صفحه اصلی > آموزش ساخت اکانت ها : آموزش ساخت اکانت سامسونگ How Create Samsung Account

آموزش ساخت اکانت سامسونگ How Create Samsung Account

اگر تبلت یا گوشی هوشمندی با مارک سامسونگ دارید، نیاز به یک اکانت سامسونگ هم دارید. با این حال ساختن اکانت سامسونگ ضرروی نمی باشد و می توانید بدون داشتنش هم از دستگاهتان استفاده نمایید. اما از آنجایی که سامسونگ رنج وسیعی از ویژگی ها و خدمات را برای کاربرانش اراعه می دهد چرا از این قابلیت استفاده نکینم. تنها کاری که باید بکنید ساخت اکانتی رایگان با استفاده از هر دستگاه سامسونگی می باشد. و بعدش می توانید از سرویس های سامسونگ که شامل نرم افزارها، سرویس های اینترنتی و درایوهای سامسونگ می شود لذت ببرید.

اکانت سامسونگ

ساختن اکانت سامسونگ

 

اگر به کامپیوتری دسترسی ندارید نگران نباشید. با استفاده از دستگاه سامسونگتان نیز به راحتی می توانید اکانت سامسونگ برای خودتان بوجود بیاورید.

 

1- یک مرورگر اینترنت را باز نمایید و به آدرس https://account.samsung.com مراجعه نمایید. در این جا فرمی را باز خواهید کرد که با استفاده از آن اکانت سامسونگتان را خواهید ساخت.

 

اکانت سامسونگ

2- بر روی Sign Up کلیک نمایید و در صفحه ی باز شده ی Terms & Conditions ، بر روی گزینه ی Accept conditions کلیک نمایید.

 

3- تمام بخش های مورد نیاز مثل امیل، پسورد و دیگر جزئیات مورد نیاز را پر نمایید.

 

اکانت سامسونگ

 

4- بر روی Next کلیک نمایید و کارتان تمام شد.

حال سوالی که ممکن است برایتان پیش بیایید این است که چگونه این اکانت جدید سامسونگ را با گوشیتام منطبق کنید. قدم های زیر را بردارید تا اکانت سامسونگ را به گوشیتان اضافه نمایید.

 

اضافه کردن اکانت سامسونگ به گوشی

 

1- وارد اپ Settings شوید و بر روی Samsung کلیک نمایید.

 

اکانت سامسونگ

3- بر روی Login کلیک نمایید و شرایط استفاده terms and conditions را مطالعه کرده و قبولشان نمایید.

 

4- آدرس ایمیل و پسوردتان را وارد کنیید و وارد اکانتتان شوید.

 

برای خواندن این مقاله از شما تشکر می کنیم. اگر سوالی در مورد نحوه ی اضافه کردن اکانت سامسونگ به دستگاه تان و یا ساختن اکانت سامسونگ دارید آن هارا در کامنت های زیر با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت همکاران ما پاسخگویتان باشند.

 

( 4.3 از 5 ) از 3 رای

دیدگاهتان را بنویسید