید :

 

1 – در مرحله اول شما با انتخاب زبان مواجه می شوید که می توانید یکی از زبان های انگلیسی یا فارسی را انتخاب و روی Start کلیک کنید.

soroush android 1 پیام رسان سروش

2 – اکنون شماره موبایل خود را بدون صفر اول وارد کنید ، دقت داشته باشید حتما و حتما کادرسمت چپ اول روی +98 تنظیم شده باشد و در کادر دوم هم شماره موبایل خود بدون صفر اول وارد میشه و اگه کادر سمت چپ روی +98 تنظیم نشده در بالای کادر نوشته من اینجا هستم اگردهر کشور دیگری غیر از ایران را نمایش می دهد روش کلیک کنید و از کادر باز شده کشور ایران را انتخاب کنید بعد از این مراحل تیک بالای صفحه رو مانند عکس زیر کلیک کنید.

soroush android 2 پیام رسان سروش

3 – اکنون یک کد برای شما پیامک می شود که مانند تصویر زیر در کادر تعیین شده وارد کنید ، با وارد کردن کد خودکار به مرلحه بعد خواهید رفت البته اگر به مرحله بعد ورود نکرد می تونید تیک بالای صفحه رو بزنید تا به مرحله بعد بروید.

soroush android 3 پیام رسان سروش

4 – در مرحله بعد نام دلخواه و عکس پروفایل خود را انتخاب کنید البته انتخاب عکس اجباری نیست و بعدا هم میشه اکی کرد. و تمام وارد سروش شدید.

soroush android 2 پیام رسان سروش

 

سوالات متداول :

 

سروش فقط قابلیت نصب روی اندروید 4.0 به بالا را ارا می باشد !

 

( 4.1 از 5 ) از 19 رای

دیدگاهتان را بنویسید