صفحه اصلی > آموزش پیام رسان ایتا و پیام رسان داخلی : آموزش حذف اکانت ایتا و دیلیت اکانت

آموزش حذف اکانت ایتا و دیلیت اکانت

حذف اکانت ایتا

حذف اکانت ایتا به صورت کامل در این پست به صورت تصویری برای شما آماده شده است ! ایتا ظاهری شبیه به تلگرام دارد و دارای طرفدارانی در بین ایرانیان می باشد ، اگر بعد از مدتی استفاده از ایتا تصمیم به حذف این پیام رسان را داشتید ، ما در این پست نحوه اینکار را برای شما فراهم می کنیم.

آموزش حذف اکانت ایتا

⚠️ هشدار مهم: 

در صورت حذف اکانت، همه پیام‌ها، مخاطبان، گروه‌ها و کانال‌هایی که دنبال می‌کنید را از دست خواهید داد. همچنین همه گروه‌ها و کانال‌هایی که شما ساخته‌اید به حال خود رها خواهند شد.
تغییر نام،‌ تصویر، شناسه و مشخصات کانال از جمله اختیارات انحصاری سازنده است. اگر شما سازنده کانال باشید، پس از حذف حساب کاربری، هیچ یک از مدیران به موارد فوق دسترسی نخواهند داشت، حتی خودتان هم پس از ورود مجدد به ایتا نمی‌توانید اختیارات سازنده را باز پس گیرید.
اگر حساب شما محدود یا مسدود شده است، حذف حساب کاربری موجب رفع محدودیت نمی‌شود.
موجود حساب شما در خدمات ایتا در صورت حذف منتقل داده نمی شود. لطفا قبل از حذف اکانت ایتا، موجودی خدمات ایتا خود را منتقل کنید و یا تسویه کنید.

1 – برای این کار باید حتما ایتا را روی گوشی یا ویندوز خود نصب داشتید ، سپس توسط مرورگرتان به لینک زیر بروید.

https://my.eitaa.com

2 – سپس در کادر مربوطه شماره خودتان را وارد کنید دقت کنید شماره بدون 0 اول وارد شود و حتما در اول آن +98 را بزنید مثال ( 989121231231+ ) سپس روی گزینه ارسال کلیک کنید.

eata delete حذف اکانت ایتا

3 – اکنون یک کد به ایتای نصب شده روی گوشی شما ارسال می شود که باید این کد را که به شکل زیر ارسال می شود کپی کرده و در قسمت کد تایید سایت وارد کنید.

eata delete1 حذف اکانت ایتا

4 – روی  گزینه حذف اکانت کلیک کنید.

eata delete2 حذف اکانت ایتا

5 – اکنون مانند تصویر زیر روی گزینه حذف حساب کاربری کلیک کنید.

حذف اکانت ایتا

6 – بعد از این مرحله از شما درخواست تایپ کد امینتی را می کند که کد امینتی را بنویسید و سپس مجدد روی حذف حساب کاربری کلیک کنید.

 

 

( 5 از 5 ) از 2 رای

دیدگاهتان را بنویسید