آموزش نرم افزار

خانه / آموزش های ویندوز

آموزش های ویندوز

آموزش رفع خطای اجرا نشدن Settings در ویندوز 10

با این که مشتریان کمپانی مایکروسافت ممکن است از دست این کمپانی شاکی باشند که چرا کنترل پنل با هر ورژن جدید ویندوز حضورش کمتر و کمتر می شود، در عین حال نرم افزار تنظیمات Settings در ویندوز 10 تبدیل به یکی از ویژگی های کاربردی و اصلی این سیستم عالم شده است. این برنامه اصلی ترین گزینه ی مخاطبان برای کنترل کردن سیستم شان است، از اضافه کردن دستگاه های اضافه گرفته تا کنترل کردن یوزرهای مختلف کامپیوتر و گزینه های گیمینگ. اگر برنامه ی Settings از کار بیوفتند ویندوزتان یک جورهایی به طور کامل غیرقابل استفاده می شود. پس اگر نرم افزار Settings اتان باز نمی شود یا برایش مشکلی پیش آمده در این آموزش چندین راهکار برای رفع این خطا برایتان قرار گرفته است. این شما و این همدرست کردن Settings.

درست کردن Settings

ادامه ی مطلب

آموزش غیرفعال کردن به اشتراک گذاری موقعیت مکانی در مرورگر های اینترنت

آموزش غیر فعال کردن لوکیشن در مرورگرهای مختلف \ یکی از کارهایی که مرورگر های شما انجام می دهند؛ به اشتراک گزاشتن موقعیت مکانی شما می باشد. در برخی موارد این اتفاق ممکن است امنیت کامپیوتر شما را به خطر بیاندازد. البته با وجود اینها، شما به راحتی می توانید این ویژگی را در مرورگر های خود غیرفعال نمایید. در ادامه می خواهیم روش غیرفعال کردن این قسمت را به شما ارائه دهیم.

غیرفعال کردن به اشتراک گزاری موقعیت مکانی در مرورگر های اینترنت

ادامه ی مطلب

آموزش تغییر پس ‌زمینه ورود به سیستم صفحه لاگین در ویندوز 10

روش تغییر پس زمینه صفحه ورود به ویندوز 10 \ یکی از کارهایی که در ویندوز 10 می توانید انجام دهید، تغییر دادن تصویر پس زمینه صفحه ورود به ویندوز شما یا همان صفحه Login می باشد. روش انجام دادن این کار بسیار ساده می باشد و می توانید هر تصویری را که می خواهید چه تصاویر خود ویندوز یا حتی تصاویر خود را بر روی این قسمت قرار دهید. در ادامه می خواهیم به شما روش انجام دادن این کار را آموزش دهیم.

روش تغییر پس زمینه صفحه ورود به ویندوز 10

ادامه ی مطلب

آموزش فعالسازی دائمی Private mode یا حالت خصوصی در مرورگرهای اینترنت

فعالسازی دائمی حالت خصوصی در مرورگر ها \ یکی از ویژگی های پر کاربرد مرورگرهای اینترنت، استفاده از حالت خصوصی یا همان Private mode می باشد. در این حالت، تاریخچه های جستجو شما، کوکی ها و .. در مرورگر ذخیره نخواهد شد و می توانید در محیطی کاملا خصوصی به جتسجو بپردازید. در ادامه می خواهیم به شما آموزش دهیم که برای همیشه در صورت تمایل این ویژگی را روی مرورگر های خود فعالسازی نمایید.

فعالسازی دائمی حالت خصوصی در مرورگر ها

ادامه ی مطلب

آموزش تصویری قفل کردن کامپیوتر از راه دور در ویندوز 10 توسط Dynamic Lock

آموزش قفل کردن کامپیوتر از راه دور \ شما در کامپیوتر خود انواع فایل های شخصی دارید که طبیعتا نمی خواهید آن ها در اختیار افراد دیگر قارر بگیرد یا حتی وارد آن ها شوند و اطلاعات شما را بررسی کنند. در ویندوز 10 ویژگی ای به نام Dynamic Lock وجود دارد که می توانید با استفاده از آن کامپیوتر خود را از راه دور قفل نمایید. می توان گفت یکی از برترین ویژگی های ویندوز همین قابلیت می باشد. روش فعال سازی این قابلیت بسیار آسان می باشد و در ادامه قصد داریم روش انجام دادن این کار را به شما آموزش دهیم.

آموزش قفل کردن کامپیوتر از راه دور

ادامه ی مطلب

آموزش رفع خطای 0x800f0922 و خطای نصب Net Framework نت فرم ورک

رفع خطای نصب Net Framework 3.5. با کد 0x800f0922 \ این ارور یا خطا به این معنا می باشد که شما در نصب Net Framework 3.5 دچار مشکل شده اید یا زمانی که در حال به روزرسانی آن می باشید با یک خطا با کد 0x800f0922 مواجه می شوید. دلیل واحدی نیز برای آنکه پی ببرید چرا این خطا به شما نشان داده می شود وجود ندارد. برای رفع این خطا روش های متفاوتی وجود دارد. شما می توانید از هر کدام از روش هایی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد استفاده نمایید تا این مشکل شما در ویندوز برطرف شود و بتوانید به کار خود ادامه دهید. اگر تنها با یک کدام از آن ها این مشکل برای شما برطرف نشد شاید لازم باشد تمامی راه ها را امتحان کنید.

رفع خطای نصب Net Framework 3.5. با کد 0x800f0922

ادامه ی مطلب