مقالات بازی

12 بازی مخفی گوگل که به رایگان در اندروید و کروم و ویندوز بازی کنید

بازی مخفی گوگل

بازی مخفی گوگل  | گوگل در محصولات و سرویس‌های خود بازی‌ های مخفی زیادی دارد که به راحتی قابل دسترسی نیستند. این بازی‌ها معمولاً برای سرگرم کردن کاربران و ایجاد تنوع در محصولات گوگل طراحی شده‌اند. شما می توانید با ترفند های مختلف این بازی ها را پیدا کرده و برای ساعاتی سرگرم شوید ، این بازیها اکثرا نیازی به نصب ندارند و در مرورگ یا گوشی شما قابلیت اجرا را دارند ، معمولا بازی های کلاسیک و دوبعدی را در بر میگیرند.

1. Dino Run

Dino Run بازی مخفی گوگل

بازی Dino Run یک بازی ساده و جذاب در گوگل کروم است که در صورت از قطع اینترنت، بازی می‌شود. این بازی در زمانهایی که اتصال اینترنت شما قطع شده است و صفحه دیناسور (Dinosaur) ظاهر می‌شود، با فشردن کلید فاصله (Spacebar) شروع می‌شود. هدف اصلی این بازی این است که دیناسور از موانعی که در مسیرش قرار دارند، عبور کند و امتیاز جمع کند. با گذشت زمان، سرعت بازی افزایش می‌یابد و چالش‌ها بیشتر می‌شود. در طول بازی، می‌توانید امتیازات خود را نیز مشاهده کنید. این بازی یکی از بازی‌های ساده و محبوب است که توسط کاربران به عنوان یک بازی زمان‌گذر و سرگرمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مرتبط با پست : بهترین بازی های استراتژیک اندروید


2. Tic Tac Toe

Tic Tac Toe بازی مخفی گوگل

برای بازی Tic Tac Toe (X-O) در گوگل،  با وارد کردن کلمات “Tic Tac Toe” یا “X-O” در موتور جستجوی گوگل، یک صفحه بازی Tic Tac Toe ظاهر خواهد شد. شما می‌توانید این بازی را با دیگر بازیکنان یا با کامپیوتر بازی کنید.

بازی Tic Tac Toe یک بازی ساده است که به صورت محلی یا آنلاین با دو بازیکن قابل اجراست. هدف این بازی این است که یکی از بازیکنان با قرار دادن سه نماد یکسان در یک خط افقی، عمودی یا قطری، برنده شود. اگر تمامی خانه‌ها پر شوند و هیچ کس برنده نشود، بازی مساوی اعلام می‌شود.


3. Pac-Man

Pac Man بازی مخفی گوگل

برای بازی Pac-Man در گوگل، شما می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید:

– جستجوی “Pac-Man” در گوگل
– وارد کردن کلمه “Pac-Man” در موتور جستجوی گوگل به شما این امکان را می‌دهد که یک نقشه Pac-Man بازی‌پذیر ظاهر شود. با کلیک بر روی نقشه، شما می‌توانید بازی Pac-Man را آغاز کنید و آن را با استفاده از کلیدهای جهت‌دهی کنترل کنید.

–  استفاده از لینک مستقیم:
– بازی Pac-Man در گوگل اغلب در لینکی به نام “Google Doodle” قرار دارد. شما می‌توانید به صورت مستقیم به این بازی دسترسی پیدا کنید با جستجوی “Google Doodle Pac-Man” یا با مراجعه به آدرس زیر:
Google Doodle Pac-Man

در بازی Pac-Man، هدف شما این است که با کنترل Pac-Man به دور از اشباح، تمام نقاط موجود در نقشه را بخورید. اگر اشباح شما را بگیرند، یا اگر تمام نقاط موجود در نقشه را بخورید، بازی تمام می‌شود. این بازی کلاسیک از دهه ۱۹۸۰ به عنوان یکی از بازی‌های محبوب زمان خود شناخته می‌شود.


4. Atari Breakout

Atari Breakout بازی مخفی گوگل

آروان فالور

برای بازی Atari Breakout در گوگل، می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید:

– جستجوی “Atari Breakout” در بخش تصاویر:
– با وارد کردن کلمات “Atari Breakout” در موتور جستجوی تصاویر گوگل، یک نقشه از بازی Atari Breakout ظاهر می‌شود. شما می‌توانید با کلیک بر روی تصویر، بازی را شروع کرده و با کنترل توپ و تخریب بلوک‌ها، امتیاز کسب کنید.

  دانلود و معرفی بهترین بازی‌ های آفلاین دو نفره اندروید با هات اسپات یا بلوتوث 2024

– استفاده از لینک مستقیم:
– این بازی اغلب در لینکی به نام “Atari Breakout” در صفحه بازی‌های مخفی گوگل قرار دارد. می‌توانید به صورت مستقیم به این بازی دسترسی پیدا کنید با جستجوی “Atari Breakout Google” یا با مراجعه به آدرس زیر:
Atari Breakout

در بازی Atari Breakout، شما با یک توپ و یک تخته کنترلی بازی می‌کنید و باید توپ را به سمت بلوک‌ها هدایت کنید تا آنها را تخریب کنید. هدف اصلی این بازی، تخریب تمامی بلوک‌ها با استفاده از توپ و تخته کنترلی است. این بازی از دهه ۱۹۷۰ به عنوان یک بازی آرکید محبوب و کلاسیک شناخته می‌شود.


5. Zerg Rush

Zerg Rush بازی مخفی گوگل

برای اجرای بازی Zerg Rush در گوگل، می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید:

– جستجوی “Zerg Rush” در موتور جستجو:
– با وارد کردن عبارت “Zerg Rush” در موتور جستجوی گوگل، یک افکت جالب ظاهر می‌شود. حروف “O” های گوگل به شکل نمادهای Zerg از بازی StarCraft حمله می‌کنند و شما باید با کلیک بر روی آنها جلوی حمله را بگیرید.

– استفاده از لینک مستقیم:
– این افکت گوگل Zerg Rush معمولاً در یک لینک خاص ظاهر می‌شود. می‌توانید به صورت مستقیم به این افکت دسترسی پیدا کنید با جستجوی “Zerg Rush Google” یا با مراجعه به آدرس زیر:
Zerg Rush

در این افکت، حروف “O” های گوگل به شکل نمادهای Zerg از بازی StarCraft حمله می‌کنند و شما باید با کلیک بر روی آنها جلوی حمله را بگیرید. افکت زرگ را به صورت تعداد حروفی که از بالا می‌آیند و تلاش برای خراب کردن نتایج جستجوها بسیار جذاب است.


6. Flight Simulator

Flight Simulator بازی مخفی گوگل

Google Earth یک ابزار قدرتمند برای افرادی است که عاشق سفر و بازدید از مکان های جدید هستند. آیا می‌دانستید که می‌توانید با استفاده از ویژگی شبیه‌ساز پرواز در زمین، با هواپیمای F-16 و SR22 نیز پرواز کنید؟

Google Earth Pro را با استفاده از ( دانلود گوگل ارث ) دانلود کنید و وقتی باز شد، کلیدهای ترکیبی کیبورد Ctrl+Alt+A را فشار دهید تا شبیه ساز راه اندازی شود. یک مکان را انتخاب کنید، و اکنون می توانید به آن مکان پرواز کنید.  در این لینک یک راهنمای کامل برای این بازی در دسترس است. توجه داشته باشید که شبیه ساز پرواز فقط روی دسکتاپ کار می کند.


7. Android Game

Android Game بازی مخفی گوگل

هر نسخه جدید اندروید با یک بازی مخفی همراه است. بسته به آنچه روی گوشی خود نصب کرده اید، می توانید یکی از این بازی ها را انجام دهید. به تنظیمات بروید و بارها روی نسخه اندروید ضربه بزنید تا لوگوی نسخه اندروید را مشاهده کنید. در مورد من، Oreo است. حالا چند بار روی این لوگو ضربه بزنید تا یک بازی مخفی نمایان شود. Oreo با یک اختاپوس ترسناک همراه است که می توانید با انگشت خود آن را کنترل کنید.


8. Flappy Bird Clone

Flappy Bird Clone1 بازی مخفی گوگل

Flappy Bird یک بازی سخت بود و بسیار اعتیاد آور بود. گوگل یک شبیه سازی به نام Android Bird را در اعماق سیستم عامل اندروید پنهان کرده است. برای این کار به لانچری مانند دانلود لانچر Nova نیاز دارید. یک ویجت Activities ایجاد کنید و Marshmallow Land را در قسمت System UI انتخاب کنید.

Flappy Bird Clone2 بازی مخفی گوگل

هنگامی که ویجت در صفحه اصلی قرار گرفت، روی آن ضربه بزنید تا بازی اجرا شود.


9. Text Adventure

Text Adventure بازی مخفی گوگل

یک بازی به نام Text Adventure در جستجوی گوگل پنهان است که باید حروف الفبا را پیدا کنید. Text Adventure را در جستجو تایپ کنید و پس از بارگیری نتایج، Ctrl+Shift+J را فشار دهید تا منوی مخفی نمایان شود.

  بهترین بازی های PS4 لیست 25 بازی برتر پلی استیشن 4

اگر می خواهید بازی را انجام دهید، “yes” را تایپ کرده و Enter را بزنید. سپس سرنخ هایی دریافت خواهید کرد که در آن (لوگوی آبی بزرگ گوگل) می توانید دوستان خود (حروف باقیمانده کلمه Google) قرمز o، زرد o، g آبی، سبز l و قرمز را پیدا کنید.


10. Google Gravity

Google Gravity بازی مخفی گوگل

بازی Google Gravity یک بازی ساده اما سرگرم‌کننده است که در صفحه اصلی جستجوی گوگل قابل دسترسی است. در این بازی، صفحه اصلی گوگل به حالت بی‌وزنی در می‌آید و همه عناصر صفحه به سمت پایین سقوط می‌کنند. بازیکن می‌تواند با استفاده از موس یا انگشت خود، عناصر صفحه را حرکت دهد و با آنها بازی کند.

برای شروع بازی، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. به صفحه اصلی جستجوی گوگل بروید.
2. عبارت “Google Gravity” را در نوار جستجو تایپ کنید.
3. روی دکمه “I’m Feeling Lucky” کلیک کنید.

صفحه اصلی گوگل به حالت بی‌وزنی در می‌آید و همه عناصر صفحه به سمت پایین سقوط می‌کنند.

بازیکن می‌تواند با استفاده از موس یا انگشت خود، عناصر صفحه را حرکت دهد و با آنها بازی کند. به عنوان مثال، می‌توانید:

* با حرکت دادن لوگوی گوگل، آن را روی صفحه بچرخانید.
* با حرکت دادن دکمه‌های جستجوی گوگل، آنها را روی صفحه بچینید.
* با حرکت دادن کادر جستجو، آن را به هر نقطه از صفحه ببرید.

بازی Google Gravity هیچ هدف خاصی ندارد و فقط برای سرگرمی طراحی شده است. با این حال، می‌توانید با آن بازی‌های کوچکی ایجاد کنید. به عنوان مثال، می‌توانید از دکمه‌های جستجوی گوگل به عنوان پله استفاده کنید و با آنها از یک طرف صفحه به طرف دیگر بروید.

برای خروج از بازی، کافی است روی دکمه “X” در گوشه بالا سمت راست صفحه کلیک کنید.


11. Google Clouds

Google Clouds بازی مخفی گوگل

بازی Google Clouds یک بازی ساده و سرگرم‌کننده است که در برنامه Google در اندروید قابل دسترسی است. در این بازی، بازیکن باید با کنترل یک مرد ابری، از برخورد با موانع مانند ساختمان‌ها و هواپیماها جلوگیری کند.

برای شروع بازی، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. برنامه Google را در اندروید خود باز کنید.
2. در نوار جستجو، عبارت “Google Clouds” را تایپ کنید.
3. روی دکمه “I’m Feeling Lucky” کلیک کنید.

بازی شروع می‌شود و بازیکن باید با کنترل مرد ابری، از برخورد با موانع جلوگیری کند.

بازیکن می‌تواند با استفاده از انگشت خود، مرد ابری را به سمت بالا و پایین حرکت دهد.

بازی دارای سه سطح مختلف است که هر سطح چالش‌برانگیزتر از سطح قبلی است.

برای خروج از بازی، کافی است روی دکمه “X” در گوشه بالا سمت راست صفحه کلیک کنید.


سخن پایانی بازی مخفی گوگل

بازی های مخفی زیادی در محصولات مختلف Google وجود دارد که نمی توان همه آنها را در اینجا فهرست کرد. دستیار گوگل به تنهایی بیش از 20 بازی را برای بازی ارائه می دهد. این واقعیت که توسعه‌دهندگان تلاش می‌کنند تا این چیزهای بی‌اهمیت را در محصولات خود وارد کنند، چیزهای زیادی در مورد نوع محیط کاری که در طول سال‌ها ایجاد کرده‌اند، نشان می‌دهد.

بازی دیگری پیدا کردی؟ در نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید.

به این مطلب امتیاز دهید

میانگین آرا / 5. تعداد آرا :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا