صفحه اصلی > آموزش اینستاگرام : آموزش فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام How to Two-factor authentication Instagram

آموزش فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام How to Two-factor authentication Instagram

شاید نام تایید دو مرحله ای اینستاگرام یا همان Two-factor authentication را زیاد شنیده باشید. این ویژگی در تمام شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار گرفته است. در این مقاله قصد داریم تا به شما آموزش دهیم که چگونه این ویژگی را در اینستاگرام نسخه اندروید فعالسازی نمایید. در واقع این ویژگی از اکانت های شما در برابر هک شدن جلوگیری می کند و مانع آن می شود تا اطلاعات شخصی شما به این سادگی در اختیار دیگر افراد قرار گیرد. پس به شما گیشنهاد می شود برای ضد هک شدن اینستاگرام خود این آموزش را دنبال نمایید.

 

instagram 1 تایید دو مرحله ای اینستاگرام

آموزش فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام

 

آخرین اپدیت برنامه را می توانید از لینک روبرو دانلود کنید –> دانلود اینستاگرام instagram

 

1- ابتدا وارد برنامه شوید و آیکون profile را لمس نمایید.

 

2- سپس روی آیکون سه نقطه که در بالا سمت راست صفحه نمایش گوشی شما قرار دارد، کلیک نمایید تا به بخش Settings وارد بشوید.

 

3- در این بخش، گزینه‌ی Two-factor authentication را در زیر قسمت اکانت مشاهده می کنید. روی این گزینه کلیک کنید. اکنون صفحه ای برای شما باز می شود. در این صفحه، Require Security Code را فعالسازی نمایید تا پیامی برای شما نمایان شود. سپس Turn on را انتخاب کنید تا این ویژگی در گوشی شما فعال شود.

 

instagram enable two factor authentication تایید دو مرحله ای اینستاگرام

4- اکنون یک کد به گوشی شما ارسال می شود. این کد را در جای مشخص شده ای که برای شما ظاهر شده است، وارد نمایید. شماره موبایل خودتان را نیز می توانید تغییر دهید تا کد به آن شماره ای که وارد می کنید، ارسال شود. برای این کار Change it را در همان صفحه انتخاب نمایید.

 

instagram enable two factor authentication 1 تایید دو مرحله ای اینستاگرام

 

5- پس از انجام دادن این مرحله، یکسری کد پشتیبانی در اختیار شما قرار می گیرد. این کد در مواردی استفاده می شود که کد شش رقمی به گوشی شما ارسال نشود. یک اسکرین شات از این کد ها تهیه نمایید و آن ها را دور از دسترس بقیه افراد قرار دهید. این کد ها در مواقع ضروری استفاده خواهند شد.

 

instagram enable two factor authentication 2 تایید دو مرحله ای اینستاگرام

 

پس از انجام دادن تمامی این مراحل، ویژگی تایید دو مرحله ای برای تمامی اکانت های اینستاگرام شما تنظیم خواهد شد.

در دفعه های بعد که وارد سیستم شوید، از شما یک کد شش رقمی درخواست خواهد شد که اگر نمی توانید این کد شش رقمی را وارد نمایید، می توانید از کد های پشتیبانی استفاده کنید.

( 3.7 از 5 ) از 9 رای

دیدگاهتان را بنویسید