صفحه اصلی > آموزش روبیکا و پیام رسان داخلی : آموزش امن کردن روبیکا و اضافه کردن تایید دو مرحله ای

آموزش امن کردن روبیکا و اضافه کردن تایید دو مرحله ای

rubika verify امن کردن روبیکا

برای امن کردن روبیکا شما نیاز دارید تا تایید هویت دو مرحله ای آن را فعال کنید ، در این صورت در هر دستگاه دیگری حتی با داشتن کد ارسالی به گوشی شما شخص مقابل قادر به ورود به روبیکای شما نخواهد بود ، چون باید حتما رمز تعیین شده برای تایید دو مرحله ای را نیز بداند ، فعال سازی این مهم بسیار آسان است و شما تنها با چند کلیک قادر به فعال سازی آن خواهید بود ، در ادامه مطلب با شما هم راه باشید ، تا روش فعال سازی تایید دو مرحله ای و امن کردن روبیکا را فرا بگیرید.

آموزش امن کردن روبیکا

 

دقت داشته باشید باید حتما نسخه نهایی روبیکا روی گوشی شما نصب باشد( دانلود روبیکا نسخه جدید )

 

1 – مانند تصویر زیر روی تنظیمات کلیک کنید.

delete account rubika1 امن کردن روبیکا

2 – اکنون روی گزینه حریم خصوصی و امنیت کلیک کنید.

rubika verify1 امن کردن روبیکا

3 – روی تایید هویت دو مرحله ای کلیک کنید.

rubika verify2 1 امن کردن روبیکا

4 – در مرحله بعد روی تنظیم گذرواژه اضافی کلیک کنید و سپس رمز خود را وارد کنید ، سپس در پنجره بعد دوباره رمز خود را وارد کنید ، در مرحله بعد یک یاد آور برای خود بنویسید ، و در مرحله آخر ایمیل خود را وارد کنید. بعد از وارد کردن ایمیل ، یک کد حاوی کد تایید برای شما ارسال می شود باید این کد را واد کنید ( در صورت عدم ارسال ایمیل پوشه spam ایمیل خود را بررسی کنید ) و تمام

!

نکته مهم : من بعد برای ورود از هر دستگاه دیگر به روبیکا باید رمز داده شده در مرحله قبل را بدانید ، در غیر اینصورت از هیچ دستگاهی غیر از دستگاه فعلی تان قادر به ورود به روبیکا نخواهید بود ، در صورت فراموش کردن رمز عبور می توانید از ایمیل بازیابی در دستگاه دیگر استفاده کنید.

 

آموزش قرار دادن رمز عبور روی روبیکا

 

اگر دوست دارید روبیکا برای باز شدن در گوشی شما صرفا با رمز عبور وارد شود ، مانند مارحل قبل به تنظیمات بروید و سپس روی حریم خصوصی و امنیت کلیک کنید اکنون مانند تصویر زیر روی گذرواژه  کلیک کنید.

rubika verify3 امن کردن روبیکا

سپس یک رمز 4 رقمی که شما اعداد است را وارد کنید و سپس دوباره 4 رقم را وارد کنید تا رمز فعال شود در مرحله آخر شما می توانید زمان لازم برای قفل شدن را انتخاب کنید که دیفالت روی یکساعت است و می تواندی به دلخواه روی 1 ساعت یا 5 ساعت قرار دهید تا روبیکا بعد از پایان این زمان برای ورود از شما درخواست رمز کند.

 

چه دستگاه هایی با شما من روبیکا را نصب دارند

 

برای انکه بدانید با شماره شما روبیکا روی چه دستگاه هایی نصب است و حتی بتوانید آنها را خارج کنید ، به تنظیمات سپس حریم خصوصی و امنیت و مانند تصویر زیر روی دستگاه های فعال کلیک کنید.

rubika verify4 امن کردن روبیکا

با کلیک روی این بخش تمامی دستگاه هایی که روبیکا با شماره شما روی آن نصب است نمایش داده می شود. که هر کدام را که دوست دارید می توانید خارج کنید.

  آموزش نصب پیام رسان سروش روی گوشی اندروید

 

( 4.3 از 5 ) از 3 رای

دیدگاهتان را بنویسید