صفحه اصلی > هوش مصنوعی : آموزش ساخت انیمیشن و کلیپ سخنگو با هوش مصنوعی 2 روش + ویدیو

آموزش ساخت انیمیشن و کلیپ سخنگو با هوش مصنوعی 2 روش + ویدیو

creat video with ai ساخت انیمیشن

برای ساخت انیمیشن سخنگو ، می‌توانید از نرم‌افزارها و ابزارهای مختلف استفاده کنید. یکی از ابزارهای رایج برای ایجاد انیمیشن‌های سخنگو از فناوری سنتز گفتار است. این ابزارها متن را به گفتار تبدیل می‌کنند و تصویری از یک شخص یا کاراکتر با لب‌ ها و حرکات دهان متناسب با محتوای گفته شده نشان می‌دهند.

در این زمینه سایت های مختلف و حتی ابزراهای زیادی در دسترس است که می توانید از انها برای شبیه سازی و تبدیل متن به ویدیو با هوش مصنوعی استفاده کنید ما در این اموزش یکی از بهترین سایت های ساخت انیمیشن با هوش مصنوعی را برای شما اماده کرده ایم ، که می توانید با کاراکتر دلخواه این کار را انجام دهید.

✅ فیلم آموزش تبدیل کاراکتر دلخوه به انیمیشن سخنگو

در این ویدیو که شامل دو مرحله می باشد شما می توانید کاراکتر دلخواه خود را به یک شخصیت سخنگو تبدیل کنید و همچنین در بخش دوم آموزش تبدیل کاراکتر به انیمیشن سخنگو دنبال شده است.

سایت هایی که در ویدیو به آن اشاره کرده ایم

   سایت تبدیل عکس به انیمیشن     سایت ساخت ویدیو سخنگو

✅ آموزش ساخت انیمیشن و تبدیل شخصیت سخنگو

1 – ابتدا وارد لینک زیر شوید

  سایت ساخت ویدیو سخنگو

2 – سپس روی Add کلیک کنید.

 

creat with ai animation ساخت انیمیشن

3 – در این مرحله Continue with Google کلیک کنید و مشخصات اکانت GMAIL خود را وارد کنید وارد انتخاب کاری خود می شوید روی Personal کلیک کنید سپس روی OTHER و در کادر یک مقدار دلخواه انتخاب کرده و روی im done کلیک کنید.

4 – وارد صفحه اصلی سایت می شوید از ساید بار سمت چپ روی Create Video کلیک کنید

creat with ai animation1 ساخت انیمیشن

5 – اگر قصد دارید یک شخصیت اماده انتخاب کنید از باکس وسط می توانید شخصیت های مختلف را انتخاب کنید و اگر قصد دارید از شخصیت خودتان استفاده کنید روی Add کلیک کنید و شخصیت خود را انتخاب کنید.

creat with ai animation2 ساخت انیمیشن

6 – برای تنظیمات زبان فارسی مانند تصویر زیر از باکس سمت چپ Language رو روی Parsian تنظیم کنید بخش Voices اگر روی Dilara باشد صدای خانم و اگر روی Farid باشد صدای اقا پخش خواهد شد در بخش Scriptبالای صفحه سمت چپ می توانید متن خود را تایپ کنید و در صوتی که دوست دارید صدای خودتان پخش شود روی Audio بگذارید و صدای خود را آپلود کنید.

creat with ai animation3 ساخت انیمیشن

7 – بعد از تکمیل مراحل روی Genarate video کلیک کنید ، سپس در پنجره باز شده روی Generate کلیک کنید و منتظر بمانید ساخت ویدیو به پایان برسد.

✅ آموزش تبدیل عکس شخصیت انیمیشنی

 

1 – ابتدا وارد لینک زیر شوید

  سایت ساخت ویدیو سخنگو

2 – از باکس بالای صفحه سمت چپ روی From Image کلیک کنید ، سپس با کلیک روی Open image عکس خودتان را انتخاب کنید.

creat with ai animation34 ساخت انیمیشن

3 – از بخش Style شخصیت دلخواه را انتخاب کنید سپس روی Genarete کلیک کنید.

  10 ابزار عالی برای ساخت موزیک با هوش مصنوعی 2024

creat with ai animation35 ساخت انیمیشن

3 – سپس یک پنجره برای شما باز می شود روی Sign in to Unlock کلیک کرده در پنجره باز شده روی Sign up with google کلیک کنید و مشخصات اکانت gmail خود را وارد کنید و تمام!

( 5 از 5 ) از 1 رای

دیدگاهتان را بنویسید