صفحه اصلی > آموزش نرم افزار اندروید : آموزش نصب دو اکانت واتساپ در یک گوشی

آموزش نصب دو اکانت واتساپ در یک گوشی

ساخت و فعالسازی دو اکانت واتساپ در یک گوشی

واتساپ یکی از محبوب ترین برنامه های چت حال حاضر می باشد که توسط میلیون ها کاربر در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که می دانید اکانت واتساپ با استفاده از شماره تلفن ساخته می شود به همین سبب می توانید با افرادی که شماره شان در بخش مخاطبین گوشی ذخیره شده است چت کنید. ولی متاسفانه در برنامه واتساپ نمی توانید بیش از یک اکانت بسازید در نتیجه برای مخاطبین شخصی و کاری تان مجبورید از یک اکانت استفاده کنید. ولی اگر دو شماره (یکی برای کار های شخصی و دیگری برای امور کاری) در گوشی خود دارید و تمایل دارید اکانت و چت های شخصی و کاری تان را از هم جدا کنید، می توانید با استفاده از روشی که در ادامه خدمت شما توضیح می دهیم دو اکانت واتساپ در یک گوشی بسازید. در مقاله ی امروز طریقه ی ساخت و فعالسازی دو اکانت واتساپ در یک گوشی را به شما عزیزان آموزش می دهیم. با ما همراه باشید!

سیستم عامل اندروید طوری طراحی شده است که شما تنها قادر به نصب یک کپی از هر برنامه و اپلیکیشن داخل آن هستید. و متاسفانه به دلایل خاص قابلیتی در اندروید وجود ندارد که با کمک آن بتوانید کپی دومی از یک اپلیکیشن خاص را در یک گوشی نصب و استفاده کنید. مثلا تنها می توانید یک نسخه از برنامه ی واتساپ را در گوشی تان نصب کنید. ولی یک روش ساده برای این کار وجود دارد که به کمک آن می توانید یک کپی دوم از هر برنامه ای در گوشی خود نصب و استفاده کنید. از آن جایی که در اپلیکیشن واتساپ قادر به ساخت بیش از یک اکانت نیستید، در نتیجه باید یک کپی دیگر از اپلیکیشن واتساپ در گوشی خود ایجاد کنید.

برنامه های پیشنهادی :

دانلود واتساپ برای اندروید

دانلود واتساپ برای کامپیوتر

نصب یک کپی از برنامه ی واتساپ در گوشی

برای نصب یک نسخه ی دوم از برنامه ی واتساپ شما نیاز به نصب یک برنامه ی جانبی کلون ساز اپلیکیشن دارید. به کمک این برنامه ها می توانید نسخه های متعددی از یک اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب کنید. یکی از بهترین و محبوب ترین برنامه های کلون اندروید Parallel Space نام دارد که با استفاده از آن به راحتی می توانید یک کپی دوم از برنامه ی واتساپ را روی گوشی خود نصب کرده و با دو شماره ی متفاوت دو اکانت واتساپ داخل گوشی خود داشته باشید. برای ساخت اکانت دوم مراحل زیر را طی کنید:

۱.ابتدا برنامه ی Parallel Space را از دانلود Parallel Space دانلود و در گوشی خود نصب کنید.

۲.پس از نصب اپلیکیشن، آن را اجرا کرده و بر روی start بزنید.

۳.حال اپلیکیشنی که می خواهید در آن دو اکانت داشته باشید را انتخاب کنید.

نصب یک کپی از برنامه ی واتساپ در گوشی-1

 

۴.پس از انتخاب اپلیکیشن مورد نظر بر روی Add To Parallel Space بزنید.

نصب یک کپی از برنامه ی واتساپ در گوشی-2

 

به این ترتیب می توانید به راحتی با استفاده از شماره ی دوم خود یک اکانت دوم در برنامه ی واتساپ بسازید.

از این روش همچنین میتوانید برای ساخت اکانت دوم در سایر برنامه ها نظیر  توییتر و اینستاگرام نیز استفاده کنید!

  آموزش تصویری نصب واتس آپ روی کامپیوتر Whatsapp On Pc

به همین آسانی می توانید به کمک Parallel Space چندین اکانت واتساپ بسازید و مدیریت کنید. علاوه بر ساخت اکانت دوم در برنامه های مختلف که قابلیت اصلی این برنامه است، Parallel Space آپشن های دیگری نیز در اختیار شما قرار می دهد. به طور مثال شما قادر به تغییر تم Parallel Space یا قفل کردن آن خواهید بود. البته علاوه بر Parallel Space برنامه های دیگری نظیر Dual Space ، Multi ، Do Multiple ، Superb Cloner، App Cloner و… برای کلون کردن برنامه ها وجود دارد که در صورت تمایل می توانید از آن ها استفاده کنید.

برنامه های پیشنهادی:

کلون کردن اکانت واتس آپ برای اندروید Clonapp Messenger Clonapp

نرم افزار ساخت چند حساب کاربری شبکه اجتماعی اندروید Dual Space

( 4.5 از 5 ) از 2 رای

دیدگاهتان را بنویسید