آموزش نرم افزار

خانه / آموزش حذف اکانت ها

آموزش حذف اکانت ها

آموزش حذف اکانت جیمیل و گوگل How Delete Gmail Account

حذف اکانت گوگل و اکانت جیمیل

اگر اکانت گوگل یا اکانت جیمیلی دارید که از آن استفاده نمی کنید و یا به دلایل شخصی نمی خواهید کسی به این اکانت ها دسترسی پیدا کند می توانید این اکانت ها را پاک کنید. پاک کردن اکانت جیمیل و گوگل هر کدام روش خاص خود را دارند و در طی چند مرحله انجام می شود و به هیچ وجه کار سخت و زمان بری نیست. در مقاله ی امروز قصد داریم طریقه ی پاک کردن اکانت جیمیل و اکانت گوگل را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید!

ادامه ی مطلب

آموزش حذف اکانت اسنپ چت – دیلیت اکانت Snapchat

آموزش حذف اکانت اسنپ چت

اسنپ چت (Snapchat) یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر است که کاربران زیادی از سر تا سر جهان جذب کرده است. اسنپ چت دارای قابلیت ها و نو آوری های شگفت انگیز زیادی است. در این برنامه شما می توانید عکس ها و سلفی های خود با افکت ها و فیلتر های بامزه را با دوستان تان به اشتراک گذاشته و اوقات خوبی را سپری کنید. ولی اسنپ چت با تمام خوبی هایی که دارد مانند سایر شبکه های اجتماعی یا سرگرمی های روزمره بالاخره خسته کننده می شود و شما دیگر وقت و حوصله ی کافی برای استفاده از آن را نخواهید داشت. پس اگر شما هم از اسنپ چت خسته شده اید و دیگر قصد استفاده از آن را ندارید به خواندن این مقاله ادامه دهید. در مقاله ی امروز قصد داریم طریقه ی حذف اکانت اسنپ چت را خدمت شما توضیح دهیم!

ادامه ی مطلب

آموزش حذف اکانت اسکایپ | دیلیت اکانت اسکایپ

اسکایپ زمانی محبوب ترین برنامه ی ارتباط ویدیویی دنیا بود و هرکسی حداقل یکبار اسمش را شنیده است. با این حال متاسفانه قابلیت حذف کلی اکانتتان از روی سرورهای این نرم افزار امکان پذیر نمی باشد. با این حال اگر دیگر نمی خواهید از اکانتتان استفاده نمایید می توانید تمام اطلاعاتتان را از روی دیتابیس های این اپلیکیشن حذف نمایید و بدین ترتیب برای کاربران دیگر امکان ارتباط برقرار کردن با شما ناممکن خواهد شد. در این مقاله نحوه ی حذف اکانت Skype را به شما آموش خواهیم داد.

حذف اکانت Skype

ادامه ی مطلب

آموزش تصویری حذف اکانت ( دیلیت اکانت ) پیام رسان بله

آموزش حذف اکانت در پیام رسان رسان بله پیام رسان بله دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که در بسیاری از کارها می توانید از آن استفاده نمایید. با این حال اگر شما مایل باشید می توانید این اکانت خود را در این پیام رسان حذف نمایید. روش انجام دادن این کار بسیار ساده می باشد و پس از طی کردن چند مرحله ساده اکانت برای شما حذف خواهد شد. در ادامه آموزش تصویری و گام به گام حذف اکانت پیام رسان بله را به شما ارائه خواهیم کرد.

 

آموزش حذف اکانت در پیام رسان رسان بله

ادامه ی مطلب

آموزش تصویری حذف اکانت پیام رسان آی گپ

آموزش حذف اکانت پیام رسان آی گپ همانطور که می دانید پیام رسان آی گپ یکی از شبکه های اجتماعی پرکاربرد در میان کاربران می باشد و ویژگی های خوبی در آن قرار داده شده است. با این حال، شما اگر می خواهید اکانت خود را در این پیام رسان حذف کنید، تنظیماتی قرار داده شده است که با استفاده از آن می توانید این کار را انجام دهید. در ادامه می خواهیم آموزش حذف اکانت پیام رسان آی گپ را به شما ارائه دهیم.

آموزش حذف اکانت پیام رسان آی گپ

ادامه ی مطلب

آموزش تصویری حذف اکانت در پیام رسان گپ

روش حذف اکانت در پیام رسان گپ همانطور که می دانید یکی از پیام رسان های خوب و پرطرفدار اکنون پیام رسان گپ می باشد. با وجود قابلیت های بسیاری که در آن تعبیه شده اشت، شما امکان این را دارید که اکانت خود را برای همیشه در این پیام رسان حذف کنید. روش انجام دادن این کار ساده می باشد و هملنطور که گفته شد پس از حذف اکانت کردن، دیگر شما اکانتی در گپ نخواهید داشت و برای همیشه اکانت پاک خواهد شد. در ادامه قصد داریم آموزش تصویری این کار را به شما ارائه دهیم تا از آن استفاده نمایید.

روش حذف اکانت در پیام رسان گپ

ادامه ی مطلب