صفحه اصلی > آموزش اندروید و آموزش نرم افزار اندروید : آموزش تصویری قرار دادن لوگو و متن روی عکس در اندروید

آموزش تصویری قرار دادن لوگو و متن روی عکس در اندروید

قرار دادن لوگو و متن روی عکس در اندروید / این روزها تمامی مردم با استفاده از گوشی های خود می توانند کارهای مختلفی را انجام دهند. سیستم عامل محبوب و پرطرفداری که از آن زیاد استفاده می شود، سیستم عامل اندروید می باشد. با استفاده از این سیستم عامل کارهای بسیاری را می توانید انجام دهید. ممکن است روزی نیاز داشته باشید تا روی تصاویری که مختص شما می باشد، واترمارک قرار دهید. در این مقاله قصد داریم به شما چند برنامه خوب و کاربردی را برای این کار به شما معرفی نماییم.

کپی رایت به عکس اندروید

در ادامه این برنامه ها را به شما معرفی می کنیم و همچنین یک توضیح مختصر در مورد هر کدام به شما می دهیم تا یک آشناییت کلی با این برنامه ها پیدا کنید.

 

برنامه Add Watermark Free

یکی از برنامه های رایگان اندروید که می توانید برای واترمارک قرار دادن بر روی عکس های خود از آن استفاده نمایید، Add Watermark Free نام دارد.این برنامه فقط مختص قرار دادن واترمارک نمی باشد بلکه با استفاده از آن می توانید عکس های خود را نیز ویرایش کنید. واترمارک شما می تواند در فونت ها، اندازه ها و رنگ های مختلف باشد. فونت هایی که در این برنامه قرار دارد حدود بیست عدد می باشد و هر کدام را که تمایل دارید می توانید انتخاب کنید. ( دانلود Add Watermark Free )

 

روش کار با این برنامه به صورت زیر می باشد:

برنامه را اجرا کرده و روی آیکون مثبت مانند که در بالا گوشه سمت راست صفحه قرار دارد، کلیک کنید و عکس مورد نظر خود را اضافه نمایید. پس از کلیک کردن روی این آیکون، شما هم می توانید در آن زمان یک عکس بگیرید و هم می توانید از گالری خود عکس مورد نظر خود را اضافه نمایید.

پس از آپلود کردن تصویر خود، همان طور که در تصویر مشاهده می کنید یک واترمارک به صورت پیش فرض روی عکس شما قرار می گیرد. روی آن وارترمارک قرار داده شده نگه دارید تا به قسمت تنظیمات آن بروید. دقت داشته باشید شما هم می توانید یک تصویر را به عنوان واترمارک قرار دهید و هم از یک متن برای این کار استفاده نمایید. اکنون با استفاده از ابزار هایی که در اختیار شما قرار داده شده است می توانید به صورت دلخواه واترمارک خود را تغییر دهید.

در قسمت enter your text می توانید متنی را که می خواهید واترمارک شود را تایپ نمایید. سپس در قسمت زیر آن که نام آن font می باشد، می توانید فونت متن را تغییر دهید. حتی با استفاده از font color نیز می شود رنگ ان را نیز تغییر دهید.

لوگو روی عکس اندروید

برای ذخیره کردن این تصاویر به صورت استیکر یا یک تصویر معمولی باید روی آیکون چرخدنده که در پایین صفحه قرار دارد کلیک کنید و گزینه image را انتخاب نمایید. در این قسمت کار های دیگری نیز می توانید انجام دهیدو برای مثال می توانید فرمت عکس خود را نیز تغییر دهید.

لوگو روی عکس اندروید 2

برنامه Salt

برنامه دیگری را که به راحتی با استفاده از آن می توانید بر روی تصاویر خود واترمارک قرار دهید، Salt نام دارد. روش استفاده از این برنامه بسیار آسان تر از برنامه قبلی می باشد که به شما معرفی کردیم. این بدین معنا نمی باشد که برنامه قبلی خوب نمی باشد بلکه تنظیمات بیشتری برای ویرایش عکس دارد و ممکن است کاربر کمی دچار سردرگمی شود. ( دانلود Salt )

  آموزش فعال کردن و شخصی سازی حالت Do Not Disturb در اندروید

روش استفاده از این برنامه به صورت زیر می باشد:

ابتدا وارد برنامه شوید. پس ورود به برنامه، دو بخش photos و logos را مشاهده خواهید کرد. روی photos کلیک کرده و عکس مورد نظر خود را انتخاب نمایید. برای مشاهده کردن تمامی فایل ها و عکس هایی که در دستگاه خود دارید می توانید Browse Folders را انتخاب نمایید.

برای اضافه کردن یک نوشته به عنوان واترمارک، آیکون T را که در بالا سمت راست صفحه قرار دارد کلیک کنید و متن مورد نظر خود را وارد نمایید.

لوگو روی عکس اندروید

برای تغییر دادن فونت نوشته های خود کافی است قسمتی را که در تصویر مشاهده می کنید انتخاب کنید تا فونت های مختلفی را که در این برنامه قرار دارد، مشاهده نمایید.

لوگو روی عکس اندروید

با استفاده از این دو برنامه خوب و کارآمدی اندروید که به شما معرفی شد، می توانید بر روی تمامی عکس های خود خیلی راحت و آسان واترمارک مخصوص خود را قرار دهید تا عکس مختص شما باشد و کسی نتواند از عکس شما کپی برداری کند.

 

نرم افزارهای زیر هم پیشنهاد می شود :

 

دانلود نرم افزار Photo Watermark No Ad گذاشتن واترمارک روی عکس برای اندروید

 

اضافه کردن متن و آرم روی تصاویر در اندروید Auto Signature Stamp on Photo Pro

 

( 3.7 از 5 ) از 8 رای

دیدگاهتان را بنویسید