صفحه اصلی > آموزش فعال سازی نرم افزار : آموزش تصویری و کامل نصب و فعال سازی نرم افزار Chief Architect Premier X8

آموزش تصویری و کامل نصب و فعال سازی نرم افزار Chief Architect Premier X8

یکی از برترین نرم افزار معماری و طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان Chief Architect Premier X8 می باشد که در پاتوق شاهد بازدید بالا و فیدبک مثبت نرم افزار بوده ایم ، حین رصد نظرات شاهد مشکل اکثر دوستان با فعال سازی این نرم افزار بودیم ، پس تصمیم بر ان شد آموزش کامل فعال سازی و نصب نرم افزار را به صورت کامل تصویری برای عزیزان آماده کنیم. پس برای مشاهده آموزش به ادامه مطلب مراجه کنید.

Chief-Architect-Premier-X6

نصب و فعال سازی نرم افزار Chief Architect Premier X8

 

در ابتدا برای دانلود بسته به لینک نرم افزار Chief Architect Premier X6  مراجعه کنید این ابزار دارای دو نسخه 32 و 64 بیتی می باشد که باید متناسب با ویندوز خودتان آن را دانلود کنید اگر نمی دانید ویندوز شما 32 یا 64 بیتی می باشد و باید کدم نسخه را دانلود کنید روی آموزش تشخيص ويندوز ۳۲ يا ۶۴ تشخیص نوع ویندوز خودتان کلیک نمایید. خوب پس از تشخیص نوع ویندوز بسته مربوط به ویندوز خودتان را دانلود کرده و مراحل زیر را انجام دهید.

آموزش نصب نرم افزار Chief Architect Premier X6 )

1- در ابتدا حتما اینترنت و انتی ویروس خودتان ره کامل غیر فعال کنید.

2- بسته را از حالت فشرده خارج کنید و روی فایل نصب نرم افزار کلیک کنید ، مانند تصویر زیر تیک I accept را زده و روی Install کلیک کنید.

Chief-Architect-Premier-X6-1

3 – صبر کنید تا مراحل نصب به پایان برسد ، احتمالا ما بین نصب پیام ویندوز مبنی بر تایید مشاهده شود که باید روی Yes برای نصب کامل کلیک نمایید.

4- حتما و حتما مانند عکس زیر تیک Launch Chief Architect Premier X6 را بردارید و روی Finish کلیک کنید.

Chief-Architect-Premier-X6-2

آموزش فعال سازی Chief Architect Premier X6 )

1 – همراه فایل دانلود شده فایل patch داخل فولدر patch که همراه فایل دانلود شده می باشد ، را پیدا کرده و در مسیر نصب نرم افزار کپی کنید.خوب شاید بگویید محل نصب نرم افزار کجاست :

ویندوز XP: بعد از نصب، در دسکتاپ روی Shortcut برنامه کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
ویندوز ۷ و ۸: بعد از نصب،در دسکتاپ روی Shortcut برنامه کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

۲- خوب هم اکنون فایل patch را اجرا کنید ( دقت کنید در ویندوزهای ۷ و ۸ باید روی فایل patch کلیک راست کرده و گزینه run as administrator را بزنید )

3- مانند عکس زیر روی Patch کلیک کنید.

1 Chief Architect Premier

4 – بعد از کلیک از شما مسیر فایل را می خواهد و باید فایل Chief Architect Premier X8.exe را به نرم افزار معرفی کنید عکس زیر

2

5 – شروع به پچ شده فایل می کند و با تیک تمامی قسمت ها یعنی نرم افزار کاملا پچ شده است و آماده استفاده است.

3

( 3.3 از 5 ) از 6 رای

دیدگاهتان را بنویسید