آموزش نرم افزار

خانه / آموزش تلگرام

آموزش تلگرام

آموزش دانلود از یوتیوب با استفاده از ربات تلگرام

دانلود از یوتیوب با استفاده از ربات تلگرام

دانلود از یوتیوب با استفاده از ربات تلگرام

یوتیوب عظیم ترین منبع دسترسی به فیلم ها و ویدئو های آموزشی و سرگرمی در اینترنت می باشد که میلیون ها ویدئو در رابطه با موضوعات مختلف در پایگاه اطلاعاتی آن وجود دارد و روزانه هزاران ویدئو توسط کاربران از سر تا سر جهان در آن آپلود می شود در نتیجه می توان گفت که در رابطه با هر موضوعی می توان در یوتیوب ویدئویی مرتبط با آن پیدا کرد. حتما برای شما نیز پیش آمده که ویدئویی در یوتیوب نظرتان را جلب کند و بخواهید آن را دانلود کنید ولی به دلیل محدودیت های موجود نتوانید این کار را انجام دهید! البته برای این کار ابزار بسیاری نظیر نرم افزار ها و وبسایت ها وجود دارد که متاسفانه بسیاری از آن ها به درستی عمل نمی کنند یا محدودیت های بسیاری برای دانلود دارند و یا ویدئو ها را با کیفیت پایینی ارائه می دهند؛ در نتیجه آنچنان که باید پاسخگوی نیاز شما نخواهند بود. به همین دلیل امروز تصمیم گرفتیم یک روش بسیار خوب، آسان و سریع و بدون هیچ گونه محدودیت برای دانلود از یوتیوب خدمت شما معرفی کنیم که آن استفاده از ربات مخصوص تلگرام است. با آموزش دانلود از یوتیوب با استفاده از ربات تلگرام تا پایان با ما همراه باشید!

ادامه ی مطلب

آموزش تغییر عکس ارسال شده در تلگرام

تغییر عکس ارسال شده در تلگرام

تغییر عکس ارسال شده در تلگرام

تلگرام که به عنوان محبوب ترین پیام رسان در کشور ما شناخته می شود از قابلیت های فوق العاده ای برخوردار است که آن را به یکی از بهترین ابزار ارتباطی در کشور ما تبدیل کرده و تجربه ی بسیار خوبی را در برقراری ارتباط با دیگران در اختیار کاربران می گذارد. یکی از قابلیت های فوق العاده ی تلگرام امکان ویرایش متن پیام های ارسال شده است که به شما این امکان را می دهد تا اگر پیامی شامل غلط املایی یا غلط تایپی باشد یا از بیان مطلبی پشیمان شده باشید پیام را به جای حذف و ارسال مجدد، ویرایش و اصلاح کنید. جالب است بدانید که انجام این کار برای عکس های ارسال شده در تلگرام نیز امکان پذیر است. در تلگرام علاوه بر ویرایش متن پیام ها می توانید عکس هایی که ارسال می کنید را نیز پس از ارسال و یرایش کرده و با عکس یا فایل دیگری جایگزین نمایید. این قابلیت ممکن است در شرایط مختلفی کاربرد داشته باشد. مثلا فرض کنید عکسی را به اشتباه به جای عکس دیگری برای شخصی ارسال کرده اید در این صورت می توانید از طریق روشی که امروز خدمت شما توضیح می دهیم تصویر ارسال شده را با عکس یا تصویر دیگری جایگزین کنید. در مقاله ی امروز طریقه ی گام به گام تغییر عکس ارسال شده در تلگرام و جایگزین کردن آن با تصویر یا فایل دیگر را خدمت شما آموزش خواهیم داد. تا پایان با ما همرا باشید!

ادامه ی مطلب

آموزش ساخت هایپرلینک در تلگرام اندروید و کامپیوتر

آموزش ساخت هایپرلینک در تلگرام

اصطلاح هایپرلینک (hyperlink) به متن یا کلمه ای که حاوی یک لینک باشد گفته می شود. زمانی که فرد بر روی این متن یا کلمه لینک دار بزند به لینکی که در پشت این کلمه مخفی شده است هدایت می شود. خیلی از سایت ها برای آسان شدن کار خواننده و زیبایی در نوشتار به جای نوشتن مستقیم لینک مورد نظر، از قابلیت هایپرلینک استفاده می کنند. شما می توانید لینک های داخلی تلگرام و هم لینک های خارجی را به آسانی در پشت متن ها و کلمات مخفی کنید و هایپرلینک بسازید.
اما می دانستید که در پیام رسان محبوب تلگرام نیز می توانید از هایپرلینک استفاده کنید؟
شاید بعضی از شما قبلا لینکی را با استفاده از ربات های لینک ساز تلگرام در پس کلمات مخفی کرده باشید. ولی جالب است بدانید که بدون استفاده از ربات تلگرام نیز می توانید به آسانی هایپرلینک بسازید!
شما می توانید به آسانی هایپرلینک های متعددی را به متون خود در تلگرام اضافه کنید. زمانی که فرد بر روی هایپرلینک می زند پیامی ظاهر می شود که از طریق آن می تواند لینک را مشاهده یا مشاهده لینک را کنسل کند.
نوشتن آدرس لینک ها به طور مستقیم شاید زیاد خوشایند نباشد و متن را از آراستگی می اندازد مخصوصا اگر تعداد زیادی لینک در متن وجود داشته باشد و آدرس آن ها طولانی باشد. با استفاده از هایپرلینک ها می توانید به متن خود نظم و ترتیب دهید و کاری کنید که خواننده یا دریافت کننده متن نیز دچار سردرگمی نشود.
از این رو ما قصد داریم در این آموزش نحوه ساخت هایپرلینک (hyperlink) یا به عبارت ساده تر، طریقه ی لینک دار کردن متن را در پیام رسان تلگرام به شما عزیزان آموزش دهیم.

ادامه ی مطلب

آموزش تصویری ساخت استیکر در تلگرام

آموزش ساخت استیکر در تلگرام

ساخت استیکر در تلگرام

 

در پیام رسان تلگرام، استیکر ها نقش زیادی در مکالمات بین دوستان بازی می کنند. فرستادن استیکر می تواند بسیار لذت بخش و جذاب باشد. شما می توانید استیکر ها را در گروه ها، کانال ها و مکالمات خصوصی تان بین دوستان و آشنایان بفرستید و به جای استفاده از کلمات به راحتی احساسات تان را از طریق استیکر ها به دیگران ابلاغ کنید.

تلگرام یک گالری استیکر رسمی ندارد، در عوض شما می توانید با استفاده از ربات استیکر ساز تلگرام @Stickers استیکر های دلخواه تان را بسازید. بسیاری از فتوشاپ کار های حرفه ای استیکر های خود را با استفاده از ربات استیکر ساز تلگرام به صورت پک استیکر در آورده و با دیگران به اشتراک می گذارند.

استیکر های کلمات، شکلک و استیکر های عاشقانه از جمله محبوب ترین استیکر های تلگرام هستند. برای هر بسته یا پک استیکری که ساخته می شود، یک لینک خاص به منظور اشتراک گذاری آن ها با سایر کاربران تلگرام ساخته می شود. کاربران با استفاده از این لینک می توانند پک استیکر مورد نظر را در گالری استیکر های خود اضافه کرده و هر موقع که بخواهند از آن استفاده کنند.

اگر شما صاحب یک کانال عمومی در تلگرام هستید، می توانید با استفاده از استیکر ها مخاطبین خود را سرگرم کنید و برای نشان دادن احساسات به جای استفاده از شکلک یا ایموجی ها از آن ها استفاده کنید.

در این آموزش به شما طریقه ی ساخت استیکر تلگرام را نشان می دهیم.

ادامه ی مطلب

آموزش فعال سازی تایید دو مرحله ای در تلگرام

 آموزش فعال سازی تایید هویت دو مرحله ای در تلگرام

 

با فعال سازی قابلیت تایید هویت دو مرحله ای در تلگرام شما می توانید امنیت حساب کاربری خود را افزایش دهید تا اگر احیانا یکی از نزدیکان تان سیم کارت شما را در اختیار داشت، نتواند به آسانی از طریق دستگاه دیگر وارد حساب کاربری شما شود.

در نتیجه این بهترین روش برای حفظ امنیت حساب کاربری تلگرام شما می باشد.

با فعال سازی این قابلیت امنیتی زمانی که می خواهید در دستگاه دیگری وارد حساب کاربری تلگرام خود شوید، علاوه بر گذرواژه  به کدی که تلگرام برایتان ارسال می کند نیز نیاز دارید. به عبارت دیگر برای این که اثبات کنید شما صاحب حقیقی اکانت مد نظر هستید باید از دو مرحله امنیتی عبور کنید. به همین دلیل این قابلیت تایید هویت دو مرحله ای نام دارد.

در این آموزش ما به شما طریقه ی فعال سازی تایید هویت دو مرحله ای در تلگرام را نشان می دهیم.

ادامه ی مطلب

آموزش تصویری اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی در تلگرام

آموزش به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی در تلگرام تلگرام دارای قابلیت های بسیار مهم و کاربردی ای می باشد که همه افراد می توانند از آن ها برای انواع کارهای خود استفاده نمایند. شاید یک روزی شما نیاز داشته باشید تا موقعیت مکانی خود را با دیگران به اشتراک بگزارید تا بتوانند شما را پیدا کنند یا برای کارهای دیگر این کار را انجام دهید. از قابلیت های کاربردی تلگرام، امکان ارسال موقعیت مکانی می باشد. در ادامه قصد داریم آموزش تصویری به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی یا لوکیشن را در تلگرام به شما آموزش دهیم.

آموزش به اشتراک گزاشتن موقعیت مکانی در تلگرام

ادامه ی مطلب