صفحه اصلی > اموزش واتساپ : آموزش ویدیو کنفرانس در واتساپ – برقراری تماس ویدیویی گروهی در واتساپ

آموزش ویدیو کنفرانس در واتساپ – برقراری تماس ویدیویی گروهی در واتساپ

برقراری تماس ویدیویی گروهی در واتساپ

آموزش برقراری تماس ویدیویی گروهی در واتساپ

در زمان هایی مثل حال حاضر که بسیاری از ما از دوستان و خانواده و اشنایان خود جدا افتاده ایم و به دلیل شرایط خاص امکا ن ملاقات آن ها وجود ندارد، می توانیم به کمک ارتباطات آنلاین روابط خود را با نزدیکان خود حفظ کنیم. هر چند ارتباطات آنلاین به هیچ وجه جای دید و بازدید های حضوری را نمی گیرند ولی در این گونه شرایط می توانند کمک بزرگی باشند تا از احوال عزیزان مان با خبر شویم. یکی از ابزار های ارتباطی بسیار خوب و کارآمد که برقراری ارتباطات انلاین را برای ما امکان پذیر می کنند پیام رسان ها هستند. در این میان پیام رسان واتساپ که از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است روش های مختلفی را برای اتصال مردم به یکدیگر در بستر اینترنت مهیا می کند.

تماس ویدئویی یکی از قابلیت های بسیار خوب واتساپ است که از طریق آن می توانید علاوه بر شنیدن صدای مخاطب تان، تصویر او را نیز به صورت زنده مشاهده کنید. علاوه بر این در واتساپ تماس تصویری به صورت گروهی نیز ممکن است. به این معنی که چند نفر به طور هم زمان می توانند با یکدیگر در ارتباط بوده و ارتباط تصویری داشته باشند. تماس ویدیویی گروهی کاربرد های فراوانی دارد به طور مثال از طریق آن می توانید با هم کلاسی های خود درس ها و تکالیف را مرور کنید یا جلسات کاری راه دور تشکیل دهید. طریقه ی انجام این کار بسیار ساده است و ما در مقاله ی امروز نحوه ی برقراری تماس ویدیویی گروهی در واتساپ را به طور کامل خدمت شما آموزش خواهیم داد. تا پایان با ما همراه باشید!

چگونه بررسی کنیم که آیا کسی در واتساپ ما را مسدود ( بلاک ) کرده است

به منظور برقراری یک گفت و گوی گروهی در واتساپ ، ابتدا باید با یک شخص تماس ویدیویی برقرار کنید سپس مخاطبین دیگر را یکی یکی به تماس ویدئویی تان اضافه کنید. بدین منظور به ترتیب زیر عمل کنید :

1.برنامه ی واتساپ را اجرا کنید. اگر از نسخه های قدیمی استفاده می کنید بهتر است آن را به جدید ترین نسخه ی موجود به روزرسانی کنید. سپس به سربرگ Calls بروید.

2.از گوشه ی راست پایین صفحه بر روی آیکون سبز رنگ تماس ضربه بزنید.

3.مخاطبی که می خواهید با او تماس تصویری برقرار کنید را از لیست مخاطبین خود پیدا کنید، سپس بر روی آیکون دوربین کنار نام مخاطب ضربه بزنید و منتظر بمانید تا تماس ویدوئویی آغاز شود.

برقراری تماس ویدیویی گروهی در واتساپ-1

 

4.پس از این که ارتباط برقرار شد، از گوشه ی راست بالای صفحه بر روی آیکون آدمک (آیکونی که در تصویر زیر مشخص شده) ضربه بزنید و شخص بعدی که می خواهید به تماس گروهی اضافه کنید را از بین مخاطبین خود انتخاب کنید. شما می توانید به همین ترتیب تا سه نفر را به این تماس گروهی اضافه کنید

برقراری تماس ویدیویی گروهی در واتساپ-2

دانلود واتساپ جی بی

دانلود واتساپ کامپیوتر

و به این ترتیب می توانید یک تماس گروهی در واتساپ تشکیل دهید و از این طریق با دوستان و آشنایان خود ارتباط ویدئویی برقرار کرده و از احوال آن ها با خبر شوید و یا جلسات کوچک درسی یا کاری تشکیل دهید و از ایده ها ی یکدیگر به صورت آنلاین بهره ببرید.

  آموزش غیرفعال کردن تیک دوم خوانده شدن پیام ها در واتساپ

برقراری تماس ویدیویی گروهی در واتساپ-3

 

امیدواریم که از آموزش امروز ما لذت برده باشید!

آموزش مخفی کردن چت های واتساپ

( 4.5 از 5 ) از 2 رای

دیدگاهتان را بنویسید