آموزش تصویری نصب و فعال سازی Wolfram Mathematica • آموزش نرم افزار

آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار ها

خانه / آموزش فعال سازی نرم افزار / آموزش تصویری نصب و فعال سازی Wolfram Mathematica

آموزش تصویری نصب و فعال سازی Wolfram Mathematica

Wolfram Mathematica از بهترین نرم افزارهای محاسبات سنگین ریاضی می باشد و بدون شک مهمترین ابزار برای مهندسان ریاضی و فیزیک است ، در مقایسه با نرم افزار متلب این ابزار دارای امکانات گسترده تر و رابط بصری بسیار پر امکانات تر می باشد و باعث شده بسیاری از طرفداران نرم افزار متلب را به سمت خود بکشاند ! در این پست ما با توجه به اهمیت نرم افزار آموزش تصویری نصب و راه اندازی نرم افزار Wolfram Mathematica را به صورت مرحله به مرحله و تصویری آماده دانلود کرده ایم ، امیدواریم لذت ببرید !

آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار Mathematica :

 

۱ – ابتدا نرم افزار رو دانلود کنید ——> دانلود نرم افزار Wolfram Mathematica

۲ – با اجرای فایل setup به نصب نرم افزار بپردازید.

۳ – بعد از نصب نرم افزار ، ان را اجرا کنید ( بهتر است اینترنت تا پایان مراحل فعال سازی قطع باشد )

۴ – سپس مانند عکس زیر روی Other ways to activate کلیک کنید.

 

فعال سازی نرم افزار Mathematica

۵ – مانند عکس زیر روی Manual Activation کلیک کنید.

نصب Wolfram-Mathematica

۶ – در این مرحله MathID به شما نمایش داده میشود مانند عکس زیر ( این عدد برای هر سیستمی فرق دارد پس باید این عدد را پیش رو داشته باشید زیر در مراحل بعد با این عدد کار خواهیم داشت )

فعال سازی Wolfram-Mathematica

۷ – اکنون روی کیبورد کلیدهای ترکیبی Win+R رو بزنید و تایپ کنید CMD و یا می توانید در سرچ ویندوزتون عبارت CMD رو تایپ کنید و توسط RUN AS ADMINISTRATOR نرم افزار cmd رو باز کنید ، بعد از باز کردن cmd اکنون به فایل دانلود شده برگردید و وارد پوشه Crack شوید ، سپس فایل Mathematica_11.1.0_Keygen را روی cmd باز شده بکشید ! ( دراگ کنید )  و سپس روی اینتر کیبورد ضربه بزنید ! با عکسی مانند زیر روبرو می شوید

آموزش نصب Wolfram-Mathematica 11

۸ – در این مرحله باید عدد نوشته شده جلوی MathID که در مرحله ۶ عرض شد دقیقا در این قسمت نوشته و اینتر کیبورد را بزنید . در این مرحله Activation Key و Password را در اختیار شما می گذارد که باید در قسمت تعیین شده در نرم افزار کپی کنید . ( دقت داشته باشید این اعداد برای سیتم ما می باشد و برای شما متفاوت خواهد بود )

نصب Wolfram-Mathematica

۹ – دقت کنید که اعداد رو باید دقیقا در بخش های تعیین شده در نرم افزار کپی کنید و سپس روی Active کلیک کنید. بعد از این مرحله اگر درخواست ثبت نام در سایت نرم افزار رو کرد Register later یا not now رو بزنید !

فعال سازی Wolfram-Mathematica

۱۰ – تبریک عرض میکنیم نرم افزار با موفقیت فعال شد !

تلگرام پاتوق یو  

  • به این مطلب امتیاز بدهید :