صفحه اصلی > آموزش روبیکا : آموزش حذف اکانت روبیکا و دیلیت اکانت

آموزش حذف اکانت روبیکا و دیلیت اکانت

حذف اکانت روبیکا

حذف اکانت روبیکا در نسخه های قبلی این پیام رسان ایرانی ممکن نبود ولی با اپدیت های جدید روبیکا این امکان فراهم شد و شما اکنون می توانید به آسانی و تنها با چند کلیک اکانت روبیکا را حذف کنید ، در این آموزش ما حذف اکانت روبیکا را به شما به صورت تصویری و مرحله به مرحله آموزش خواهیم داشت تا اگر نیاز به انجام این کار داشتید به راحتی بتوانید این کار را انجام دهید.

دلایل و عوامل بسیاری برای روی آوردن به سمت برنامه‌های ایرانی وجود داشته است که در این زمینه روبیکا برای مدت زمان طولانی توانست نظرات ایرانیان را به سمت خود جذب کند و از طریق این موضوع آنها را به سمت خود جذب نماید. اما اگر به دنبال دیلیت اکانت روبیکا و یا حذف اکانت روبیکا هستید باید بدانید که در این زمینه باید از طریق تنظیمات موجود به سراغ پاک کردن اکانت روبیکا بروید. اگر در خصوص اینکه چگونه اکانت روبیکا را حذف کنیم اطلاعاتی ندارید و نیاز به آموزش دارید کافیست که در این نوشته ما را همراهی کنید زیرا به طور کامل نحوه دیلیت اکانت روبیکا را برای شما عزیزان آموزش داده‌ایم. لازم به ذکر است بدانید که شما عزیزان در خصوص این نوشته می‌توانید ما را همراهی کنید و اگر نقد یا نظری نسبت به آن داشته‌اید دیدگاه خود را برایمان به اشتراک بگذارید.

آموزش حذف اکانت روبیکا

 

دقت داشته باشید باید حتما نسخه نهایی روبیکا روی گوشی شما نصب باشد( دانلود روبیکا نسخه جدید )

نکته مهم : در صورتی که حساب کاربری خود در روبیکا را حذف کنید، حساب کاربری شما در دسترس نخواهند بود.
همچنین کانال‌ها و گروه‌هایی که در پیامرسان ایجاد کرده‌اید بدون ایجاد کننده شده و سایر ادمین‌ها به فعالیت کانال/گروه ادامه خواهند داد.
تمامی صفحات روبینو که ساخته اید نیز حذف شده و قابل دسترسی نخواهند بود.

 1 – مانند تصویر زیر روی تنظیمات کلیک کنید.

delete account rubika1 حذف اکانت روبیکا

2 – اکنون روی گزینه حذف حساب کاربری کلیک کنید ، بعد از کلیک روی این قسمت از شما می خواهد تایید کنید می خواهید اکانت خود را حذف کنید و سپس یک پیامک حاوی لینک حذف روبیکا برای شما ارسال می شود.

delete account rubika2 حذف اکانت روبیکا

3 – اکنون پیامکی مانند تصویر زیر از طرف روبیکا برای شما ارسال می شود ، باید لینک ارسال شده توسط رویبکا را کپی کرده و در مرورگر گوشی یا کامپیوتر خود باز کنید.

delete rubika3 حذف اکانت روبیکا

4 – صفحه ای مانند عکس زیر برای شما باز می شود روی گزینه دریافت رمز کلیک کنید و رمز ارسال شده به گوشی را در قسمت مربوطه وارد کرده و سپس روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید.

delete rubika4 حذف اکانت روبیکا

5 – از شما می خواهد دلیل حذف اکانت رو را بنویسید ، می توانید دلیل اصلی و یا با تایپ بدون دلیل گزینه حذف روبیکا را بزنید. و تمام

delete rubika5 حذف اکانت روبیکا

دیلیت اکانت روبیکا در آیفون ios

 

در نسخه آیفون هم دقیقا مانند نسخه اندروید باید عمل کرد و شباهت کاملی بین نسخه اندروید و آیفون روبیکا می باشد و شما با طی مراحل ذکر شده در بالا قادر به دیلیت اکانت روبیکا در گوشی آیفون می باشید ، مانند مراحل بالا وارد تنظیمات و سپس از بخش حریم خصوصی قسمت حذف حساب کاربری را انتخاب کرده و دقیقا مانند تصاویر بالا مراحل را دنبال می کند.

 

نکات مهم حذف اکانت روبیکا

 

شما با دیلیت اکانت روبیکا قسمت های زیر را برای همیشه از دست خواهید داد:

 • تمام کانال ها و گروه های ساخته شده
 • تمامی صفحات روبینو ساخته شده
 • تمام چت ها با دوستان و سایر افراد

همچنین نکات زیر را مد نظر داشته باشید

 • می توانید بعد از حذف اطلاعات حساب روبیکا با همان شما دوباره ثبت نام کنید ولی اطلاعات قبلی بر نخواهند گشت
 • نسخه تحت وب هم مانند مراحل بالا قابلیت حذف دارد
 • اکانت شما به صورت دائم حذف خواهد شد و اماکان دسترسی به آرشیو های قبلی بعد از دیلیت اکانت روبیکا نخواهید داشت
 •  
 • چرا پیامک حذف اکانت روبیکا برای من ارسال نمی شود

   

  برای دیلیت اکانت روبیکا حتما باید پیامکی که از سوی روبیکا برای شما ارسال می شود را وارد کنید تا بتوانید اکانت روبیکای خود را حذف کنید اگر پیامک را دریافت نمی کنید ممکن است به دلیل ضعیف بودن اینترنت حین درخواست کد تایید یا مشکل در اپراتور و ضعف در انتن دهی و یا مشکل لحظه ای سرور روبیکا برای ارسال کد تایید حذف اکانت روبیکا باشد بهتر است موارد را بررسی کنید یا در زمان دیگری تلاش کنید.

   

   

  ( 4.2 از 5 ) از 26 رای

  دیدگاهتان را بنویسید