آموزش نرم افزار

خانه / آموزش نرم افزار اندروید

آموزش نرم افزار اندروید

چگونه ویژگی‌ های اندروید 9 را روی گوشی قدیمی خود داشته باشیم؟

بسیاری از شما ممکن است توانایی استفاده از جدیدترین نسخه اندروید، نسخه پای، را روی گوشی خودتان نداشته باشید.چرا که همچون دفعات پیشین، که مدت زمان بسیار زیادی طول کشید تا جدیدترین نسخه اندروید روی همه ی گوشی ها بیاید، لیست گوشی هایی که هم اکنون می توانند از این نسخه استفاده کننده محدود می باشد. ضمن این که ممکن است دیگر گوشی شما نتواند اصلا از اپدیت جدید استسفاده بکند. اما قابلیت خوب سیستم عام اندریود این است که، شما هیچ وقت دست خالی رها نمی شوید. با تشکر از میلیون ها برنامه و برنامه نویس اندروید در سرتاسر دنیا، شما می توانید جدیدترین ویژگی های اندروید پای را، همین الان بر روی گوشی خود داشته باشید. شاید حتی با ابزار مناسب بتوانید کاری بکنید تا گوشیتان مشابه با گوگل پیکسل شود. پس این شما و این هم آموزش فعال کردن اندروید 9 روی گوشی های قدیمی تر.

ادامه ی مطلب

آموزش نرم افزار Camscanner – اسکن کردن اسناد با موبایل

Camscanner برنامه موبایلی برای اسکن کردن فایل های شما با استفاده دوربین موبایلتان می باشد.با استفاده از این برنامه دیگر نیازی به استفاده از ابزار اسکنر اندروید ندارید. از این برنامه می توانید همه جا استفاده کنید، چه هنگام رانندگی، درون خانه، توی کافه یا سرکار هیچ فرقی نمی کند. این اپلیکیشن همچنین اسنادتان را به صورت خوب و در دسترسی آرشیو می کند و توانایی تبدیلشان به فرمت pdf را نیز دارد. بدون پیش زمینه دیگری این شما و این هم آموزش برنامه camscanner.

برنامه camscanner

ادامه ی مطلب

معرفی ده برنامه‌ برتر اندروید 2018

در دنیا بیش تر از 2.5 میلیون اپ بر روی گوگل پلی سرویس برای گوشی ها و دستگاه های اندروید، از گلکسی اس 8 گرفته پیکسل2، در دسترس می باشد. همان طور که آشکار است این تعداد، بسیار زیاد است. احتمالا منصفانه است اگر بگوییم برای هرکاری که بخواهید یک اپی وجود دارد… البته اگر بتوانید پیدایش بکنید. با این حال نگران نباشید. ما در این مقاله ده تا از بهترین نرم افزار اندروید موجود را برای شما گردآوری کرده ایم و شما اگر از این برنامه ها استفاده کنید احتمالا نیاز به اپ دیگری نخواهید داشت. برای دانلود هریک از اپ ها بر روی عنوان اپ کلیک کنید. این شما و این هم 10 برنامه برتر اندروید .

10 برنامه برتر اندروید

ادامه ی مطلب

آموزش استفاده از گوگل ترنسلیت ( مترجم گوگل ) به صورت آفلاین روی گوشی

گوگل ترنسلیت تنها یک ابزار آنلاین و مخاص به اینترنت نیست. آپ های مختلفی از این سرویس برای گوشی های همراه وجود دارد که از این سرویس آنلاین چه به صورت نوشتاری و چه به صورت گفتاری استفاده می کنند. همچنین شما می توانید با از یک پاراگراف نوشته با دوربین عکس بگیرید و اپ مورد نظر با استفاده از تکنولوژی OCR آن متن را ترجمه خواهد کرد. اما از آنجایی که اپلیکیشن از یک سرویس وب استفاده میکند، منطقی به نظر می رسد که برای استفاده از آن نیاز به ارتباط آنلاین داشته باشید. با این حال اگر از گوگل ترنسلیت بخواهید استفاده کنید ممکن است همیشه به اینترنت دسترسی نداشته باشید. برای این کار شما احتیاج دارید تا پکیج زبان مورد نظرتان را دانلود کنید. در این آموزش به چگونگی انجام این کار می پردازیم. این شما و این هم آموزش گوگل ترنسلیت آفلاین.

ادامه ی مطلب

آموزش نصب اسنپ چت snapchat روی کامپیوتر

اسنپ چت یکی از برنامه های جالب و محبوب بازار است که برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس موجود می باشد و از طریق ویندوز نمی توان به طور پیش فرض به آن دسترسی داشت. این نرم افزار چت قابلیت های بسیار متنوعی دارد و جزو بهترین برنامه های موبایل می باشد. در این مقاله ابتدا به شما نحوه ی نصب یک شبیه ساز اندروید بر روی کامپیوتر و سپس استفاده از این شبیه ساز برای نصب اسنپ چت روی کامپیوتر را به شما آموزش می دهیم.

ادامه ی مطلب

آموزش Video Live Wallpaper قرار دادن ویدیو در پس زمینه اندروید

تصویر زمینه ی گوشی های موبایل این روزها یکی از جذاب ترین ویژگی های دستگاه هایمان می باشند. باعث می شوند گوشی هر فرد نمایانگر شخصیتش باشد و خاص او. گوشی ها هم از ابتدا چندین تصویر زمینه به صورت پیش فرض درون خودشان دارند و شما هم می توانید هر تصویری را که خواستید به عنوان تصویر زمینه استفاده کنید. با این حال ممکن است برایتان پیش آمده باشد که بخواهید ویدیوی کوتاهی را به عنوان تصویر زمینه اتان انتخاب کنید. اکنون به کمک نرم افزار Video Live Wallpaper می توانید هر ویدیویی را که خواستید به عنوان تصویر زمینه اتان برگزینید.در  آموزش Video Live Wallpaper نحوه ی استفاده از این برنامه را به شما نشان می دهیم.

آموزش Video Live Wallpaper

ادامه ی مطلب