صفحه اصلی > آموزش اندروید : بهترین برنامه های سرعت سنج برای اندروید 2024 معرفی 15 اپلیکیشن

بهترین برنامه های سرعت سنج برای اندروید 2024 معرفی 15 اپلیکیشن

Best Speedometer سرعت سنج
سرعت سنج اندروید

سرعت سنج در دنیای امروز، سرعت نه تنها در حمل و نقل بلکه در فعالیت هایی مانند دویدن، دوچرخه سواری یا رانندگی نیز اهمیت دارد. برای کاربران اندروید، برنامه های سرعت سنج زیادی از جمله ابزارهای رایگان در فروشگاه Google Play موجود است. از آنجایی که انتخاب برنامه مناسب می تواند دشوار باشد، ما لیستی از بهترین برنامه های سرعت سنج برای اندروید را گردآوری کرده ایم تا کار را برای شما آسان کنیم. این برنامه ها نه تنها سرعت را به دقت اندازه گیری می کنند، بلکه ویژگی های اضافی مانند ردیابی GPS و اندازه گیری فاصله را نیز ارائه می دهند.

بهترین برنامه های سرعت سنج برای اندروید

هنگام انتخاب یک برنامه سرعت سنج، مهم است که عواملی مانند دقت، قابلیت اطمینان بودن ابزار و سهولت استفاده را در نظر بگیرید. همچنین ممکن است بخواهید به دنبال ابزارهایی باشید که قابلیت سفارشی سازی و امکاناناتی نظیر جابجایی بین واحدهای اندازه گیری مختلف مانند مایل در ساعت یا کیلومتر در ساعت را ارائه دهند.ما در این لیست سعی کرده ایم بهترین ابزارهای سرعت سنج را لیست کنیم به به تناسب فعالیتتون می توانید یکی را انتخاب کنید.


1. نرم افزار Waze Navigation & Live Traffic

Waze سرعت سنج

Waze Navigation & Live Traffic یک برنامه تلفن همراه مبتکرانه و جامع است که تجربه ناوبری منحصر به فرد و تعاملی را به رانندگان ارائه می دهد. این برنامه با استفاده از داده‌های ترافیکی بی‌درنگ، سریع‌ترین مسیرها را برای رانندگان به مقصد ارائه می‌دهد و موانع احتمالی جاده‌ها، ترافیک و سایر خطرات را هشدار می‌دهد.

همچنین داده‌های تولید شده توسط کاربر را ترکیب می‌کند و به رانندگان اجازه می‌دهد اطلاعات مربوط به تصادفات، دوربین های پلیس و سایر حوادث را به اشتراک بگذارند و جاده را برای همه ایمن‌تر و کارآمدتر می‌کند. این یکی از بهترین برنامه های سرعت سنج برای اندروید است.

امکانات waze :

 •  این برنامه طیف وسیعی از گزینه های سفارشی سازی را ارائه می دهد که به رانندگان اجازه می دهد تجربه خود را شخصی سازی کنند.
 •  برای گوش دادن به آهنگ ها و همچنین پادکست ها هنگام سرعت سنجی عالی است.
 • مسیر خود را در مناطق ناآشنا طی کنید، از ترافیک جلوگیری کنید و با خیال راحت و کارآمد به مقصد برسید.

2. نرم افزار Ulysse Speedometer

Ulysse Speedometer سرعت سنج

برنامه Ulysse Speedometer یک برنامه موبایل بسیار پیچیده است که برای رانندگانی طراحی شده است که بهترین ها را می خواهند. این برنامه با قابلیت های پیشرفته GPS خود، سرعت وسیله نقلیه شما را به دقت ردیابی و نمایش می دهد، و آن را به ابزاری ایده آل برای کسانی که می خواهند در محدوده سرعت باقی بمانند تبدیل می کند. این برنامه همچنین دارای طیف وسیعی از تنظیمات قابل تنظیم از جمله هشدار سرعت، رنگ های قابل تنظیم و هشدارهای تعریف شده توسط کاربر است

امکانات:

 • دارای قطب نمای داخلی است که به رانندگان اجازه می دهد به راحتی مسیر خود را از طریق زمین های ناآشنا طی کنند.
 • اطلاعاتی مانند ارتفاع، آب و هوا و سایر داده های مفید را ارائه می دهد.
 • سرعت دقیق و ردیابی موقعیت مکانی را فراهم می کند

3. نرم افزار Speedometer PRO

Speedometer PRO سرعت سنج

برنامه Speedometer PRO یک برنامه موبایل بسیار کاربردی است که به رانندگان کمک می کند سرعت خود را در هنگام رانندگی پیگیری کنند. این برنامه دارای یک صفحه نمایش قابل تنظیم است که سرعت را در دو فرمت دیجیتال و آنالوگ نشان می دهد و به رانندگان این امکان را می دهد تا صفحه نمایشی را انتخاب کنند که برای آنها بهتر است. علاوه بر این، این برنامه را می توان به گونه ای تنظیم کرد که هشدارهای سرعت صادر کند، و اطمینان حاصل شود که رانندگان در طول جاده در محدوده سرعت ایمن قرار می گیرند.

امکانات:

 • استفاده از برنامه آسان است و اطلاعات زیادی از جمله مسافت طی شده، سرعت متوسط و سایر داده های مفید را ارائه می دهد.
 • یک مسیر دقیق بر روی نقشه در هنگام سفر ارائه می دهد.
 • اپلیکیشن حالت HUD نیز دارد.

4. نرم افزار GPS Speedometer – Odometer App

 

GPS Speedometer Odometer App 1 سرعت سنج

برنامه GPS Speedometer – Odometer یکی از بهترین برنامه های سرعت سنج رایگان برای اندروید است. یک رابط کاربری تمیز و ساده ارائه می دهد و این به شما امکان می دهد با استفاده از یک رابط دیجیتال سرعت خودروی خود را تعیین کنید.

همچنین بخوانید: بهترین پلیر و پخش کننده های فیلم و ویدیو اندروید

امکانات:

 • اطلاعات سرعت را در اندازه گیری های مختلف ارائه می دهد.
 • جزئیات مربوط به عمر باتری گوشی شما را نشان می دهد.
 • جزئیاتی مانند موقعیت GPS، طول جغرافیایی و همچنین ارتفاع را به شما نشان می دهد.

5. نرم افزار Drag Racer: Car Performance 0

Drag Racer Car Performance سرعت سنج

Drag Racer: Car Performance 0 در درجه اول توسط درگ ریسر برای ردیابی سرعت خود استفاده می شود. دارای ویژگی هایی است که برای افرادی که عاشق رانندگی با سرعت های پر شتاب هستند ، طراحی شده است. می توانید یک نمایش گرافیکی از الگوی شتاب که شامل مسافت، سرعت و سایر داده های مرتبط است را مشاهده کنید.

امکانات:

 • فاصله بین هر نقطه عطف سرعت را نشان می دهد.
 • دارای یک رابط کاربری ساده است و استفاده از آن آسان است.
 • این به شما امکان می دهد بین اندازه گیری های مختلف انتخاب کنید.

6. نرم افزار Sygic GPS Navigation & Maps

Sygic GPS سرعت سنج

Sygic GPS Navigation & Maps برنامه ای است که برای ارائه اطلاعات دقیق ناوبری و نقشه به کاربران طراحی شده است. این برنامه طیف وسیعی از ویژگی‌ها مانند به‌روزرسانی ترافیک در زمان واقعی، ناوبری با هدایت صوتی و نقشه‌های آفلاین را ارائه می‌کند که می‌توان آن‌ها را برای استفاده بدون اتصال به اینترنت دانلود کرد. این یکی از بهترین برنامه های سرعت سنج رایگان برای اندروید است.

امکانات:

 • رابط کاربری برنامه آسان برای استفاده و قابل تنظیم است و به کاربران اجازه می دهد تا از بین تم ها و تنظیمات مختلف انتخاب کنند.
 • این اپلیکیشن یک ابزار ناوبری قابل اعتماد و جامع برای محیط های شهری و روستایی است.
 • هشدارهای محدودیت سرعت را ارائه می دهد.

7. نرم افزار Garmin Varia App

Garmin Varia App سرعت سنج

برنامه Garmin Varia چندین ویژگی را ارائه می دهد که به دوچرخه سواران کمک می کند تا از محیط اطراف خود آگاه باشند. برنامه Varia با ترکیب دستگاه Garmin Varia یک ابزار عالی برای دوچرخه سواران است. این برنامه همچنین می تواند وسایل نقلیه ای را که به دوچرخه شما نزدیک می شوند را شناسایی کند. این یکی از بهترین برنامه های سرعت سنج برای اندروید است. با این حال، باید آن را با دستگاه Garmin Varia جفت کنید.

امکانات:

 • به شما امکان می دهد با فشار دادن دکمه روی تلفن خود فیلم ضبط کنید یا روی عکس ها کلیک کنید.
 • دارای ویژگی ضبط حادثه است که به طور خودکار تصادف یا تصادف را ثبت می کند.
 • یک همپوشانی از سرعت، زمان، تاریخ و جزئیات GPS را روی عکس‌ها و ویدیوها ارائه می‌کند.

همچنین بخوانید : بهترین برنامه های ضبط مکالمه و تماس برای اندروید


8. نرم افزار ELEMNT

ELEMNT سرعت سنج

برنامه ELEMNT یک رابط کاربر پسند ارائه می‌کند که کار دوچرخه‌سواران را آسان می‌کند تا بهترین استفاده را از دستگاه‌های خود ببرند و در عین حال عزیزان خود را از محل نگهداری خود مطلع کنند. به دوچرخه سواران راهی بدون دردسر برای جفت کردن دستگاه ELEMNT یا ELEMNT BOLT خود با دستگاه های خود ارائه می دهد.

برنامه به سادگی با اسکن کد QR، دستگاه ها را جفت می کند و به کاربران اجازه می دهد پروفایل خود را تنظیم کنند، صفحات تمرین را پیکربندی کنند و حسگرها را به راحتی جفت کنند. با کمک این برنامه، دوچرخه سواران می توانند فرآیند راه اندازی دستگاه خود را ساده کنند. مهم است که توجه داشته باشید که باید آن را با یک دوچرخه GPS Wahoo Fitness ELEMNT جفت کنید.

امکانات:

 • به کاربران اجازه می دهد مختصات GPS خود را با دوستان و خانواده خود به صورت بلادرنگ به اشتراک بگذارند.
 • به شما امکان می دهد پیام ها، تماس های تلفنی و همچنین ایمیل ها را دریافت کنید.
 • کاربران می توانند تمرینات را در وب سایت های آموزشی که ترجیح می دهند آپلود کنند.

9. نرم افزار DigiHUD Speedometer

DigiHUD Speedometer سرعت سنج

DigiHUD Speedometer برنامه ای است که یک نمایشگر دیجیتال (HUD) ارائه می دهد که از فناوری GPS برای ارائه اطلاعاتی در مورد سرعت و مسافت طی شده در طول سفر به کاربران استفاده می کند. این برنامه برای دوچرخه سواری، دویدن، پرواز، قایقرانی و غیره مناسب است. یک رابط کاربری تمیز برای مشاهده تمام اطلاعات لازم بدون نیاز به اتصال داده ارائه می دهد. این یکی از بهترین برنامه های سرعت سنج رایگان برای اندروید است.

امکانات:

 • به شما امکان می دهد بین حالت مشاهده معمولی و حالت HUD سوئیچ کنید.
 • DigiHUD می تواند به عنوان یک پنجره شناور در بالای سایر برنامه ها یا صفحه اصلی شما باز شود و استفاده از آن را راحت می کند.
 • ابزارهای مختلفی از جمله ساعت، کیلومترشمار و قطب نما را ارائه می دهد.

10. نرم افزار SpeedView: Legacy Edition

SpeedView Legacy Edition سرعت سنج

SpeedView: Legacy Edition یک برنامه بسیار پیشرفته است که با استفاده از GPS گوشی شما به عنوان سرعت سنج عمل می کند. این برنامه برای فعالیت های مختلف مانند دویدن، رانندگی با ماشین، دوچرخه سواری یا پیاده روی ایده آل است. SpeedView با سرعت سنج بسیار دقیق مبتنی بر GPS خود می تواند سرعت فعلی، حداکثر و متوسط شما را نمایش دهد. علاوه بر این، اطلاعاتی در مورد جهت سفر، کل مسافت طی شده و زمان صرف شده ارائه می دهد. SpeedView یک برنامه سرعت سنج بسیار همه کاره است که برای انواع فعالیت ها مناسب است.

امکانات:

 • ویژگی قطب نما خطی جهت فعلی حرکت شما را با حالت قطب نما اختیاری نشان می دهد.
 • یک حالت HUD منحصر به فرد ارائه می دهد که اعداد سرعت سنج را منعکس می کند.
 • اندازه گیری های مختلفی از جمله مایل، کیلومتر و مایل دریایی را ارائه می دهد.

11. نرم افزار Google Maps

Google Maps سرعت سنج

Google Maps، یک برنامه ناوبری شناخته شده، می تواند به عنوان یک برنامه سرعت سنج نیز عمل کند. این برنامه از GPS گوشی شما برای نمایش دقیق سرعت فعلی شما استفاده می کند و آن را به سرعت سنج مناسب و قابل اعتمادی برای سفرهای شما تبدیل می کند. ویژگی سرعت سنج به راحتی از صفحه ناوبری برنامه قابل دسترسی است و به شما امکان می دهد سرعت خود را بدون وقفه در سفر مشاهده کنید.

ویژگی سرعت سنج Google Maps قابل تنظیم است و به شما امکان می دهد یک هشدار محدودیت سرعت تنظیم کنید که در صورت تجاوز از حد سرعت از پیش تعیین شده به شما هشدار می دهد. این یکی از بهترین برنامه های سرعت سنج برای اندروید است.

امکانات:

 • به‌روزرسانی‌های ترافیکی بی‌درنگ، ناوبری گام به گام و پیش‌بینی‌های زمان تخمینی ورود (ETA) را ارائه می‌دهد.
 • به شما امکان می دهد بسته به ترجیح خود بین کیلومتر در ساعت (کیلومتر در ساعت) یا مایل در ساعت (مایل در ساعت) جابه جا شوید.

12. نرم افزار Speed Tracker. GPS Speedometer

GPS Speedometer Odometer App سرعت سنج

ردیاب سرعت GPS Speedometer یک برنامه با رتبه عالی است که برای اندروید طراحی شده است. این برنامه عملکردهای سنتی مانند اندازه گیری سرعت، ردیابی مسافت طی شده و نظارت بر زمان صرف شده در جاده را ارائه می دهد. نرم افزار شامل یک نقشه داخلی است که از فناوری GPS برای ردیابی موقعیت شما استفاده می کند و سریع ترین و کارآمدترین مسیرها را برای رسیدن به مقصد در اختیار شما قرار می دهد. این یکی از بهترین برنامه های سرعت سنج برای اندروید است.

امکانات:

 • یکی از ویژگی های منحصر به فرد این برنامه سرعت سنج iOS، نمایشگر هدآپ آن (HUD) است.
 • زیبا و کاربر پسند است که طیف وسیعی از گزینه های سفارشی سازی را ارائه می دهد.
 • به شما امکان می دهد سرعت را در کیلومتر در ساعت (کیلومتر در ساعت) یا مایل در ساعت (مایل در ساعت) نمایش دهید.

13. نرم افزار RealDash

RealDash سرعت سنج

RealDash یک برنامه همراه خودرو است که به عنوان یک سرعت سنج عالی عمل می کند. این یک برنامه عالی برای سفرهای جاده ای، رانندگی در خیابان، و حتی برای شبیه سازهای مسابقه است. یکی از ویژگی های برجسته RealDash امکان سفارشی سازی داشبورد است که به شما امکان می دهد داشبوردی شخصی را طراحی کنید.

نرم افزار  همچنین دارای تصاویری با کیفیت بسیار بالا و سنج های متحرک است که آن را به وسیله بصری خیره کننده ای برای وسیله نقلیه شما تبدیل می کند.

امکانات:

 • دارای طیف وسیعی از داشبوردها و ابزارهای رایگان و ممتاز قابل دانلود است.
 • به شما امکان می دهد کدهای خطای خودرو را بخوانید و پاک کنید.
 • دارای نقشه و نمایش محدودیت سرعت است.
 • دستورات صوتی را ارائه می دهد که عملکرد هندزفری را امکان پذیر می کند و استفاده از آن را در حین رانندگی آسان تر می کند.

14. نرم افزار Speedometer

Speedometer سرعت سنج

Speedometer  یک برنامه عالی برای اندازه گیری دقیق سرعت با استفاده از گوشی هوشمند شما است. با استفاده از داده های GPS و فناوری پیشرفته پردازش سیگنال، این برنامه می تواند اندازه گیری دقیق سرعت را در اختیار شما قرار دهد. همچنین برای فعالیت های روزمره مانند دوچرخه سواری یا دویدن مناسب است. این یکی از بهترین برنامه های سرعت سنج رایگان برای اندروید است.

امکانات:

 • با استفاده از GPS گوشی شما اندازه گیری ها را ارائه می دهد.
 • برای انواع مختلف وسایل نقلیه عالی است.
 • این برنامه یک رابط کاربری تمیز ارائه می دهد.

15. نرم افزار GPS Speedometer

GPS Speedometer 1 سرعت سنج

GPS Speedometer برنامه ای است که دارای زنگ هشدار صوتی سرعت است که می تواند با سرعت های از پیش تعیین شده فعال شود. این ویژگی می تواند به شما در حفظ سرعت رانندگی ایمن و جلوگیری از تخلفات احتمالی راهنمایی و رانندگی کمک کند. نرم افزار همچنین شامل چندین تم دیجیتال و آنالوگ است که می‌توان آن‌ها را سفارشی کرد تا هر بار که از آن استفاده می‌کنید، یک صفحه نمایش منحصر به فرد و با طراوت ایجاد کنید. می توانید تم ها را مطابق با ترجیحات خود پیکربندی کنید و نمایشگر را جذاب تر کنید.

امکانات:

 • گزینه ای برای شروع و توقف سفرها به صورت دستی با استفاده از دکمه Start/Stop یا انجام خودکار آن را ارائه می دهد.
 • همچنین دارای قطب نما است که جهت شما را نسبت به شمال نشان می دهد. این ویژگی می تواند هنگام پیمایش مناطق ناآشنا مفید باشد.
 • دارای حالت HUD (Heads Up Display) است که به شما امکان می دهد داشبورد را روی شیشه جلوی خود منعکس کنید.

 

 

( 4.5 از 5 ) از 4 رای

دیدگاه کاربران (2 دیدگاه)

 1. سلام علیکم. فقط خسته ام شما خسته نباشید دیدگاهم معلومات وعلم علم علم از مهد تا لاحد آقایون اگر قصد کمک دارید راهنمايي لازمه تشکر برنامه‌های کاربردی و حرفه ای هست دست درد نکنه

دیدگاهتان را بنویسید