صفحه اصلی > آموزش ساخت اکانت ها و آموزش نرم افزار اندروید و آموزش نرم افزار ویندوز : آموزش تصویری نصب تیک توک روی کامپیوتر Tictoc on Pc

آموزش تصویری نصب تیک توک روی کامپیوتر Tictoc on Pc

Tictoc تیک توک نام مسنجری جدید می باشد که برای پلفتروم های مختلفی نظیر اندروید ، آیفون ، ویندوز ، مک و حتی نسخه تحت وب عرضه شده است. تیک توک دارای اینترفیس بسیار زیبایی می باشد و همچنین سرعت بالایی در رد و بدل کردن اطلاعات را داراست. این مسنجر دارای قابلیت های بی نظیری نمانند استیکرهای بسیار زیبا و حتی استیکر استودیو برای ساخت استیکر دلخواه شما می باشد که با نصب این مسنجر به امکانات بی نظیر آن پی خواهید برد. در این اموزش ما نصب تصویری مسنجر تیک توک را روی کامپیوتر و لپ تاپ با گوشی و بدون گوشی اماده کرده ایم که در ادامه می توانید با دو روش تیک توک را مهمان ویندوز خود کنید ……

آموزش تصویری نصب تیک توک روی کامپیوتر Tictoc on Pc عکس اول

روش اول نصب تیک توک Tictoc روی کامپیوتر  برای کسانی که روی گوشی تیک توک دارند)

پیش نیازهای روش اول :

– در روش اول حتما حتما باید روی گوشیتون تیک توک نصب داشته باشید و گوشیتون اینترنت داشته باشه !

– باید نسخه ویندوز تیک توک Tictoc را دانلود کنید — > دانلود تیک توک برای کامپیوتر

آموزش نصب در روش اول نصب تیک توک Tictoc روی کامپیوتر :

1 – ابتدا فایل را از لینک بالا دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید و روی آیکون نصب نرم افزار کلیک کرده و مانند عکس زیر روی Next کلیک کنید.

Tictoc-On-pc-1

2 – سپس مانند عکس زیر روی install کلیک کنید.

Tictoc-On-pc-2

3 – در مرحله اخر شما اگر نمیخواهید تیک توک همراه با شروع ویندوز اجرا شود تیک قسمت Start Tictoc Automatically when windos starts را بردارید و روی finish کلیک کنید.

Tictoc-On-pc-3

4- خوب الان تیک توک روی ویندوز شما نصب شده است اکنون باید یک اکانت تیک توک داشته باشید ! برای ساخت این اکانت دو راه دارید ولی ما بهترین راه رو در این آموزش معرفی می کنیم ! تیک توک روی گوشی خودتان را باز کنید و سپس مانند عکس زیر به Setting برید.

5 – سپس به قسمت Account برید مانند عکس زیر

Tictoc-On-pc-5

6 – سپس روی Email کلیک کنید. مانند تصویر زیر :

Tictoc-On-pc-6

7 – بعد از کلیک سفحه ای مانند عکس زیر برای شما باز می شود در کادر اول ایمیل خودتان را وارد می کنید و در کادر دوم پسورد و کادر سوم تکرار پسورد را وارد می کنید ! ( دقت کنید منظور از پسورد ، رمز ایمیل شما نیست ! بلکه یه پسورد دلخواه که باید بین 6 تا 24 کاراکتر باشد و رمز شما حتما ترکیبی از حروف و اعداد باشید) این رمز بعدا به عنوان پسورد اکانت شما مورد استفاده قرار می گیرد. سپس روی Register کلیک کنید.

Tictoc-On-pc-7

8 – از طرف تیک توک یک ایمیل برای شما ارسال می شود ( کد 4 رقمی ) شما با رفتن به ایمیلی که ثبت کرده اید کد 4 رقمی را کپی کرده و مانند تصویر زیر در محل مشخص شده نوشته و سپس روی Done کلیک کنید.

Tictoc-On-pc-8

9 – خوب اکانت شما بعد از مراحل بالا ثبت می شود و دقیقا به عکسی که در مرحله 6 برمیگردید با این تفاوت که جلوی Accounts ایمیلی را که ثبت کرده اید را خواهید دید. اکنون تیک توک ویندوز خودتان را باز کنید و در قسمت Enter email address ایمیل ثبت نامی خودتان را بنویسید و در قسمت Enter password پسوردی را که برای اکانت خودتان تعیین کرده اید را بنویسید. و روی Log in کلی کنید تا وارد شوید عکس زیر بعد از ورود به تیک توک ویندوز می باشد.

  آموزش فعال کردن حالت تاریک Dark mode گوگل کروم در اندروید

Tictoc-On-pc-9

روش دوم برای کسانی که روی گوشی خودشان تیک توک Tictoc ندارند )

پیش نیازهای روش اول :

– از لینک روبرو تیک توک Tictoc را برای اندروید دانلود کنید —-> دانلود تیک توک برای اندروید

– باید نرم افزار بلواستکس را روی ویندوز خودتان نصب داشته باشید —–> دانلود بلو استکس

– باید آموزش نصب بلو استکس را بدانید —> آموزش نصب بلو استکس

آموزش نصب تیک توک Tictoc بدون نصب روی گوشی روی کامپیوتر :

1- ابتدا Tictoc را روی بلو استکس خودتان نصب و آن را اجرا کنید و سپس روی Register کلیک کنید ( عکس زیر )

Tictoc-On-pc-10

2 – یک صفحه پاپ آپ وسط صفحه باز می شود که مانند عکس زیر باید روی Agree کلیک کنید.

Tictoc-On-pc-11

3 – اکنون در کادر اول مانند عکس زیر کشور عزیزمان ایران را انتخاب کنید و در کادر دوم شماره موبایل خودتان بدون 0 اول را وارد کنید و روی Verify کلیک کنید. بعد از زدن Verify کادی باز می شود که باید روی Ok کلیک کنید.

Tictoc On pc 121 آموزش تصویری نصب تیک توک روی کامپیوتر

4 – اکنون یک کد 4 رقمی به گوشی شما پیامک می شود کد را در محل تعیین شده مانند عکس زیر وارد کرده و روی Next کلیک کنید.

Tictoc-On-pc-13

5 – اگر با اروری مانند عکس زیر مواجه شدید مانند عکس زیر روی Agree&Continue کلیک کنید.

 Tictoc-On-pc-14

6 – خوب باید نامی برای پروفایل خودتان انتخاب کنید این همان id شما در تیک توک خواهد شد و سپس روی Don کلیک کنید مانند عکس زیر

Tictoc-On-pc-15

7 – خوب تبریک می گوییم تیک توک شما در بلو استکس ساخته شد و می توانید استفاده کنید. ! دوستانی که می خواهند دوستان خودشان را در بلو استکس به تیک توک اضافه کنند باید به Manage Contats بلو استکس مراجعه کنند و شماره دوستان خودشان را ذخیره کننده برای ذخیره شما حتما در اول شماره +98 قرار دهید مثلا Tictoc-On-pc-16

بعد از وارد کردن شماره به صورت بالا بلو استکس خودتان را ریست کنید تا مخاطبین به تیک توک اضافه شوند !

سخنی با کاربران عزیز :

1- لطف کنید قبل از هر سوالی حتما حتما اموزش رو با دقت مطالعه کنید مراحل آموزش به صورت فوق مبتدی ارسال شده تا کسی مشکلی نداشته باشد.

2- در هنگام درج سوال جدید دقت بفرمایید سوالتون قبلا در نظرات شاید جواب داده شده باشد چون سوالات تکراری تایید نمی گردند.

3- هنگام ارسال سوال بفرمایید تیک توک را روی ویندوز نصب کرده اید ( روش اول ) یا روی بلو استکس ( روش دوم )

سخنی با کپی کاران محترم :

این پست کاملا اختصاصی می باشد و این آموزش تا تاریخ ارسال پست در هیچ سایت خارجی و ایرانی ارسال نشده است ! پس کپی کردن پست بدون لینک دادن و ذکر منبع  ، تغییر پست و ارسال با نام خودتان و یا بازنشر در سایت خودتان با تغییرات جزئی ! شرعا و قانوا حرام می باشد ! پس لطف کنید با یک لینک کوچک و نام بردن از سایت ما ارزش کاری ما رو حفظ کنید با تشکر از دوستان و همکاران عزیزم !

( 5 از 5 ) از 1 رای

دیدگاهتان را بنویسید