صفحه اصلی > آموزش اینستاگرام : آموزش کامل اشتراک گذاری استوری دیگران در اینستاگرام

آموزش کامل اشتراک گذاری استوری دیگران در اینستاگرام

اشتراک گذاری استوری دیگران در اینستاگرام

اشتراک گذاری استوری دیگران در اینستاگرام

اینستاگرام با وجود تمام قابلیت ها و برتری هایی که نسبت به سایر شبکه های اجتماعی مشابه خود دارد، ممکن است هنوز کاستی هایی نیز داشته باشد. یکی از قابلیت هایی که کاربران اینستاگرام از دیر باز خواهان افزوده شدن آن به اینستاگرام بوده اند قابلیت اشتراک گذاری مجدد یا reshare می باشد. قابلیتی مشابه retweet توییتر که از طریق آن می توان پست های سایر کاربران را مجددا ارسال و با حفظ نام ارسال کننده ی اصلی آن، بین دنبال کنندگان خود به اشتراک گذاشت. اگرچه چنین قابلیتی هنوز به طور یک قابلیت اصلی در اینستاگرام وجود ندارد ولی در عوض ویژگی وجود دارد که از طریق آن می توانید استوری کاربرانی که دنبال می کنید را با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارید. در مقاله ی امروز قصد داریم طریقه ی اشتراک گذاری استوری دیگران در اینستاگرام را خدمت شما آموزش دهیم. تا پایان ما را همراهی کنید!

دانلود اینستاگرام

دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر

برای این که بتوانید استوری فرد دیگری را در اینستاگرام اشتراک گذاری کنید باید پیش نیاز ها و شرایط آن را داشته باشید اول این که شما تنها می توانید استوری افرادی که دنبال می کنید را به اشتراک بگذارید. دوم استوری مورد نظر باید به صورت عمومی (public) منتشر شده باشد و گزینه ی سوم که ممکن است کمی محدودیت ایجاد کند این است که باید در استوری مورد نظر تگ شده باشید. تنها در صورتی که این سه شرط را داشته باشید می توانید استوری مورد نظر تان را به اشتراک بگذارید.

 

تگ کردن افراد در استوری اینستاگرام

اگر می خواهید دوستان تان بتوانند استوری های شما را در استوری های خود به اشتراک بگذارند ، ابتدا باید آن ها را در استوری خود تگ کنید. به همین ترتیب ، اگر می خواهید استوری های آن ها را در استوری های شخصی خود به اشتراک بگذارید ،باید شما نیز در استوری آن ها تگ شده باشید. در هر استوری می توان تا ده فرد را منشن کرد.

به منظور تگ کردن یک شخص در استوری:

1.عکس یا ویدئویی که می خواهید به عنوان استوری پست کنید را ثبت کنید.

2.سپس بر روی آیکون استیکر ضربه بزنید و استیکر @MENTION را انتخاب کنید.

3.نام کاربری که می خواهید او را در استوری خود تگ کنید را پس علامت @ وارد کنید.

تگ کردن افراد در استوری اینستاگرام-1

 

4.در پایان می توانید تگ را به میل خود کوچک با بزرگ کنید، بچرخانید و آن را در هر گوشه از استوری خود که تمایل دارید قرار دهید.

البته پیش از این ما طریقه ی تگ کردن افراد در پست های اینستاگرام را آموزش داده ایم و شما می توانید برای استفاده ی بهتر از قابلیت تگ در اینستاگرام مقاله ی ما در این باره را مطالعه کنید.

 

اشتراک گذاری استوری کاربر دیگر در استوری خود

همانطور که اشاره کردیم اگر بخواهید استوری شخص دیگری را به اشتراک بگذارید ، ابتدا باید در آن استوری تگ شده باشید. در صورتی که شخصی شما را در استوری خود تگ کند، اینستاگرام با ارسال یک نوتیفیکیشن شما را از این موضوع با خبر می کند.

  چگونه حساب اینستاگرام خود را از دید افرادی که شماره ما را دارند مخفی کنیم؟

1.بر روی این نوتیفیکیشن ضربه بزنید یا در صفحه ی اصلی برنامه ی اینستاگرام از گوشه ی بالای صفحه بر روی آیکون هواپیمای کاغذی ضربه بزنید تا وارد صندوق دریافتی خود شوید و بر روی پیام تگ شدن خود ضربه بزنید.

اشتراک گذاری استوری کاربر دیگر در استوری خود-1

 

2.حال گزینه ی Add This to Your Story را انتخاب کنید.

3.سپس استوری مورد نظر ظاهر می شود. از آنجایی که استوری متعلق به فرد دیگر ی است، محتوای اصلی آن را نمی توانید ویرایش کنید.

4.حال با انتخاب گزینه ی Add this to your story استوری را به استوری خود اضافه کنید. این استوری تا 24 ساعت به نمایش در میاید. زمانی که دنبال کنندگان شما استوری شما را ببینند ، در قسمت بالای استوری نام کاربری ارسال کننده ی اصلی را مشاهده می کنند.

اشتراک گذاری استوری کاربر دیگر در استوری خود-2

اشتراک گذاری استوری کاربر دیگر در استوری خود-3

به این ترتیب می توانید استوری سایرین را در اینستاگرام به اشتراک بذارید. هر چند استوری ها تنها تا 24 ساعت به نمایش درمی ایند ولی شما و سایر کاربران می توانید آن ها را به عنوان هایلایت پروفایل ارسال کنید. انجام این کار به این معنی است که تا زمانی که به صورت دستی خاموش نشود ، روی پروفایل باقی خواهد ماند. بنابراین اگر پستی را هایلایت کنید که استوری شخص دیگری را در آن به اشتراک گذاشته اید ، تا زمانی که خودتان آن را حذف نکنید ، نام ان شخص در هایلایت باقی می ماند. و اگر کسی استوری را هایلایت کند که استوری شما در آن باشد ، همین اتفاق برای شما رخ می دهد.

امیدواریم که از مقاله ی امروز ما لذت برده باشید.

( 4 از 5 ) از 1 رای

دیدگاهتان را بنویسید