صفحه اصلی > آموزش اندروید : معرفی و دانلود بهترین کیبورد های اندروید در سال 2024

معرفی و دانلود بهترین کیبورد های اندروید در سال 2024

کیبورد اندروید

کیبورد Gboard مخفف Google Keyboard ( کیبورد گوگل ) است و این صفحه‌کلید پیش‌فرض است که با تمام گوشی های اندروید ارائه می‌شود، Gboard ویژگی‌های زیادی را ارائه می‌دهد و تایپ کردن را آسان می‌کند. می‌توانید از گزینه‌های تبدیل متن به گفتار به اضافه چندین ویژگی مختلف استفاده کنید.
در حالی که صفحه کلید گوگل یک صفحه کلید با رتبه برتر است و یکی از بهترین صفحه کلیدها برای دستگاه های اندرویدی است. اما صفحه کلیدهای دیگری وجود دارد که می توانید به عنوان جایگزینی برای Gboard استفاده کنید. همه این کیبوردها ویژگی های جالبی دارند.
ما در این مقاله بهترین گزینه‌های جایگزین کیبورد گوگل را برای اندروید انتخاب کرده‌ایم، بنابراین اگر می‌خواهید از صفحه کلید دیگری در تلفن هوشمند اندرویدی خود استفاده کنید، بهترین برنامه‌های کیبورد در زیر فهرست شده‌اند.

بهترین کیبورد های اندروید

در زیر بهترین برنامه‌ها مانند کیبورد گوگل، برای تایپ سریع‌تر، پشتیبانی از کشیدن انگشت، همراه با ویژگی های جذاب لیست شده اند ، همه اینها گزینه های دستچین شده کیبورد برای کاربران اندروید هستند.


1. Typewise Custom Keyboard

کیبود گوگل به این دلیل شناخته شده است که به کاربران امکان می دهد سریعتر تایپ کنند. Typewise سرعت 4 برابر صفحه کلید Google را ارائه می دهد. این صفحه کلید راه سریع تری برای تایپ سریعتر ارائه می دهد.

Typewise Custom Keyboard کیبورد

صفحه کلید سفارشی Typewise دارای تایپ حرکتی قابل تنظیم است. می توانید تم های مختلفی را برای استایل دادن به ظاهر کیبورد اعمال کنید. این کیبورد دارای قابلیت تصحییح خودکار املایی کلمات است و از چندین زبان پشتیبانی می کند.

یک صفحه کلید خوب که می تواند جایگزینی برای Gboard باشد، Typewise Custom Keyboard است. ویژگی های کلیدی زیادی دارد و صفحه کلید سبک وزنی است که دوستش خواهید داشت.

دانلود Typewise Custom Keyboard


2. Grammarly Keyboard

با Grammarly Keyboard تایپ بهتر می شود. جدا از اینکه این صفحه کلید یک چک کننده گرامر است، یک رابط کاربری ساده نیز دارد. یک رابط کاربری ساده که به شما امکان می‌دهد خیلی سریع تایپ کنید، دارای قابلیت تصحیح خودکار است، و همچنین پیشنهاد واژه جدید را دریافت خواهید کرد.

Grammarly Keyboard کیبورد

اگر می‌خواهید مهارت‌های تایپ خود را بهبود ببخشید، جایگزین کردن Gboard در دستگاه Android شما نباید انتخاب سختی باشد. با صفحه‌کلیدی مانند Grammarly، می‌توانید سریع‌تر تایپ کنید. یکی از ویژگی های کلیدی Grammarly Keyboard این است که اصلاحات نقطه گذاری را ارائه می دهد، با اکثر برنامه ها کار می کند و می تواند با برنامه هایی مانند ایمیل، برنامه های رسانه های اجتماعی و غیره ادغام شود.

دانلود Grammarly Keyboard


3. Yandex Keyboard

بهبود تجربه تایپ کردن، ویژگی اصلی کیبورد Yandex است. شما به یک صفحه کلید بسیار محبوب برای کاربران اندروید نگاه می کنید. با ویژگی‌های بسیاری می‌توانید تایپ کنید و از ورودی صوتی استفاده کنید. همچنین از چندین زبان پشتیبانی می کند.

Yandex Keyboard کیبورد

صفحه کلید Yandex تایپ را آسان می کند. هر زمان که اشتباه املایی داشته باشید، صفحه کلید تصحیح خودکار می کند. کلمات را به راحتی پیش بینی می کند. صفحه کلید را می توان سفارشی کرد، از ایموجی ها و GIF ها پشتیبانی می کند.

  بهترین برنامه های ویرایش ویدیو برای اندروید 10 نرم افزار برتر 2024

یک صفحه کلید عالی در دستگاه اندرویدی شما صفحه کلید Yandex است، این صفحه کلید بروزرسانی های ثابت برای حل مشکلات و ویزگی های جدید  را ارائه می دهد ، و پشتیبانی نرم افزاری خودی دارد.

دانلود Yandex Keyboard


4. Kika Keyboard

یکی از بهترین کیبوردهای بر پایه ایموجی بودن است و دلیل محبویت بالای کیبورد کیکا داشتن بانک ایموجی آن می باشد. هیچ شکی در مورد این پایگاه داده ایموجی صفحه کلید وجود ندارد. ویژگی های عالی دیگری نیز وجود دارد که می توانید در Kika کشف کنید.

Kika Keyboard کیبورد

کیکا کیبورد یکی از بهترین جایگزین های Gboard برای دستگاه های اندرویدی است، این صفحه کلید راهی برای تایپ سریعتر ارائه می دهد. از طرح بندی های مختلف صفحه کلید پشتیبانی می کند. می توانید از GIF های مختلف نیز استفاده کنید. یکی از کیبوردهای دارای رتبه برتر در فروشگاه گوگل پلی کیبورد کیکا است که می توانید با این کیبورد بهتر تایپ کنید.

دانلود Kika Keyboard


5. ai.type Keyboard

یک کیبورد که به شما امکان می‌دهد صفحه‌ کلید خود را آنطور که می‌خواهید سفارشی و شخصی کنید، Ai.type Keyboard است. این کیبورد فوق العاده است. سبک تایپ شما را کنترل می‌کند، با آن سازگار می‌شود، و تایپ کردن را برای شما در هر زمانی که می‌خواهید کلمات را تایپ کنید بسیار آسان می‌کند.

ai.type Keyboard کیبورد

صفحه‌کلید ai.type دارای ویژگی‌های برجسته است، از شکلک‌ها پشتیبانی می‌کند و می‌توانید ظاهر را نیز سفارشی کنید. می‌توانید از صوت برای تایپ سریع‌تر استفاده کنید، صفحه‌ کلید کم حجم است و یکی از بهترین‌هاست.

دانلود Ai.type Keyboard


6. Chrooma Keyboard

تغییر رنگ به سبک اپلیکیشن مورد استفاده ، یکی از دلایلی است که شما دوست دارید از Chrooma استفاده کنید. هر زمان که برنامه ای مانند واتساپ یا Facebook را راه اندازی می کنید و می خواهید تایپ کنید، صفحه کلید Chrooma فوراً ظاهر آن را به رنگ آن برنامه تغییر می دهد.

Chrooma Keyboard کیبورد

جدا از تطبیق با رنگ های تم، این صفحه کلید از تایپ چند زبانه پشتیبانی می کند. می‌توانید از تایپ حرکتی استفاده کنید، شکلک‌های مختلفی دارد و با استفاده از ویژگی حالت شب می‌توانید بهتر تایپ کنید. یکی از بهترین جایگزین‌های Gboard که به شما امکان می‌دهد بهتر تایپ کنید و از ایموجی‌های مختلف لذت ببرید، صفحه‌کلید کروما است.

دانلود Chrooma Keyboard


7. Classic Big Keyboard

توانایی تایپ کلمات روی صفحه کلید بزرگتر دلیلی است که صفحه کلید Classic Big Keyboard را دوست خواهید داشت. می توانید اندازه صفحه کلید را از کوچک به بزرگ و بالعکس افزایش دهید. دریافت اولویت تایپ عالی با Classic Big Keyboard چیزی است که Gboard معمولاً فاقد آن است.

Classic Big Keyboard کیبورد

می‌توانید تایپ اشاره‌ای انجام دهید و از هر ویژگی که در محبوب‌ترین برنامه‌های کیبورد اندروید پیدا می‌کنید استفاده کنید، و سبک و سیاق تم چیزی شبیه به  Google Keyboard است. Classic Big Keyboard از تایپ اشاره‌ای پشتیبانی می‌کند، می‌توانید تم‌ها را اعمال کنید، اندازه فونت را روی صفحه‌کلید افزایش دهید، و از ویژگی‌های گفتار به متن پشتیبانی می‌کند.

دانلود Classic Big Keyboard


نتیجه گیری

دریافت بهترین برنامه های صفحه کلید برای جایگزینی کیبورد در اندروید نباید کار دشواری باشد. با بهترین برنامه‌های دست‌چین شده مانند Gboard که در بالا توصیه کرده‌ایم، کار آسان‌تر می‌شود. این برنامه ها بهترین جایگزین های Gboad برای دستگاه های اندرویدی هستند. استفاده از هر یک از این صفحه کلیدها به شما امکان می دهد سریعتر تایپ کنید.

( 4.5 از 5 ) از 2 رای

دیدگاهتان را بنویسید