صفحه اصلی > آموزش نرم افزار اندروید : آموزش نصب نرم افزار BusyBox در گوشی های اندروید

آموزش نصب نرم افزار BusyBox در گوشی های اندروید

نصب نرم افزار BusyBox در گوشی های اندروید

اگر از کاربران گوشی های روت شده هستید حتما اسم بیزی باکس به گوش تان خورده است‌. نرم افزار بیزی باکس (BusyBox) یک نرم افزار فوق العاده کاربردی و حرفه ای می باشد که به کمک آن می توان دستورات لینوکس را در گوشی های روت شده اجرا کرد و قابلیت ها و امکانات جدیدی به گوشی افزود. در واقع بیزی باکس هم یک اپلیکیشن و هم مجموعه ای از دستورات تخصصی روت است. از این رو برای نصب این دستورات ابتدا باید اپلیکیشن را به درستی نصب کنید. نصب بیزی باکس شاید در نگاه اول کمی پیچیده و گیج کننده به نظر بیاید ولی به آسانی قابل انجام است. از آنجایی که قابلیت اصلی نرم افزار بیزی باکس مدیریت دستگاه های روت شده است، طبیعتا پیش نیاز اصلی استفاده از آن روت بودن دستگاه اندرویدی می باشد. در مقاله ی امروز طریقه صحیح نصب نرم افزار BusyBox در گوشی های روت شده اندرویدی را به شما آموزش خواهیم داد. با ما همراه باشید

نصب نرم افزار BusyBox

همانطور که اشاره کردیم پیش نیاز اصلی نصب این برنامه دستگاه روت شده می باشد. در صورتی که گوشی اندرویدی شما روت شده است می توانید نرم افزار BusyBox را به آسانی نصب و از قابلیت های فوق العاه ی آن استفاده کنید.

برای نصب نرم افزار بیزی باکس و دستورات آن مراحل زیر را دنبال کنید:

۱.ابتدا نرم افزار بیزی باکس را از دانلود BusyBox دانلود و مانند سایر برنامه ها در گوشی خود نصب کنید.

۲.پس از نصب برنامه را اجرا کنید.

۳.به محض ورود به برنامه پیامی مشاهده می کنید مبنی بر این که برنامه از شما اجازه ی دسترسی به روت را درخواست می کند. با انتخاب گزینه ی Allow به برنامه اجازه ی دسترسی بدهید.

 

نصب نرم افزار BusyBox-1

 

۴.سپس وارد صفحه اصلی اپلیکیشن می شوید. در این صفحه بر روی گزینه ی Install در پایین صفحه بزنید تا دستورات بیزی باکس در گوشی شما نصب شود.

نصب نرم افزار BusyBox-2

 

۵.پس از چند ثانیه عملیات نصب دستورات به پایان می رسد و پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن نصب به نمایش در می آید.

نصب نرم افزار BusyBox-3

به این ترتیب اپلیکیشن بیزی باکس به همراه دستوراتش در گوشی روت شده ی شما نصب می شود.

بیزی باکس در واقع یک ابزار ضروری و مفید برای دستگاه های روت شده است که به عبارتی دستگاه روت شده را قدرتمند تر کرده و قابلیت های بیشتری به آن می افزاید و شما می توانید بیشترین بهره را از یک دستگاه روت شده ببرید. از طرفی نیز قادر خواهی بود دستورات پیشرفته تری را در گوشی روت شده ی خود اجرا کنید که نیاز به برنامه ی بیزی باکس دارند.

( 4 از 5 ) از 3 رای

دیدگاهتان را بنویسید