صفحه اصلی > آموزش اینستاگرام : آموزش استفاده از قابلیت جدید Co-Watching اینستاگرام تصویری و کامل

آموزش استفاده از قابلیت جدید Co-Watching اینستاگرام تصویری و کامل

استفاده از قابلیت جدید Co-Watching اینستاگرام

استفاده از قابلیت جدید Co-Watching اینستاگرام

در دورانی که مردم بخاطر شیوع ویروس جدید کرونا در قرنطینه ی خانگی به سر می برند و امکان ملاقات دوستان و آشنایان به صورت معمول قبل وجود ندارد، همه به دنبال راه های جدیدی برای برقراری ارتباط از راه دور هستند . در این میان شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام دست به کار شده و در حال توسعه و افزودن قابلیت های جدید و خلاقانه برای راحت کردن هر چه بیشتر ارتباطات راه دور و اینترنتی می باشند. جدید ترین قابلیتی که در این راستا به اینستاگرام اضافه شده است قابلیت Co-Watching یا تماشای هم زمان نام دارد. قابلیت جدید Co-Watching به شما و دوستان اینستاگرام شما این امکان را می دهد تا کیلپ ها و پست های اینستاگرام را با هم به طور هم زمان مشاهده کنید. اگر با این قابلیت آشنا نیستید بهتر است مقاله ی امروز ما را از دست ندهید. در مقاله ی امروز نحوه ی استفاده از قابلیت جدید Co-Watching اینستاگرام را خدمت شما آموزش خواهیم داد. تا پایان با ما همراه باشید.

قابلیت Co-Watching

قابلیت Co-Watching یا تماشای هم زمان قابلیت جدید اینستاگرام است که از طریق تماس ویدئویی به کاربران این امکان را می دهد تا پست های اینستاگرام را با هم به صورت هم زمان مشاهده و مرور کنند. زمانی که شما پست جالبی را در اینستاگرام مشاهده می کنید آن را از طریق رد و بدل کردن گوشی تان به دوستان تان نیز نشان می دهید ولی اینک به لطف قابلیت Co-Watching اینستاگرام برای نشان دادن پست های جالب دیگر نیازی به دست به دست کردن گوشی تان نیست. به کمک این نوآوری می توانید پست های مورد علاقه ی خود را با دوست تان در اینستاگرام به اشتراک بگذارید و از طریق چت تصویری درباره آن ها با هم چت کنید و به گفت و گو بپرازید. در ادامه طریقه ی استفاده از این قابلیت را توضیح می دهیم.

چگونه حساب اینستاگرام خود را از دید افرادی که شماره ما را دارند مخفی کنیم؟

به کارگیری قابلیت Co-Watching

اگر پست جالبی در اینستاگرام پیدا کرده اید که می خواهید آن را از طریق Co-Watching با دوستان خود به اشتراک بگذارید به ترتیب زیر عمل کنید :

1.برنامه ی اینستاگرام را اجرا کنید و پس از پیدا کردن پست مورد نظر خود بر روی آیکون پیکان گوشه بالای تصویر ضربه بزنید تا به بخش پیام ها بروید.

به کارگیری قابلیت Co-Watching-1

 

2.از گوشه ی بالای صفحه بر روی آیکون دوربین ضربه بزنید.

به کارگیری قابلیت Co-Watching-2

 

3.نام فردی که می خواهید به چت اضافه کنید را وارد کنید. سپس بر روی علامت + ضربه بزنید. همچنین می توانید به پایین اسکرول کنید و افراد دیگری که می خواهید اضافه کنید را انتخاب کنید.

به کارگیری قابلیت Co-Watching-3

 

4.پس از انتخاب فرد یا افراد مورد نظر خود از گوشه ی بالای صفحه روی گزینه ی Start ضربه بزنید.

5.پس از این که ارتباط ویدئویی آغاز شد آیکون photo را در گوشه ی پایین صفحه مشاهده می کنید. برای دسترسی به قابلیت Co-Watching بر روی این آیکون ضربه بزنید.

  آموزش قرار دادن استوری به عنوان هایلایت اینستاگرام

6.سپس می توانید از بین عکس ها و ویدئو هایی که در اینستاگرام لایک یا ذخیره کرده اید پست مورد نظر خود را انتخاب کنید و با دوست خود به اشتراک بگذارید.

7.اگر قصد دارید پست مورد نظر را با استفاده از Co-Watching با بیش از یک نفر به اشتراک بگذارید، باید اطمینان داشته باشید که همه افراد اضافه شده در چت اجازه ی دیدن آن پست را دارند. اگر حتی یک نفر نتواند به پست دسترسی داشته باشد ، شما نمی توانید آن را در چت گروهی به اشتراک بگذارید.

دانلود اینستاگرام جدید

دانلود اینستاگرام کامپیوتر رایگان

Co-Watching یک روش جدید و خلاقانه برای اشتراک گذاری مطالب مورد پسند تان می باشد که کاربردی مشابه اپلیکیشن Squad دارد. Squad برنامه ای است که به کاربران امکان می دهد هنگام چت تصویری ، کل صفحه ی تلفن همراه خود را به اشتراک بگذارند. البته در اشتراک گذاری مطالب در اینستاگرام محدودیت وجود دارد و شما تنها می توانید پست هایی که لایک یا ذخیره کرده اید را به اشتراک بگذارید. ولی Squad این امکان را برای شما فراهم می کند تا با به اشتراک گذاشتن صفحه گوشی تان، هر چیزی از هر برنامه ای که می خواهید را با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

امیدواریم از آموزش امروز ما لذت برده باشید.

( 3 از 5 ) از 1 رای

دیدگاهتان را بنویسید