صفحه اصلی > آموزش نرم افزار ویندوز و آموزش آفیس : آموزش حذف کردن کامنت ها Comments در ورد word

آموزش حذف کردن کامنت ها Comments در ورد word

کامنت ها در برنامه ی مایکروسافت ورد می توانند به دو روش حذف شوند، یا می توانید خود کامنت ها را توی ورد حذف کنید و یا آن ها را حل نمایید. حذف کردن یک کامنت آن را به صورت دائمی از سند شما پاک خواهد کرد. موقعی که یک کامنت را حذف می کنید هیچ نسخه ای از آن باقی نخواهد ماند. اگر انتخاب با شماست، بهتر از است که کامنت ها را حل کنید.

حل کردن یک کامنت به شما اجازه می دهد که آن کامنت را به صورت تمام شده شناسایی نمایید. این به نویسنده اصلی کمک می کند تا ببیند چه چیزی تغییر پیدا کرده و از طرف دیگر به خواننده و نظر دهنده اجازه می دهد تا ببیند که پیشنهاد های آن ها چطور عملی شده است. موقعی که یک کامنت را حل می کنید، یک نسخه از آن ذخیره خواهد شد. در این مقاله هر دو روش حذف کردن کامنت ها را به شما آموزش می دهیم.

word حذف کردن کامنت

 

نکته: ویژگی حل کردن کامنت ها فقط از نسخه 2016 ورد به بعد در دسترس است و وجود دارد. نسخه های قدیمی تر ورد صرفا محدود به حذف کردن کامنت ها می شوند.

 

دانلود ورد 2016

 

چگونه کامنت ها را توی word حذف کنیم

 

یادتان باشد، حذف کردن یک کامنت در برنامه ی ورد، کل کامنت را برای همیشه از سند شما پاک خواهد کرد. اگر دارید از نسخه قدیمی تری از ورد استفاده می کنید، یعنی نسخه ای پیش از نسخه 2016، کامنت ها فقط می توانند به این صورت از بین بروند.

delete comments in word review ribbon 5b7496f3c9e77c0025f92e42 2 حذف کردن کامنت

گام های زیر را برای حذف یک کامنت طی نمایید:

1- کامنتی که می خواهید حذف کنید را انتخاب نمایید و سلکت کنیدش.

2- بر روی تب بازبینی یا همان Review در منوی کشویی بالای برنامه ورد کلیک کنید.

3- توی تب بازبینی یا همان Review بر روی گزینه ی حذف کامنت Delete Comment کلیک نمایید.

در نسخه 2016 برنامه ی ورد و همچین نسخه ی Office 365 شما می توانید همچنین بر روی کامنتی که انتخاب کرده اید رایت کلیک کنید و در پنجره ی باز شده گزینه ی Delete Comment را انتخاب نمایید. اما در نسخه های قدیمی تر ورد شما فقط می توانید بوسیله تب ریویو کامنت را حذف نمایید. صرف نظر از روشی که انتخاب کنید، هر دو روش نتیجه یکسانی خواهند داشت.
کامنت ها همچنین می توانند به صورت دسته ای حذف شوند. بر روی تب ریویو Review کلیک کنید، و سپس بر روی مثلث کوچکی که در کنار آیکون Delete وجود دارد کلیک کنید. در منویی که باز می شود می توانید بر روی گزینه ی Delete All Comments کلیک نمایید.

 

حل کردن کامنت ها در word

delete comments in word review ribbon resolve 5b74979dc9e77c0050add9d7 حذف کردن کامنت

برای حل کردن یک کامنت گام های زیر را بر می داریم:

1- کامنتی را که می خواهید را انتخاب کنید.

2- بر روی تب بازبینی یا همان Review در منوی کشویی بالای برنامه ورد کلیک کنید.

  آموزش برش بخشی از عکس با نرم افزار Paint 3D

3- توی تب بازبینی یا همان Review بر روی گزینه ی حذف کامنت Resolve کلیک نمایید.

( 3.8 از 5 ) از 18 رای

دیدگاهتان را بنویسید