آموزش نرم افزار اندرویدآموزش نرم افزار ویندوز

آموزش تصویری نصب لاین روی کامپیوتر Line On Pc

اگر شما هم از طرفداران مسنجر محبوب لاین هستید و دوست دارید آن را روی ویندوز خود نیز داشته باشید ، پیشنهاد ما خواندن این اموزش تا آخر می باشد ! در این پست برای شما دو متد نصب لاین روی کامپیوتر را اموزش می دهیدم ، اگر شما دارای گوشی هوشمند هستید و یا نه گوشی هوشمند ندراید و دوست دارید لاین را نصب کنید ، کاری ندارد ، پاتوق یو در کنار شماست !

آموزش نصب لاین روی ویندوز

نصب لاین روی کامپیوتر

 

روش اول ) برای کسانی که روی گوشی خود ( آندروید ، آیفون ، بلاک بری و … ) لاین را نصب کرده اند

1 – ابتدا از طریق این لینک دانلود لاین برای کامپیوتر Line For Pc لاین را دانلود کنید.

2 – بعد از دانلود فایل نصب را اجرا کنید در باکس بالا آمده زبان Enligsh را انتخاب کرده و سپس ok کنید ، حالال مانند عکس زیر روی Next کلیک کنید.

نصب لاین روی کامپیوتر عکس 1

2- هم اکنون مانند عکس زیر روی Agree کلیک کنید.

نصب لاین روی کامپیوتر عکس 2

3 – مانند تصویر زیر روی install کلیک کنید.

Line-Pc-3

4- خوب هم اکنون لاین با موفقیت روی ویندوز شما نصب شده است . و بعد از نصب زو زدن close یعنی مرحله اخز مانند عکس زیر صفحه ای که از شما در خواست ایمیل و پسورد می کند باز خواهد شد.

نصب لاین روی کامپیوتر عکس 5

– برای بدست آوردن ایمیل و پسورد شما اکنون باید به گوشی خود برید و لاین را اجرا کنید ، سپس مانند عکس زیر روی More کلیک کنید و سپس طبق عکس دوئم روی Setting کلیک کنید و سپس روی Account کلیک کنید.

Line-Pc-5.

Line-Pc-6.

Line-Pc-7.

– هم اکنون طبق عکس زیر روی Email Acount Registersion کلیک کنید.

نصب لاین روی کامپیوتر عکس 8

– صفحه ثبت نام برای شما باز می شود ، در قسمت Email Address آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید دقت کنید ایمیل باید واقعی باشد و گرنه کد فعال سازی برای شما ارسال نمیشود ،پیشنهاد میشود از Gmail استفاده کنید البته اگر gmail ندارید همان یاهو هم کفایت می کند. در دو کار Passwrod باید دوبار پسورد دلخواه خودتان را وارد کنید ( پسورد رو دلخواه وارد کنید و پسورد باید ترکیبی از اعداد و حروف و بیشتر از 6 کارکتر باشد ) پسورد باید در کادر اول و دوم مشابه هم باشد و بیش از 6 کارکتر باشد و روی Ok کلیک کنید.

Line-Pc-9.

– اکنون به ایمیلی که ثبت کرده اید مراجعه کنید یک ایمیل از طریق لاین برای شما ارسال شده است ، دو راه دارید می توانید روی لینک ارسال شده طبق تصویر زیر کلیک کنید تا ایمیل فعال شود و یا کد فعال سازی طبق تصویر زیر را کپی کرده و در قسمت فعال سازی لاین قرار دهید.

– خوب کد فعال سازی را کپی کرده و طبق عکس زیر در کادر قرار داده و روی Register کلیک کنید.

 Line-Pc-11.

5- هم اکنون شما یک یوسر و پسورد برای لاین ایجاد کرده اید شما دوباره به لاین نصب شده در کامپیوتر برگردید و این تصویر برای شما باز می شود در قسمت email address آدرس ایمیلی که در بالا باهاش در لاین ثبت نام کردید را وارد کنید و در قسمت پسورد ، رمزی که بالا برای لاین تعیین کردید در گوشی قرار دهید و روی login کلیک کنید تمام ! از این بعد یوسر و پسورد شما همین می باشد که ایجاد کرده اید و در هر ویندوزی می توانید باهش لاگین کنید.

نصب لاین روی کامپیوتر عکس 5

روش دوم ) برای کسانی که گوشی هوشمند ندارند و قصد نصب لاین روی ویندوز را دارند

در این روش شما باید یک شبیه ساز اندروید روی ویندوز خودتان نصب کنید که در این لینک آموزش تصویری و کامل نرم افزار بلو استکس ( شبیه ساز اندروید روی ویندوز ) BlueStacks به صوربت کامل شرح داده ایم پس پیش نیاز شما برای نصب لاین حتما خواندن اموزش بالا و نصب نرم افزار مربوطه می باشد.

1- بعد از نصب BlueStacks شما باید نرم افزار لاین برای اندروید را از طریق این لینک دانلود لاین برای اندروید دانلود کرده و روی بلو استکس به روش زیر نصب کنید. بعد از کلیک روی فایل نصبی apk پنجره زیر برای شما باز می شود روی Next کلیک کنید.

  آموزش حذف کامل نرم افزارهای نصب شده با Revo Uninstaller

Line-Bluestakcs-1

2- اکنون دوباره با باز شدن پنجره بعدی دوباره روی next کلیک کنید.

Line-Bluestakcs-2

3- در مرحله سوم روی Install  کلیک کنید.

Line-Bluestakcs-3

4- هم اکنون طبق تصویر زیر روی open کلیک کنید.

Line-Bluestakcs-4

5- با زدن open شما وارد نرم افزار لاین روی بلواتکس خود خواهشید شد که شما باید روی New user کلیک کنید.

Line-Bluestakcs-5

6 – طبق عکس زیر منو کشویی را باز کنید و کشور iRAN را پیدا کنید و در کارد زیر آن شماره موبایل خودتان را بدون وارد کردن عدد 0 وارد کنید.

Line-Bluestakcs-6

7- بعد از این مرحله شما باید قوانین لاین را تایید کنید که باید طبق تصویر زیر روی Agree With Terms And Verfiy کلیک کنید.

Line-Bluestakcs-7

8 – هم اکنون یک صفحه کوچک برای شما باز می شود که باید روی Ok مثل عکس زیر کلیک کنید.

Line-Bluestakcs-8

9 – یک کد به گوشی شما ارسال می شود که معمولا 4 رقمی می باشد ان کد را در کادر نشان داده شده زیر وارد کرده و روی Next کلیک کنید.

Line-Bluestakcs-9

10- خوب اگه کد درست باشد شما به صفحه انتتخاب نام خود وارد می شوید طبق عکس زیر نامی که دوست دارید روی ای دی لاین خود قرار دهید را وارد نمایید ، حتی می توانید با کلیک کردن روی آواتار همون عکس کوچک سمت چپ یک اواتار برای خودتان قرار دهید ، سپس بعد از انتخاب نام روی Register کلیک نمایید.

Line-Bluestakcs-10

11- خوب نصب لاین تقریبا به پایان رسیده است ، ولی بعد از رد شدن از مرحله بالا اگر روی Register Later کلیک کنید مستقیما وارد لاین می شوید و می توانید ازش استفاده کنید ، ولی پیشنهاد ما این است که در قسمت Email Address ادرس ایمیل خودتان را وارد کنید دقت کنید ایمیل باید واقعی باشد و گرنه کد فعال سازی برای شما ارسال نمیشود ،پیشنهاد میشود از Gmail استفاده کنید البته اگر gmail ندارید همان یاهو هم کفایت می کند. در دو کار Passwrod باید دوبار پسورد را وارد کنید پسورد باید در کادر اول و دوم مشابه هم باشد و بیش از 6 کارکتر باشد و روی Register Now کلیک کنید. سپس با رفتن به ایمیلتان روی لینکی که لاین براتون ارسال کرده کلیک نمایید تا اکنت لاین را هم ایجاد کرده باشید اینتجوری بعد خواهید توانست مستقیا لاین را روی ویندوز خود با ایمیل و پسورد ثبت نام شده طبق آموزش اول که با گوشی هوشمند قرار دادیم استفاده کنید !

Line-Bluestakcs-11

سوالات متداول :

1- آیا اگر بعد از نصب لاین روی ویندوز ، لاین روی گوشی یا بلواستکس حذف بشه مشکلی پیش میاد ؟ پاسخ ، خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد

2- چطوری می تونم لاین را بعد از نصب بلواتکس روی ویندوز نصب کنم ؟ پاسخ ،خوب وقتی شما اموزش نصب بدون گوشی را به اتمام رساندید اگر مرحله آخر نصب بدون گوشی یعنی اموزش دوم را انجام داده باشید یک ایمیل و پسورد دارید می توانید طبق اموزش اول لاین را روی ویندوز خود بدون بلواتکس نصب نمایید.

3- در مرحله نصب روی بلواتکس من مرحله تا 4 آموزش رو ندارم ؟ مشکلی ندارد شما لاین را نصب کردید روی بلواتکس بازش کنید و از مرحله 5 شروع کنید.

پی نوشت :

این آموزش ممکن است کمی طولانی باشد ولی انجام ان فقط چند دقیقه وقت شما را می گیرد ، سعی کرده ایم در ساده ترین مراحل هم کنار شما باشیم

نظری دارید ؟  مشکلی دارید ؟ نظرات همین پست در خدمت شماست ، افتخار پاتوق یو جواب دادن روزانه به نظرات می باشد ، فقط خواهشا هر مشکلی داشتید با زبان فارسی حتما تایپ کنید و در ضمن قید کنید روی ویندوز و با گوشی نصب کردید یا روی بلواستکس

این پست اختصاصی پاتوق یو می باشد ، دوست کپی بردار لینک به این پست خواهشا یادت نره !

برچسب ها

نوشته های مشابه

695
یک پاسخ بنویسید

375 Comment threads
320 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
340 Comment authors
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
محمد

سلام ببخشید بدون گوشی هوشمند و شبیه ساز هم میشه ثبت نام کرد پس چرا کاره سخت بکونیم این را بدونین

Admin

سلام شما اموزش رو نخوندید دو روش عرض کردیم دوست من یکی با گوشی و دیگری بدون گوشی

ثناا

سلام خسته نباشید من مشکلی دارم اینکه لاین نصب میشه ولی وقتی که لپ تاپ رو خاموش میکنم ودوباره روشن میکنم میاره دوباره نصبش کنم چیکارکنم؟

Admin

سلام

ایراد از ویندوز شماست یا نسخه پرتابل رو دانلود کردید

امین

سلام من بلواستکس. دارم لاین هم نصب کردم اما وقتی وارد لاین میشم مخاطب هام خیلی کم هست ؟؟؟؟میشه یه راهنمایی کنید و یه سوال دیگه چجوری شماره ذخیره میشه؟؟؟؟

سارا

سلام ممنون از مطالب مفیدتون. من لاین رو روی گوشیم ندارم اما روی لپ تاپ نصب کردم اما اسم هیچکدام از مخاطبینم نیست.آیا راهی هست که بتونم به دلخواه شماره برخی از مخاطبینم رو در لاین روی لپتاپ سیو کنم یا خیر؟ ممنون

Admin

سلام

خیر باید دستی وارد بشه اگه روی گوشی ندارید

jina kim

سلام ببخشید من لاین رو نصب کردم روی لب تاپم همه چی خوبه ولی تو پیج کسی چرا نمیشه تو قسمت لایک به ممبرا درخاست ادد داد اینجوری ک خیلی بده

مهرآباد

با سلام
من لاین رو توی لب تاب نصب کردم ْ قبلا لاین رو توی گوشیم داشتم ولی الان اون چیزایی که تو لاین گوشیم داشتم خود به خود حذف شده در واقع اکانت قبلیم حذف شده چکار کنم؟

Admin

سلام

استفاده نکنید به مدت طولانی حذف میشه فکر کنم مثل تلگرام

zahra

سلام خسته نباشین من قبلا با لب تاب تماس میگرفتم اما الان مینویسه no mic/speaker detectedچکار کنم تنضیمات لب تاب بهم نخورده

Admin

میکرفون و اسپیکر شما رو نشناخته یکبار کارت صوتی رو نصب کنید مجدد

omid

ایا میشه از طریق لاین تماس تصویری داشت از طریق کامبیوتر میگم ها من لاین رو نصب کردم روی کابیوتر ولی تماس تصویری نمیشه داشت چکار کنم

...

خوب بود مرسی

وحید چراغی

میشه هم رو گوشی هم رو کامپیوتر باشه

Admin

میشه

اسی

سلام.من لاین رو نصب کردم.فقط برنامه به صورت افقی هستش.چکار کنم عمودی بشه؟

Admin

در اموزش نصب بلو استکس عرض شده

محمد

سلام من میخوام لاین روی ویندوزم با یه خط دیگه داشته باشم
اضلا نمیخوام لاین روی ویندوزم ربطی به لاین نصب شده ی روی گوشیم داشته باشه مثل تلگرام روی دسکتاپ
رهنماییم کنید چیکار کنم
ممنون میشم

Admin

سلام

باید بلواستکس یا میمو نصب کنید

zahra

سلام. من ویندوز 8 دارم. و رم 2 گیگ و حافظه زیاد. ویندوزم 32 بیت هست. برنامه بلو اصلا نصب نمیشه. و ارور میده که pc پشتیبانی نمیکنه. چیکار کنم. لطفا جواب بدید. ممنون ازتون

Admin

سلام

رم و گرافیک پایین هستش

Maria

سلام از سایت عالیتون خیلی توضیحاتتون کامل و بی نقصه ممنون چطور میتونم لاین رو از بلواستکس حذف کنم؟

Admin

با سلام

حذف نرم افزار در بلو استکس برید settin و سپس manage apps

nima

سلام من همه کارای رو که توی اموزش گفته بودین انجام دادم بعدش توی کامپیوتر ادرس ایمیل و پسورد رو هم زدم قبول کرد ولی بعدش یه صفحه اومد بالا که یه کد سبز رنگ نوشته اونجا رو نمی دونم چی کار کنم

Admin

سلام

اون کد رو باید توی لاین گوشیتون وارد کنید همچنین دقت کنید ایمیل رو تایید کرده باشید

مهدیه

سلام من لاین را نصب کردم روی لب تاب اما پسورد وایمیل می خواهد از کجا باید بیارم لطفا راهنماییم کنید

Admin

سلام

خوب باید ثبت نام کنید دوست عزیز با ایمیل شخصی خودتون !!!!!!

وحید

سلام من هر چه ایمیل وپسوردام رو میزنم قبول نمیکنه لطفا راهنماییم کنیین

Admin

سلام

اشتباه وارد می کنید دوست عزیز خصوصا پسورد که باید ترکیبی از اعداد و حروف باشه و حتما یکی از حرفها توسط caps نوشته شه

بهنام

سلام خسته نباشید من میخواستم بدونم چطور میشه در لاین کامپیوتر متن فوروارد کنم مثلا 100 تا متن هم زمان به چند گروه بفرستم

hossein

سلام
مرسی از آموزش خوبت خیلی وقته این کد4 رقمی رو مخم بود

Admin

سلام

خواهش میکنم

علی

سلام خسته نباشید من لاین رو تو کامپیوترم نصب کردم ولی اجازه تاپ بهم نمیده و میگه شما لاینتونو مهرو موم کردید یه کد هم میده حدود 7 الی 8 رقم میگه تو اسمارت فون وارد کنید نمیدونن این کد رو کجا وارد کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

Admin

سلام

وقتی کد رو داد همزمان یه صفحه روی لاین گوشی باز میشه باید وارد و تایید کنید

سعید

سلام من خسته نباشید من اگر لاین گوشی رو پاک و دوباره نصب کنم مال ویندوز خراب میشه

Admin

سلام

خیر عزیز

سعید

سلام من یک لاین روی ویندوز دارم ویکی روی گوشی اگه لاین گوشی رو پاک کنم و دوباره روی یه گوشی دیگه نصب کنم لاین ویندوز پاک میشه

Admin

سلام

خیر ولی احتمالا باید تایید کد کنید که آسونه

علی

سلام ممنون از راهنمایی های خوبتون من کاملا فعالم والان دارم با کامپیوترم کار می کنم

Admin

سلام

خواهش میکنم

علیرضا

سلام ممنون بابت زحمتی که میکشید هنگام نصب بلواستکس روی لپ تاپ این error را می دهد:lenght cannot be less than zero.parameter name:lenght

Admin

سلام

در نظرات عرض شده

نیما

درود ادمین عزیز…ادمین نزدیک دو ماهی میشه که لاین کامپیوتر من یه کد 4 رقمی با یه مدت زمان سه دقیقه ایی میده….تو گوشی ام رفتم نمیدونم این کد باید کجا وارد بشه … چکار کنم ؟ پیامای بالا هم خوندم چیزی نفهمیدم .. سپاسگذارم

Admin

سلام

توی گوشی همزمان با ارائه کد یه صفحه باز میشه

AYDA

سلام ….خسته نباشید……….
من تمامی مراحل رو برای اجرای اکانت لاین روی کامپیوتر انجام دادم ولی در مرحلهآخر که کد چهار رقمی رو وارد می کنم و ارسالش می کنم …تایید نمیشه و برای اکانت تلفن همرامم یه PMمیاد که محتوای متن رو متوجه نمیشم باید چی کار کنم؟؟

عطیه

سلام باعرض معذرت من همه کارهارو انجم دادم فقط توویندوزم ک میخوام جیمیل وپسووردی ک قرارداده بودم روبزنم لاگین کنم همش میگخه اشتباه است نمیدونم چرا

امیر

ممنون واقعا عالی بود

Admin

خواهش میکنم

عاطی

سلام . من نصب کردم و اون کد 4 رقمی میاد . از توی کامنت ها خوندم که گفته بودید باید برم تو لاین گوشی و همزمان اون کد رو بزنم اما توی لاین گوشی چیزی واسم نمیاد. 🙁 درضمن باید بگم تو لاین گوشی کلا واسم پیام نمیاد فقط دعوت به گروه ها واسم میاد
اگه بتونید بهم کمک کنید یه دنیا ممنونتون میشم

Admin

سلام

دوست عزیز به لینک زیر مراجعه کنید

http://help.line.me/line/win/categoryId/10000371/pc?lang=en

دقیقا نوشته دریافت کد همراه با یه صفحه برای درج کد در گوشی می باشد !!!!

سارا

باسلام وخسته نباشید،گوشی من نوکیا اشاهستش قبلا لاین روش نصب کردم ولی ازطریقی که شماگفتید لاین رو لپم نصب کردم ولی متاسفانه لاین رو گوشیم حذف شد الانم که میخام لاین روی لپم روباز کنم پسوورد یادم رفته ،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Admin

سلام

در مورد سیمبین اطلاعی ندارم باید از بازیابی پسورد روی لاین گوشی استفاده کنید

پرهام

سلام
تو ایمیل کد 4 رقمی میده ولی برای تایید تو گوشی 6 رقم میخوام چه کنیم؟؟؟

Admin

سلام

مال ایمیل ربطی به کدی که گوشی می خواد نداره عزیز !!!!!!!!!!!

ebi

روش اول امتحان کردم جیمیل پسوردمو زدم یک کد میخواد رفتم تو جیمیل ام چیزی نفرستاده بود

Admin

بخش اسپم ایمیل رو بررسی کنید

کسری

سلام برنامه باکمک آموزش خوب شمانصب شد امافارسی نمیشه چطورفارسیش کنم؟

Admin

سلام

لاین ویندوز فارسی نداره عزیز

انیس

سلام.من لاینم و دو هفته پیش پاک کردم و هر دفعه که میخوام نصب کنم تا 99%لود میشه ولی اکانت قبلی من نمیاد یه جایی خوندم ک از طریق لاین کامپیوتر میشه رفت با اموزش شما به طور کامل نصب شد ولی لاین با اکانت قبلی منروسی کامپیوتر باز نمیشه من چ طوری میتونم وارد اکانت قبلیم شم لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه .ممنون

Admin

سلام

نمیدونم والا اصلا سوال رو متوجه نشدم !!!!!

ابوالفضل

سلام خسته نباشید
من ایمیلا درست کردم ولی لاین کامپیوترا میزنم برام یک کد چهار رقمی میاری که تو اسمارت فون بزن لطفا راهنمایی کامل

Admin

سلام

در همان لحظه توی لاین اندروید یه کادر باز میشه و باید کد رو وارد کنید لاین اندروید هم باید در حال اجرا و به نت وصل باشه

مریم

سلام. خسته نباشید. من یه سوال داشتم. من با روشی که شما گفتین لاینمو نصب کردم ولی نمیتونم فارسی تایپ کنم. برای رفع این مشکل راه حلی هست آیا؟ ممکنه راهنمایی کنین؟

Admin

سلام

روش دوم رو می فرمایید روی بلو استکس دیگه ؟ توی اموزش بلو عرض شده

بهزاد

سلام من از روش اول همه چی رو درست رفتم ولی هنگامی که ایمیل و پسوورد رو می زنم این پیام میاد خواهشا راهنماییم کنید.
we are currently unable to log you in
please wait a moment and try again

Admin

سلام

این نوشته لحظاتی بعد وارد بشید

محمد

سلام من لاین کامپوتر نصب کرده بودم و قفل گذاشتم و چند مدت سراغ لاین کامپیوتر نرفنه بودم با گوشی میرفتم تا اینکه گوشیم سوخت حالا رفتم سراغ لاین کامپوتر ولی رمز میزنم باز نمیشد مجور شدم لاینو پاک کنم ولی لاین نصب نمیشه و erorr میده.
حالا اگه با ی کامپیوتر دیگه برم با همون اکانت قبلی برام میاد؟
در ضمن کدی که برا gmail واسم اومده بودو ندارم .
ممنون میشم راهنماییم کنین
مرسی

Admin

سلام

نمیشه رفت ولو با روش دوم

ali

با سلام به خدمت شم.
من لاين را در كامپيوتر خود نصب كردم ولي در جايي كه ايميل و پسورد خود را وارد كنم جواب مياد كه ايميل يا پسورد ايراد داره ولي در صورتي كه درست هستش. كمك كنيد.

Admin

سلام

پسورد یا ایمیل به درستی وارد نمیشه خودتون دارید میگید عزیز در مرود پسوردم به آموزش دقت کنید عرض کردیم پسورد باید به چه شکل باشه

مهسا

سلام.من از روش دوم با موفقيت لاين رو نصب كردم اما تصويير برعكسه و بايد مانيتور رو بچرخونم… ميشه حل كرد اين مشكل رو؟؟؟؟؟؟؟

Admin

سلام

در آموزش بلو استکس شرح دایدم چیکار کنید درست شه

نازنین

سلام من وقتی ایمیل و پسورد رو میزنم تو کامپیتر بعدش برام ی کد 4رقمی میاره رو صفحه و وارد لاین نمیشه

Admin

سلام

لاین گوشی رو بررسی کنید با اونجا واردش کنید

piruz

درود بر شما من خیلی وقته به لاین PCاحتیاج داشتم ازت ممنونم که کمکم کردی…
بسیار عالی بود ممنون از زحماتت.
مرسی.

Admin

سلام

خواهش میکنم

pooya.hzj

سلام من از روش اول استفاده میکنم هم ایمیل هم پسوردمو درست وارد میکنم اما مینویسه the email address or password you entered is incorrectچیکار کنم لطفا کمک کنید

Admin

سلام

خودش عرض کرده ایمیل و پسورد اشتباهه ، اموزش رو به دقت بخونید !!!!

sam

سلام. من قبلا گوشی هوشمند داشتم و هم از تو گوشی میرفتم تو لاین و هم از تو کامپیوتر. مدتی است که گوشیم رو فروختم و فقط با کامپیوتر از لاین استفاده میکنم. الان بعد مدتی میخوام دوباره برم تو لاین با کامپیوتر ولی رمزم رو فراموش کردم. چیکار باید انجام بدم. ممنونم.

Admin

سلام

باید گوشی داشته باشید تا بتونید برش گردونید عزیز یا با روش دوم روی بلو استکس نصب کنید و فعالش کنید و …

مهرداد

چطوری لاین رو که روی لپ تابم نصب کردم زبانش رو فارسی کنم؟ منو راهنمایی کنید بی زحمت

Admin

لاین ویندوز زبان فارسی نداره

reza

سلام خسه نباشی.چجوری میشه یک نفر از تو ادد فرندای دوست که لایکش کردن ادد کرد.البته توسط لاین که روی لب تاب نصب کردم/؟؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید

پریسا

سلام…ببخشید من روش اولو انجام میدم ولی ok رو ک میزنم مینویسه ( an error has occurred. please try again later)…ایمیلم هم درست وارد میکنم.لطفا راهنمایی کنید.ممنون

ایدا

سلام من از روش دوم رفتم همه چیزم درست زدم ولی میگه we are currently unable to log you in میشه راهنماییم کنید

میم الف

با سلام
ممنون بابت مطالب عالیتون
من با موفقیت جفتشو نصب کردم
فقط ی سوال
میخوام مطلب بزارم تو لاین
برای گذاشتن عکس وارد گالری میشه و اعلام میکنه گالری خالیه
مسیر گالری رو چطور پیدا کنم؟

جابر

از روش دوم نصب کردم اما فارسی نمینویسه

Admin

توی آموزش بلو استکس عرض شده دوست عزیز

mistafa

من گوشی اندروید دارم ولاین رو برابر راهنمای نصب نصب کرده ام ولی زمانی که میرم آدس ایمل رو در لاین گوشی میزنم این پیغام رو میده :
pheass enter your emil address correctiy , و ایمل برام نمیفرسته و در همین مرحله گیر میکنم لطفا راهنمایی کنید

Admin

سلام

ایمیل شما به درستی وارد نشده دوستد عزیز

محمد

من لاین از روش اول نصب کردم هیچ مشکلی نداشتم اما با یک بار خاموش و روشن کردن سیستم وقتی ایمیل و پسورد وارد میکنملاگین رو میزنم یه کد 4 رقمی بهم میده نمیدونم این کد کجا وارد کنم اگه امکان داره راهنماییم کن

Admin

همان لحظه در لاین گوشیتون صفحه ای باز میشه و درخواست کد میده البته باید گوشی به نت وصل باشه

sahari

سلام من لاین و بلواستکس رو نصب کردم ولی لاین روی دسکتاپ میاد و در بلواسنکس نمیاد که نصبش کنم چیکارکنم؟؟؟؟ممنون

Admin

سلام

شما کلا یکبار آموزش بلو استکس رو بخونید دوست عزیز و کار باهاش رو یاد بگیرید

محمد

سلام خسته نباشیددوستان پاتوق من لاین نصب کردم برای کامپیوتراجرانشدبلواستک هم گرفتم نصبش کردم ولی گوشی اندرویدندارم ندارم این ازاوا تااخربه من یادمیدهید چیکارکنم من امروزمنتظرشماهستم

Admin

سلام

روش دوم برای کسانی هستش که گوشی اندروید ندارند

حبیب

باسلام
من هرکاری میکنم فارسی نمیشه بنویسم لاین رو روی لب تاپ نصب کردم مراحل تغییر زبان نوشتن متن رو برفستید برام لطفا…..ممنون

Admin

سلام

روی بلو استکس منظورتونه که توی اموزش بلو استکس عرض شده

مهسا

من لاین رو با روش اول نصب کردم ولی بعد لاین رو ک اجرا میکنم هنگ میکنه و خود به خود خارج میشه چیکار کنم !!؟؟؟؟؟

Admin

سلام

مشکل از ویندوز یا اینترنت شماست

Emperatur

باسلام
من با روش اول به راحتی روی وین7 نصب کردم.
از راهنماییتون بسیار ممنون.لطفا بفرمایید چطوری میشه هیستوری چت رو پاک کرد؟
باسپاس .

Admin

سلام

خواهش میکنم در مورد هایستوری چون اتلان نصبش ندارم شرمنده نمی تونم راهنمایی کنم

محسن

سلام ببخشید من یه مشکلی دارم اونم اینه که من لاین را رو ویندوزم نصب کردم و بوسیهqrکد اکانت گوشیما رو کامپیوتر نصب کردم و همه چیزم درسه اما مشکلی که هست اینه و قتی سیستما خاموش میکنم یا ری استارت میکنم اکانتم رو سیستم میپره و دوباره باید تمام مراحل از اول نصب کنم.ممون میشم کمکم کنید

Admin

سلام

بله با کیو آر این مشکل هستش و هر بار باید لاگین کنید ولو اینکه مثل این آموزش اکانت بسازید

مسعود

سلام
اگه تو گوشی لاین نداشته باشم نمیتونم این نسخه رو تو ویندوزم دانلود کنم؟

Admin

سلام

روش دوم

محمد

از شما بسیار سپاسگزارم مطالبتون عالیه .
من به راحتی روی ویندوز 7 نصب کردم.
تشگر از آموزش بسیار خوب شما.

Admin

خواهش میکنم

محمد

سلام من لاین نصب کردم برای کامپیوترمیشه اجراکرد ولی گوشی اندروید ندارم

Admin

سلام

روش دوم بدون گوشی هستش

Elnaz

مرسی از راهنمایی خوبتون!عالی بود.برای من که قابل فهم و استفاده و بدونه مشکل بود!همیشه موفق و پیروز باشی!انشالله

اسی

سلام
من با روش اول نصب کردم
حالا چجوری میتونم با شماره تلفن دوستامو پیدا کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

نگین

چرا برای کامپیوتر همش ورژن قدیمیه میشه لینک ورژن جدیدش رو بزارین این ورژنا قدیمی اصلن کار نمیکنن

Admin

آخرین ورژن هستش

majid

سلام مرسی

امید

باسلام وخسته نباشید من لاین رو رو بلواستیک نصب کردم اما وقتی ایمیل و پسوردم را وارد می کنم پیام میاد ومیگه ایمیل شما راجستر نیست وقتی هم که میخام از طریق شماره موبایل ثپت نام کنم میگه یه کد به گوشیتون ارسال میشه ولی کد ارسال نمیشه لطفا راهنمایی کنید

Admin

سلام

دوباره درخواست بدید پیامک به گوشیتون میاد 100% شاید با تاخیر

فائزه

سلام خسته نباشین. ببخشید من لاین رو باروش دوم نصب کردم .مشکلی هم نداشتم ولی الان چند روزه که عکسایی رو میذارن باز نمیکنه وبالا نمیاد میشه لطف کنید یه راهنمایی کنید که چرا این اتفاق افتاده وراه حلش چیه.باتشکر.

Admin

سلام

مشکل محدود شدن و سرعت اینترنت هستش و ربطی به لاین نداره

بهناز

سلام من قبلا لاین داشتم الان باز نمیشه گفتن با کامپیوتر وارد شم بعضی چیزا رو پاک کنم که گوشی دوباره وارد بشه به اکانتم این برنامه را نصب کردم لاینم نصب کردمشمارمو که به لاین میدم اس که باید کد بده به گوشیم نمیاد میشه کمک کنید؟

فرزانه

سلام ممنون جواب دادید ولی تو سوالات متداول گفتید اگه لاین از روی گوشی پاک بشه مشکلی پیش نمیاد….پس منظورتون از مشکلی پیش نمیاد چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Admin

سلام

توی نسخه ها جدید مشکل پیش میاد و غیر فعال میشه

محمود

سلام
تشکر بسیار من لاین را از روش اول بروی سیستم نصب کرم
حالا چگونه میتونم پیام (فیلم و تصویر …) از گوشی به کامپیوتر بفرسم یا بلعکس
من از تلگرام استفاده میکنم از گوشی به لب تاب و بلعکس
از لاین هم میشه این جوری استفاده کنم

Admin

سلام

متوجه عرضتون نشدم ! شما هر پیامی رد و بدل کنید توی لاین ویندوز هم خواهید دید دوست عزیزم

lind

از شما بسیار سپاسگزارم مطالبتون عالیه امیدوارم باهمین کیفیت ادامه بدین

Admin

خواهش می کنم و چشم

v.hnunu

سلام…
من خیلی وقته که لاین رو گوشیم نصب کردم
الان هم لاین رو از برنامه شما روی لب تابم نصب کردم اما ایمل و پسوردی که مدتها پیش به لاین گوشیم دادم الان روی این برنامه میزنم میگه اشتباهه؟
مشکل از کجاس؟

در ضمن آیا line @ هم این قابلیت را دارد که روی لب تاب یا کامپوتر اجرا شود یا خیر؟

Admin

سلام

بله اجرا میشه و دقیقا اموزش برای همین هستش از طریق لاین گوشیتون اکانت رو بازیابی کنید ×

مهدی

سلام. میخام از روش دوم استفاده کنم. بلواستکس رو نصب کردم. لاینم دانلود کردم نصب کردم. همین اول مرحله روش دومی که میگید اصن نمی دونم کجاست. چجوری اجرا می شه. لاینو که نصب می کنم میرسم به مرحله تایید ایمیل دیگه هیچجوره نمیتونم کاری بکنم. خواهشا راهنمایی بفرمایید. ممنون

Admin

سلام

در نسخه های جدید باید اکانت با ایمیلتون ایجاد کنید تقریبا ترکیبی از روش دوم و اول

فرزانه

سلام مرسی از اموزشتون…. من چون سیستم ام حافظه کافی نداره تا بتونم از طریق راه حل دوم روی کامپیوترلاین نصب کنم .. از دوستم خواستم که ادرس ایمیل وارد لاین گوشیش کنه..تامن هم بتونم استفاده کنم ..بعد یه مدتی لاین گوشی دوستم مشکل پیدا کرده ..کلا گوشیش هنگ میشد..برای همین دوستم لاین رواز گوشیش پاک کرد ……. منم دیگه نتونستم از لاین کامپیوتراستفاده کنم(البته لاین خودم هم قبل این موضوع مشکل پیدا کرده بود هنگ میکرد مجبوربودم برنامه روببندم دوباره داخل لاین بشم)..الان که باز به سایت شما اومدم تو سوالات متداول گفتید اگه لاین از گوشی پاک بشه..باز میتونیم از لاین روی کامپیوتر استفاده کنید…ولی من نمیتونم ..ممکنه راهنمایی کنید؟؟؟ممنون

Admin

سلام

خیر پاک بشه از موبایل مال ویندوزم غیر فعال میشه متاسفانه

علی

سلام خسته نباشید
من روی گوشیم لاین داشتم گوشیمو دزدیدن میخام از طریق کامپیوتر با اکانت قبلیم وارد شم ایا امکان پذیر هست؟؟؟؟؟
با تشکر

Admin

سلام

برای نصب لاین مستاقیم روی کامپیوتر باید روی گوشیتون لاین باشه حتما ، اگه با شماره قبلی بدون نصب لاین روی گوشی هم می خواید نصب کنید روش دومم رو باید تست کنید

رویا

بعد اتمام مراحل به من کد داد که وارد گوشیم کنم اونو کجا برنم

Admin

روی لاین گوشیتون یه صفحه باز میشه باید اونجا واردش کنید

hamed

سلام متشکرم و سپاس گزارم .

elsa

سلام اگه گوشی که لاینو داشتم خاموش باشه میتونمم با کامپیوتر بیام لاین؟؟؟؟

Admin

سلام

بله فقط نباید از گوشی حذف بشه

MeHrDaD

من گوشی ندارم که بخوام از اونجا لاینمو درس کنم نمیشه بتنهایی از PCدرستش کرد

Admin

روش دوم عرض کرده ایم که !

مهدی

زير دو تا تيك دار ها مينويسهcouldnotverifysecuritycertifcate. pleas set the correctdateonyour pc حالا مشكلش چيه نميدونم

Admin

ترایخ و ساعت ویندوز شما درست نیست تنظیم کنید درست میشه

mina

سلام.مرسی از سایتتون.
من یه مشکلی دارم.من با گوشی لاین میرفتم و… امشب گوشیم شکست.دیگه نمیتونم باش کار کنم.
الان اومدم با کامپیوتر برم.نصب کردم.اما ایمیل میخواد.منم قبلا که با گوشی میرفتم قسمت ایمیل رو پر نکرده بودم.
من همه توضیحاتتون رو خوندم.این نرم افزار شبیه ساز اندروید رو نصب کردم.اما اینم ایمیل می خواد واسه ورود به اکانت قبلیم.یا این که از اول یه جدید بسازم.
با شماره قبلیم بخوام دوباره بسازم میشه؟اگه میگید میشه کسانی که قبلا ز طریق ای دی ادد کرئه بودن تو لیستم میان مثل قبل یا کلا همه چی از نو؟
من اکانت قبلیم خییییلی واسم مهمه.الان چطوری وارد اکانت قبلیم شم؟؟؟؟
حتی فقط یه بار بتونم وارد شم خوبه.قسمت ایمیل رو پر میکنم و بعدش دیگه با کامپیوتر میرم و مشکلی نیست.
خواهش میکنم راهنماییم کنید الان دیگه امید من فقط به توضیحات شماست.
منتظر جوابتونم.مرسییییی.

Admin

سلام

اگه اکانت نساختید قبلا با شماره قبلی لاگین کنید و اکانت بسازید احتمال زیاد مخاطبین میان

f

سلام خسته نباشید من لاین رو نصب کردم بعداز چند روز پسوردم یادم رفته بایید من چیکار کنم راهی هست که من بتونم رمزم رو عوض کنم متشکرم اگه به من کمک کنید

Admin

سلام

خوب از طریق گوشیتون ریکاروی کنید

mohammad

با سلام
لاین من به صورت افقی و کج می باشد چه طور می توانم راستش کنم؟

Admin

سلام

در اموزش بلواستکس شرح دادیم خوب دوست عزیز

پگاه

سلام من همه ی روش هایی ک گفتید رو انجام دادم. اول ی سوال داشتم خدمتتون اینکه اگه تو لاین اییمیل رو بزنید ودرست بشه پی ام های قبلی عایا میاد؟
من اییلم رو ک میزنم هیچ پیامی دریافت نمیکنم مشکل چیه؟

Admin

سلام

هر چی روی گوشی داشته باشید روی نسخه ویندوز هم میادش

parisa

سلام من برنامه لاین رو تو گوشیم داشتم و الان گوشیم دچار مشکل شده نمیتونم ازش استفاده کنم ،باید برای لاینpc دوباره اکانت بسازم؟چطوری میتونم با همون اکانت قبلیم وارد بشم؟
با تشکر

Admin

سلام

باید از روش دوم استفاده کنید

رامش

باسلام من میخوام همین صفحه لاینی که تو گوشیم دارم رو تو کامپیوترم هم داشته باشم یعنی از یک اکانت برای گوشی و کامپیوتر استفاده کنم لطفا راهنماییم کنید متشکرم

Admin

سلام

دقیقا اموزش برای همین کار شماست !!!!!!!!!!

MOHAMMAD

سلام خسته نباشید یه مشکل جدی واسم پیش امده ای چند وقته که هردفع میخوام برم داخل لاین میخواد ابدیت کنه و تا ابدیت نکنی وارد نمیشه وقتی هم بددیت میکنم لاین کامپیوترو بعد یک یا دوروز باز دوباره همین مجدد تکرار میشه لطف کنید کمک کنید واقعا ممنون میشم

Admin

سلام
کلا لاین اپدیت زود زود میده دوست عزیز

sahar

سلام سایت عالی دارید
راستش با هزار بدبختی تونستم لاین و رو روی بلو استیک نصب کنم ولی چرا صفحه کجه اعصابمو خورد کرده توروخدا نظرات خوندم کسایی که مشکل من رو داشتن جواب داده بودین روی بلو نصب کردین راستش من وقتی لاین رو از سایت شما دان کردم روش دابل کلیک کردم پنجره ای مثل شکل شما برام باز نشد چیکار کنم خواهش میکنم جواب رو به ایمیلم بفرستیدویه خواهش دیگه هم دارم من حتمن باید صحبت کنم یعنی میشه شماره گوشیتون رو برا ایمیلم بفرستید تا مشکلم حل شه خواهش میکنم به خدا قصدم اینکه بهم کمک کنید

Admin

سلام

در آموزش بلو استکس شرح دادیم شما دقت نکردید !!!!!!!!!!!

nazi

سلام تروخدا میشه بگید اگه میشه با کامپیوتر چطوری اکانتمو پاک کنم یا این که باید با گوشی لاگ این کنم و از اون جا دیلیت کنم؟

Admin

سلام

فقط با گوشی میشه دوست عزیز

محیا

برای من صفحه شماره 4 رو باز میکنه ولی نمیدونم دیگه چی کار کنم آخه نوشته به گوشی خود لاین را نصب کنید درصورتی که من میخوام توی کامپیوتر نصب کنم.

Admin

برای نصب احتیاج به نصب بودن لاین روی گوشی دارید !!!! عرض کردیم که ! ولو از روش دوم استفاده کنید

نگار

سلام
ببخشید با ویندوز XP هم امکان نصب هست یا حتماباید7 یا 8 باشه؟

Admin

سلام

اکس پی سرویس پک 3 باید باشه روی پک 2 تست نشده و فکر نکنم کار کنه

امید

با سلام
چطور میشه اکانت لاین رو با pc دیلیت اکانت کرد،بنده گوشی ندارم،اگه میشه کمکم کنید

Admin

سلام

نمیشه !!!!

حمیدرضا

با سلام… ایا میشه بعد نصب لاین در لب تاپ.. طوری باشه که شماره تلفنم واسش مشخص نباشه.. فقط ایمیلم مشخص باشه؟

Admin

سلام متوجه نشدم دوست عزیز

احسان

واقعا خیلی خوبه یکم طول کشید نصب کردنش ولی می ارزید.

محمد

با سلام و خسته نباشید
من روی یه گوشیه هوشمند یه اکانت ساختم و تو کامپیوتر هم بهش وصل شدم…
دو تا سوال دارم : 1.اگه برنامه لاین رو از گوشی هوشمند پاک کنم با کامپیوتر میتونم ادامه بدم؟
2.چجوری تو کامپیوتر دوستایی که میدونم در لاین عضو هستند رو ادد کنم؟
ممنون

Admin

سلام

1 – غیر فعال میشه
2 – در بخش add freind گوشی اینکار رو انجام بدید

mohammad

سلام من همه کارا رو انجام دادم فقط تو لاین کامپیوتر ایمیل و پسورد میزنم عکس ی کد میاد ک 3 دیقه فقط بهم میده بعد تو لاین اصلی موبایلم میرم اونجا پیام میاد باید کد رو وارد میکنی کد رو میزنم بعد 3 دیقه تموم میشه خطا میده لطفا راهنمایی کنید

Admin

سلام

چه خطایی

مهیار

بی نهااااایت سپاس..توضیحات تصویری خیلی کارساز است..باز هم سپاس

محمد

خداییش خسته نباشی
خدا صبرت بده با این نوابغ
که انقدر با حوصله همه روهم ج میدی
خو متفکرها یکم از مغزتون کار بکشین

Admin

لطف دارید

maedeh

سلام اگه بعد نصب لاین توی کامپیوترلاینه توی گوشیمو پاک کنم واسه لاین کامپیوترم مشکلی پیش میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Admin

سلام

مال ویندوز هم دی اکتیو میشه دوست من حذف نکنید

sadegh

سلام من بلواستیکسو نصب کردم ولی برنامه لاین و بیتاک و بیشتر برنامه ها نصب میشوند ولی تصویر کاملا سیاه است و هیچیزی مشخص نیست
در ضمن من همون اوایل که جدید ترین نسخه بلو استیکسو داشتم هم باز همین مشکل رو داشته لطفا کمک کنید

Admin

سلام

کرات گرافیکتون رو آپدیت و بلو رو ریستارت کنید

امید

سلام
وقتی میرم تو برنامه میگه بایدآپدیت شه.
لطفا ورژن جدید رو قرار بدید.

Matin

سلام ببخشید پس ا ز این کار ها چرا دوتا لاین ها یکی شده است لطفا سریع پاسخ بدهید

Admin

سلام

یعنی چی ؟ !!! دو تا لاین منظورتون چیه ؟!

frdn

خسته نباشید//
وقتی میخام لاینو نصب کنم این ارور رو میده:
install faild sdkبنظرتون فضای رم کم دارم یا چیز دیگه ای .؟ رم سیستمم 2 گیگه
خاهشا کمک کنید

Admin

سلام

کدوم لاین روی ویندوز یا روی بلواستکس

جواد

با سلام و خسته نباشید.
روش دوم که شما گفتین امتحان کردم نمیشه چون سیستمم خیلی ضعیفه.
واسه روش اول هم که گوشی هوشمند ندارم.
میخواستم بدونم که نرم افزاری با حجم پایین تر وجود نداره که بشه نصب کرد.
لطفاًراهنمایی کنید.

Admin

سلام

تنها راه همینی هستش که عرض کردیم

فرزاد

سلام وقتی میرم داخل لاین صفحه 90 درجه می چرخه و همه چی بر عکس میشه راهنمایی کنید

Admin

سلام

آموزش بلو استکس نوشته شده

امیر مهدی

سلام..خیلی ممنون
من راحت نصب کردم واقعا عالیه

dokhmal_khob

ی چیز دیگه من گوشی ندارم میشه لاین رو فقط رو کامپیوتر و بدون گوشی نصب کنم؟

Admin

بله با روش دوم میشه

dokhmal_khob

چجوری شبیه ساز اندروید رو دانلود کنم تو رو خدا کمکم کنید لدفــــــن

Admin

بالا لینک دادیم طبق اون نصبش کنید

فاطمه

س.ببخشید من برنامه بلو رو نصب کردم لاین رو داره وقتی رو لاین کلیک میکنم که باز شه میاد market notfound.search web for installation recipeبعدش کنسل واوکی چیکار کنم کامل برام توضیح بده لطفا

Admin

سلام

اصلا به اموزش و نظرات دقت نکردید اونا مال مارکت بلو هستش نمی تونید نصبش کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

م

🎇🎇🎇🎇🎇🎇🎇🎇ممنون

م

سلام ببخشید تو لاین لب تابم میشه request داد یا فقط تو گوشی میشه ؟
و اگه میشه لطفا بگید چ جوری ؟

Admin

سلام

برای چه کاری می خواید درخواست بدید !!!

matin

اگرمن لاین درون گوشی نداشته باشم باید چی کار کنم

Admin

روش دوم !!!!!!!!!!!!!

siyavash

سلام خسته نباشید من لاین گوشیم رو با جیمیل با اکانت فسبوک نصبرکردم حالا اگر همون جیمیل رو با پسبوردم برای کامپیوتر بزنم داده های گوشیم لاینم از بین نمیره یعنی لاین گوشیم پاک نمیشه

Admin

سلام

مشکلی برای اطلاعات لاین گوشی پیش نمیاد

sania

سلام من لاین رو روی لب تاب ریختم بعد چند روز خودش اومد بیرون و من متاسفانه دیگه پسوردم یادم نیس گوشیمم خراب شده نمیتونم لاین رو دانلود کنم که از روی گوشم پسوردشو ببینم چیکار کنم؟؟؟؟؟

Admin

سلام

راهی نیست ولو روش دوم

aboulfazl

سلام ببخشید اگه با روش اول برم گزینه Login روشن باشه امکان هک از طریق pc های دیگه هست ؟ ب نظر شما کدوم روش بهتره ؟

Admin

سلام

کدوم روش !!!!!!!!!! شما اگه لاین روی گوشی دارید با روش اول و اگه نداره با روش دوم

ramiz

با سلام من بعد اینکه تمام مراحل رو درس انجام دادم پس از وارد کردن یوزر و پسورد این پیام میاد بعدش میندازه بیرون (در pc )چیکارکنم > پیغامش اینه (you have been logged out due to the….)چیکار کنم اگه راه حلش رو بهم ایمیل کنین ممنون میشم باتشکر

Admin

سلام

به لاین گوشی برید بعدش برید Seeting بعدش Accounts و بعدش تیک Aloww login رو بزنید

رهگذر

سلام
ممنون از اموزشتون خیلی خوب بود
ولی الان یه مشکل دارم …. من چون حافظه کافی نداشتم بروی کامیپوترم.. تا شبیه سازی اندرویدروش انجام بدم.
از دوستم خواستم که ازلاین موبایلش ایمیل ثبتنام کنه. و برام این کارو انجام داد و تونستم وارد لاین بشم
ولی فرداش سرعتم اینترنتم پایین اومده بود و موقعی میخواستم داخل لاین بشم خطا میداد میگفت صبر کنید تا اشکال نت تون حل بشه بعد یه پیغام دیگه اومد که ایا اشکالی که پیش امده را به مرکزخبر بدهد من هم اوکی روزدم.. وقتی اوکی روزدم، خواستم داخل لاین بشم ..هرچی رمزمو میزدم خطا میده که ادرس ایمیل یا رمزتان اشتباه هست ..درصورتی که هردوشون رو درست وارد میکنم..حتی لاین رو حذف کردم دوباره نصب کردم فایده ایی نداشت
لطفا راهنمایی کنید چطوری مشکلو حل کنم
ممنون موفق باشید

Admin

سلام

نمیدونم والا ! شاید دوستتون رمز رو تغییر داده و توی اموزش هم گفتیم ببینید دوستتون alow Login رو زده توی لاین گوشی

امیرحسین

سلام
من گوشیم خراب شده ولی پسوئد و ایمیل مو دارم داخل نرم افزار لاین میزنم بعد یک کد میده باید چیکار کنم

Admin

سلام

باید در گوشیتون وارد کنید ! اگه گوشیتون خراب شده با روش دوم و از طریق بلو نصب کنید

ali

خب از کجا نسخه جدیدش رو بگیرم.یعنی الان کد برام ارسال نمیشه

Admin

بالا لینک دانلود لاین هستش همواره نسخه جدید رو می ذاریم

سمیه

ببخشین من گوشی ندارم این نرم افزار بدون گوشی کار نمیکنه؟عایا؟

Admin

روش دوم عرض کردیم بدون گوشی

selvia

من هیچکدوم این مراحلو انجام ندادم ولی لاینم نصب شد!!!!!!
تو ثبت نامم یدونه اسم و پس دادم ثبت نام شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این چجوری میشه؟
بعد من الان چجوری زبان لایینو عوض کنم؟

حسین

ممنون عالی بود خیلی

حسین

ممنونم عالی بود

محمد

سلام من لاین تو کامتر و گوشیم نصبه هر بار با کامپیوتر واد میشم یه کد چهار رقمی سیاد رو صفحه لاین با 3 دقیقه وقت وقتم تموم میشه باز نمیشه باید چیکار کنم باز بشه اون کد نیاد الان خیلی وقته مشکلو دارم و لاینم باز نمیشه تازه نصب کردم تو کامپیوتر ممنون میشم

Admin

سلام

به لاین گوشی برید بعدش برید Seeting بعدش Accounts و بعدش تیک Aloww login رو بزنید

mohammad

سلام
وقتی تو لاین می خوام ثبت نام کنم تصویر به جای افقی 90 درجه دوران داره (تو بلو) میشه دورانش داد؟
با تشکر

Admin

سلام

توی اموزش بلو شرحج داده شده !!!!!! پیش نیاز رو عرض کردیم باید بتونید با بلو استکس کار کنید لینکش دادیم دوست عزیز

مرضیه

سلام من لاین کامپیوتر دارم ولی باز نمیشه همش مینویسه باید اپدیت بشه.چیکار کنم؟؟

Admin

سلام

اخرین نسخه رو دیشب قرار دادیم از صفحه دانلود بگیرید و نصب کنید حل میشه البته با کلیک روی update هم خودکار اپدیت میشه ولی طول میکشه

girlfantecy

سلام ممنون از راهنماییتون ولی
من اموزش خوندم
چرخش خودکار غیر فعال کردم وگزینه disabledروهم مارک دارکردم

میشه لطف کنید و خودتون یک توضیح بدین من نمیدونم دیگه چیکار کنم اموزش هم کامل خوندم ولی درست نشد

Admin
girlfantecy

سلام ببخشید من نرم افزار لاین واینستاگرام رو روی بلو استکس نصب کردم اما موقع اجرا تصویر برعکس یعنی بصورت افقی هستش

Admin

سلام

توی اموزش بلو استکس شرح داده شده روش حلش

پوریا

سلام ، خسته نباشید ، ببخشید من تمام مراحل رو انجام دادم و موفق شدم ، اما هر بار که لاین رو باز میکنم ، پیام آپ دیت میده an update is reguired. please start the app again

Admin

سلام

لاین نصب شده در گوشی آپدیت هستش ! جدیدا دانلود کردید بازم فردا نگاه میکنم نسخه جدید بود قرار میدیم ا

ali

کد برای من ارسال نمیشه چیکار کنم

Admin

نیمدونم والا !

s

سلام توی لاین مثل واتس اپ میشه فهمید افراد آنلاین هستن؟میشه فهمید آخرین بازدیدشون کی بوده؟

Admin

سلام

ندیدم و فکر نکنم داشته باشه

امیر

سلام ممنونم از آموزشتون میخواستم بدونم راهی برای خارج شدن از بلاک یا دیدن پرفایل شخصی ک بلاک کرد هست؟؟؟ ممنون میشم اگ کمک کنین

Admin

سلام

لاین گوشی یا بلواستکس برید به setting بعد freinds و بعدش block friends اونجا می تونید از بلاک خارجشون کنید

zahra

با سلام ، خواستم بپرسم لاین رو وقتی رو کامپیوتر نصب میکنیم وقتی با کسی چت کنیم شمارمونو میفهمه؟

Admin

با سلام

بله

امیر

سلام خدمت شما ، با تشکر از شما بابت این سایت توپ و عالی که دارید مشکل بنده این است که برنامه لاین رو در کامپیوترم نصب که میکنم در زمان نصب این اررو رو میزنه : error writing to file grouphat.ico خواهمشندم که بنده رو راهنمایی فرمایید

Admin

سلام

در مورد این ارور هیچی پیدا نکردم ولی بدون شک مشکل ویندوز هستش

samira

با سلام ممنون از سایت خوبتون یه سوال داشتم از کجا باید مخاطب اضافه کنم تو لاین؟

Admin

سلام

با لاین گوشیتون اضافه کنید توی نسخه ویندوزم اضافه میشه

نسیم

با سلام، ممنون از پاسخگویی سریع و واضحتون، ببخشید من یه سوال دیگه دارم، بعد اینکه لاین رو به روش دوم روی کامپیوتر نصب کنیم، میشه شماره ای که وارد کردیم و باهاش کد فعالسازی دریافت کردیم و تغییر بدیم و به جاش یه شماره دیگه وارد کنیم؟ من شماره خط دائم رو وارد کردم احساس میکنم اونجا برای همه قابل رویته به خاطر همین میخوام یه شماره دیگه وارد کنم. ممنون میشم اگه پاسخ بدید

Admin

با سلام فکر کنم بشه کلا log out کنید از لاین بعد با شماره جدیدتون ثبتش کنید

ارش

سلام دوست عزیز:
داداش این فارسی نویسی لاین با کامپیوتر رو خواهشا قشنگ توضیح بدید.ما الان چند نفریم مشکل داریم بخدا.
با تشکر از زحماتتون

Admin

سلام

لاین بلو استکس رو می فرمایید برید اموزش بلو استکس اونجا عرض کردیم و تنها راه کاره

حسن

سلام. من ایجاد اکانت مربوطه رو کردم ولی وقتی ایمیل و پسورد رو وارد میکنم وارد نمیشه و از پسوردم ایراد میگیره
میشه راهنمایی کنید؟

Admin

سلام

اکانتتون رو تایید نکردید یا پسورد اشتباه وارد میشه و به اموزش دقت نکردید

نسیم

با سلام، ببخشید در مورد سوال من گفته بودید باید شماره دوستامو توی دفتر تلفن بلواستک وارد کنم، میشه بگید دفتر تلفنش کجاست؟ من پیداش نمیکنم. ممنون از پاسخگوییتون

Admin

سلام

Bluestacks Setting بعدش Mange Contacts اونجا شماره ها رو حتما با +98 اول وارد کنید یعنی کد ایران

نسیم

با سلام خدمت شما، من گوشیم ساده س و روش دوم رو روی کامپیوتر انجام دادم، ولی چطوری باید دوستامو پیدا کنم؟ تو کامپیوتر که شماره اونا ذخیره نشده؟ میشه بگید با استفاده از کامپیوتر چطوری از روی شماره میتونم دوستامو پیدا کنم و باهاشون در ارتباط باشم؟ من فقط شماره دوستامو دارم، اسم مستعاری که برای خودشون انتخاب کردند رو ندارم؟ چطور باید شماره ها رو تو کامپیوتر وارد کنم و با دوستام ارتباط برقرار کنم؟ با تشکر از شما

Admin

سلام

دوستاتون رو توی دفتر تلفن بلو اضافه کنید خودش به لاین اضافه میشه

مصطفی آذر

باسلام وخسته نباشید
من از برنامه لاین تو کامپیوتر استفاده میکنم عکس و فیلمهایی که برام میفرستن را ذخیره میکنم ولی نمیدونم کجا ذخیره میشه لطفا منو راهنمایی کنید.
باتشکر فراوان

Admin

سلام

وقتی عکس رو باز میکنید روی save کلیک می کنید باید مسیر رو خودتون تعیین کنید و مسیر خاصی نداره

بهار

ZAMANI-PC has attempted to log in to LINE on PC.
If this is not you, we recommend changing your password to protect your account.
Tap on the link below for instructions on how to change your password.

چند بار پسورد اشتبا زدم این میاد چیکار باید کنم؟

Admin

سلام

از طریق لاین گوشی درخواست پسورد جدید بدید به ایمیلتون مراحلش ارسال میشه

فاطمه

ببخشیدمن پسوردم وعددمیزنم امامیگه اشتباه خواهشاجواب بدید

Admin

عرض کردیم پسوردی که انتخاب می کنید عدد+کلمه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

goli

سلام من گوشیم مشکل داره میخوام لاینو با کامپیوتر باز کنم ولی نمیخوام اکانت قبلیم پاک بشه باید چیکار کنم ک اکانتم پاک نشه

Admin

سلام با گوشیتون باید اکانت بسازید برای ورود

fateme

ببخشید ی سوال حتما باید برنامه رو گوشی هم نصب شود

Admin

رش دوم خیر / روش اول بله

غلامی

سلام خیته نباشید منظور ازپسورد ایمیل تو مرحله 4پسورد ایمیله

Admin

سلام

خیر پسورد ایمیل نیست عرض کردیم که !!!!!!!!!!!!!

حسین

سلام قربان خسته نباشید

من برنامه وایبر رو به اسونی طبق دستور این سایت ریختم ولی لاین نمیشه

فایل رو دانلود کردم و شروع میکنه به ریختن لاین. بعد ک ریخت تموم میشه. طبق گفته ی شما صفحه ای برای زدن next باز نمیشه

چیکار کنممممممم

Admin

سلام

ارورتون !؟ نوع ویندوزتون !؟ منظورتون کجای next هستش !!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

حامد

سلام
من تو گوشي تنظيم كردم ولي وقتي ميخوام با PC بيام بالا ايمي و پسوردو مزنم اين ارور رو ميده چي كنم ؟
Please set the correct date on your pc

Admin

سلام

لطف کنید ساعت و تاریخ سیستمون رو تنظیم کنید

مهتاب

ببخشید اگه لاینو روی کامپیوتر نصب کنم از گوشیم پاک میشه؟!؟ بعد ک بخوام از کامپیوترم پاک کنم چی ؟!؟!؟

Admin

خیر دوست عزیز هر دوئ تا با هم کار می کنن

hhh

ویندوز ک نصب شد دوباره کد خواست اما کد ب گوشی نیومد تا بزنم.دیلیت اکانت کردم دوباره نصب کردم اما ایمیل ک میدم خطا میده نمیشه.چیکار باید بکنم؟

Admin

سلام

شما یه اکانت بسازید خوب برای همیشه خیالتون راحت میشه بازم نتونسید به سربرگ QR CODE LOGIN لاین در نسخه ویندوز برید بعد تو گوشیتون به Setting بعد Privacy و بعد Generate new Qr Code برید و اون کد که در نسخه ویندوز ایجاد شده رو اکسن کنید تا مستقیم وارد شوید ولی بهترین روش و اصولی ترین /اموزش بالا هستش چون شما اکانت خواهید داشت !!!!!!!!!!

دکمه بازگشت به بالا
بستن