صفحه اصلی > آموزش نرم افزار اندروید : آموزش تبدیل فایل ویدئویی به موزیک در اندروید – آموزش برنامه MP3 Video Converter

آموزش تبدیل فایل ویدئویی به موزیک در اندروید – آموزش برنامه MP3 Video Converter

تبدیل فایل ویدئویی به موزیک در اندروید با استفاده از برنامه ی MP3 Video Converter

تبدیل فایل ویدیویی به صوت می تواند عمل بسیار پر کاربرد و با ارزشی باشد، به خصوص در مواقعی که موزیک ویدئو یا فیلم علمی و آموزشی در گوشی یا کامپیوتر خود دارید که تنها به صوت آن ها نیاز دارید و تصویر شان برای تان مهم نیست. در این گونه مواقع با تبدیل ویدئو به فایل صوتی علاوه بر این که با پایین آوردن حجم فایل در میزان فضای ذخیره ی اشغال شده صرفه جویی می کنید، می توانید راحت تر از فایل مورد نظر استفاده کنید. خوشبختانه ابزار و برنامه های زیادی برای تبدیل فرمت های مختلف صوتی و تصویری به هم در ویندوز وجود دارد، اما بهتر است در وقت خود صرفه جویی کرده و تبدیل های خود را مستقیماً بر روی دستگاه های اندرویدی خود انجام دهیم! در اندروید نیز برنامه های تبدیل بی شماری وجود دارد که می توانید از آن ها برای تبدیل فایل های ویدئویی تان به صوت استفاه کنید.

البته برخی از این برنامه ها ممکن است کار را به خوبی انجام ندهند و نتیجه آن چنان که باید رضایت بخش نباشد به همین دلیل در انتخاب یک برنامه ی مناسب باید حتما دقت کنید به خصوص در این مورد که گزینه های بسیاری پیش روی شما است. در آموزش امروز به شما نشان می دهیم که چگونه با استفاده از برنامه ای به نام “MP3 Video Converter فایل های ویدئویی تان را در اندروید به فایل صوتی تبدیل کنید. با آموزش تبدیل فایل ویدئویی به موزیک در اندروید با استفاده از برنامه ی MP3 Video Converter تا پایان ما را همراهی کنید.

آموزش تبدیل ویدیو به موزیک اندروید

MP3 Video Converter یک اپلیکیشن ساده و نسبتا کم حجم با رابط کاربری آسان است که با استفاده از آن می توانید فایل های ویدئویی با فرمت های MP4 ، FLV و … را به فایل های صوتی MP3 و AAC تبدیل کنید. این برنامه از جمله ی محبوب ترین و بهترین برنامه های مبدل ویدئو به صوت است که نحوه ی استفاده از آن نیز بسیار ساده و آسان می باشد.

به منظور تبدیل فایل ویدئویی به فایل صوتی با استفاده از برنامه ی MP3 Video Converter به ترتیب زیر عمل کنید:

1.ابتدا برنامه ی MP3 Video Converter را از اینجا دانلود و در دستگاه خود نصب کنید.

2.پس از نصب برنامه را اجرا کنید.

3.حال بر روی گزینه ی select ضربه بزنید و ویدئو ی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تبدیل فایل ویدئویی به موزیک در اندروید-1

 

4.سپس مانند تصویر زیر فرمت فایل خروجی خود را از بین دو گزینه ی MP3 و AAC انتخاب کنید.

تبدیل فایل ویدئویی به موزیک در اندروید-2

 

5.در صورتی که فرمت MP3 را به عنوان فرمت فایل خروجی انتخاب کرده اید، می توانید بیت ریت فایل را نیز مانند تصویر زیر تغییر دهید.

تبدیل فایل ویدئویی به موزیک در اندروید-3

 

6.سپس بر روی گزینه ی information ضربه بزنید و اطلاعات فایل خروجی نظیر عنوان (title)، artist و album را اضافه کرده و بر روی گزینه ی ok ضربه بزنید.

تبدیل فایل ویدئویی به موزیک در اندروید-4

 

7.در صورتی که تمایل دارید محل ذخیره ی فایل خروجی را تغییر دهید بر روی گزینه ی change ضربه بزنید و محل ذخیره ی جدید را انتخاب کنید.

  آموزش تبدیل فرمت عکس در اندروید با نرم افزار Photo Editor

تبدیل فایل ویدئویی به موزیک در اندروید-5

 

8.در نهایت بر روی گزینه ی Convert ضربه بزنید تا فرآیند تبدیل آغاز شود. مدتی منتظر بمانید تا فرایند تبدیل به پایان برسد. این فرایند ممکن است بسته به حجم و طول ویدئو مدتی به طول بی انجامد.

تبدیل فایل ویدئویی به موزیک در اندروید-6

 

پس از اتمام ، یک نوتیفیکیشن در دستگاه خود دریافت خواهید کرد و سپس می توانید با استفاده از پخش کننده موسیقی دلخواه خود ، فایل صوتی را پخش و از آن به راحتی استفاده کنید.

به همین آسانی می توانید فایل های ویدئویی دلخواه خود را به فایل صوتی تبدیل کنید. امیدواریم که از آموزش امروز ما لذت برده باشید.

 

آموزش تبدیل فرمت فایل صوتی یا تصویری با استفاده از نرم افزار VLC

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید