صفحه اصلی > آموزش ساخت اکانت ها و آموزش نرم افزار اندروید : آموزش اسنپ‌ چت Snapchat ثبت نام و معرفی کامل به صورت تصویری

آموزش اسنپ‌ چت Snapchat ثبت نام و معرفی کامل به صورت تصویری

روش استفاده از اسنپ‌ چت \ یکی از برنامه های پرطرفدار که شما می توانید در آن عکس ها و فیلم های خود را به اشتراک بگذارید، اسنپ چت می باشد. این برنامه ویژگی های بسیار عالی و جذابی دارد و می توانید از فضای آن خیلی لذت ببرید. در اینجا می خواهیم به شما آموزش دهیم تا چگونه یک اکانت برای خود در این برنامه ایجاد کنید و بتوانید با دوستان خود و دیگر افراد به صورت تصویری ارتباط برقرار کنید و همچنین قابلیت های مهم و کاربردی اسنپ چت را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید به راحتی از این برنامه برای کارهای خود استفاده کنید.

روش استفاده از اسنپ‌ چت (snapchat)

آموزش اسنپ‌ چت Snapchat

 

در ابتدا شما می توانید آخرین نسخه اسنپ چت را برای اندروید با استفاده از لینک روبرو دانلود نمایید–> دانلود اسنپ چت

 

آموزش ثبت نام در اسنپ چت

 

پس از آن که این برنامه را بر روی گوشی اندروید خود نصب می کنید، نوبت به آن می رسد که یک اکانت برای خود ایجاد نمایید. با ورود به برنامه یک صفحه زرد رنگ که دارای دو گزینه می باشد برای ما بالا خواهد آمد.

گزینه اول یعنی LOG IN برای زمانی استفاده می شود که شما یک اکانت دارید و می خواهید به آن وارد شوید. گزینه دوم SIGN UP برای ساختن یک اکانت تازه می باشد. شما باید روی آن کلیک کنید.

روش استفاده از اسنپ‌ چت (snapchat)

اکنون یک صفحه دیگر برای شما باز می شود که باید نام و نام خوانوادگی خود را وارد نمایید. پس از وارد کردن آن ها، آیکون Sign Up & Accept برای شما به رنگ بنفش در خواهد آمد و باید روی آن کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید.

روش استفاده از اسنپ‌ چت (snapchat)

در این مرحله شما باید تاریخ تولد خود را با استفاده از قسمتی که برای شما قرار داده شده است، مشخص نمایید و سپس روی آیکون Continue که به رنگ بنفش در می آید، کلیک کنید.

روش استفاده از اسنپ‌ چت (snapchat)

در مرحله چهارم یک USERNAME باید برای خود تنظیم نمایید تا بقیه با استفاده از آن بتوانند شما را پیدا کنند. اگر یوزر نیمی که استفاده می کنید را قبلا کسی استفاده نکرده باید، پیام Username available به شما نشان داده می شود در غیر این صورت باید یک نام دیگر انتخاب نمایید. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید خود برنامه یکسری نام را به عنوان پیشنهاد برای شما قرار خواهد داد و در صورت تمایل می توانید از آن ها استفاده نمایید. بعد از انجام دادن این کار روی Continue کلیک کنید.

روش استفاده از اسنپ‌ چت (snapchat)

حال نوبت به آن می رسد که شماره موبایل خود را وارد نمایید. همانطور که در تصویر می بینید با استفاده از قسمت مشخص شده باید کد کشور خود را اول پیدا کنید و سپس شماره موبایل خود را وارد کنید. در این صفحه یک لینک آبی رنگ با نام Sign up with email instead وجود دارد که با استفاده از آن می توان به جای شماره موبایل از ایمیل استفاده کرد. پس از وارد کردن شماره روی Continue کلیک کنید.

روش استفاده از اسنپ‌ چت (snapchat)

اکنون باید منتظر بمانید تا کد لازم برای ورود و ساخت اکانت به شماره موبایل شما ارسال شود. پس از دریافت کد آن را وارد نمایید تا وارد مرحله بعد شوید. اگر کدی برای شما در زمان مشخص شده ارسال نشد، روی لینک آبی رنگ که نام آن Call me instead می باشد کلیک کنید تا اسنپ چت با شما تماس بگیرد و کد را برای شما بازگو کند. لازم به ذکر است که اگر از ایمیل برای این کار استفاده کرده اید، این کد به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

روش استفاده از اسنپ‌ چت (snapchat)

سپس یک پسورد برای ورود به اکانت خود باید تنظیم نمایید که حتما باید شامل 8 کاراکتر باشد. پس از تنظیم، روی آیکون Continue کلیک کنید.

روش استفاده از اسنپ‌ چت (snapchat)

کار شما به پایان رسید. با موفقیت یک اکانت در اسنپ چت برای خود ساخته اید. در اینجا می توانید دوستان خود را پیدا کرده و آن ها را دنبال کنید اگر نمی خواهید این کار را انجام دهید، روی آیکون Skip که در بالا گوشه سمت راست صفحه قرار دارد کلیک کنید.

روش استفاده از اسنپ‌ چت (snapchat)

وقتی تمامی این کار ها به پایان می رسد وارد صفحه اسنپ چت خواهید شد. فقط قبل از شروع باید اجازه دسترسی به دوربین را بدهید که برای این کار روی آیکون Turn On کلیک کنید.

روش استفاده از اسنپ‌ چت (snapchat)

استفاده از فیلتر ها در اسنپ چت

 

برای گرفتن اولین اسنپ خود باید روی آیکون دایره مانندی که در تصویر مشاهده می کنید کلیک کنید تا عکس گرفته شود یا روی آن نگه دارید تا فیلم برداری نمایید. اما این پایان کار نیست. انواع فیلتر ها و قابلیت های دیگر وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده نمایید.

روش استفاده از اسنپ‌ چت

شما در مرحله قبل می خواستید که از چهره خود عکس برداری یا فیلم برداری کنید تا آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. وقتی که روی چهره خود نگه می دارید یا کلیک می کنید، یکسری آیکون ها دایره ای مانند در پایین صفحه برای شما نمایان می شود. به این ها Lense گفته می شود. برای مشاهده فیلتر های بیشتر کافی است آن ها را به سمت راست یا چپ بکشید تا فیلتر های بیشتری برای شما نشان داده شود.

همانطور که در تصویر ها مشاهده می کنید، با انتخاب کردن هر کدام از این فیلتر ها، یک سری افکت ها بر روی صورت شما قرار خواهد گرفت و در انواع مختلف وجود دارند و با توجه به سلیقه خود از آن ها استفاده نمایید.

 

ویرایش اسنپ خود

 

زمانی که اسنپ خود را می گیرید، یک سری آیکون که در تصویر برای شما مشخص کرده ایم نمایان می شود. آیکون ضربدر که در گوشه بالا سمت چپ قرار دارد، برای حذف کردن این اسنپ می باشد. در کنار سمت راست نیز انواع تنظیمات برای ویرایش عکس می باشد. با استفاده از این آیکون ها می توان نوشته بر روی عکس یا فیلم خود قرار دهید، اضافه کردن استیکر، برش زدن تصویر و …

روش استفاده از اسنپ‌ چت

همچنین یکسری فیلتر ثانویه نیز وجود دارد که با فیلتر ها اول قبل عکس برداری یا فیلم برداری متفاوت است. می توانید به دلخواه از میان همه فیلتر های این قسمت یکی را برای خود انتخاب نمایید.

روش استفاده از اسنپ‌ چت

آیکون آخری که در قسمت ویرایش تصاویر هست، برای ایجاد زمان روی اسنپ شما می باشد. بدین معنا که شما مدت زمانی که دوستانتان می توانند این اسنپ شما را مشاهده کنند تعیین می کنید.

روش استفاده از اسنپ‌ چت

ارسال اسنپ 

 

زمانی که تمامی این کار های بالا را انجام دادید، نوبت به آن می رسد که اسنپ خود را ارسال نمایید. روی آیکون فلش آبی رنگ کلیک کنید تا برای شما ارسال شود. همچنین در گوشه صفحه آیکونی برای دانلود نیز می باشد که می توانید عکس خود را دانلود نمایید یا آن را با استفاده از آیکون کناری آن را به عنوان استوری ارسال نمایید.

روش استفاده از اسنپ‌ چت

زمانی که روی آیکون ارسال کلیک می کنید، نیاز است تا مخاطبین خود را مشخص نمایید تا این اسنپ برای آن ها ارسال شود. دوستان خود را مشخص نمایید یا از گزینه های My Story، Our story یا گروه هایی که ساخته اید استفاده کنید. دوباره روی آیکون فلش آبی رنگ کلیک کنید.

روش استفاده از اسنپ‌ چت

 

برقراری ارتباط با دوستان خود در اسنپ چت

اسنپ چت تنها یک برنامه برای ارسال تصاویر یا فیلم برای دیگران نمی باشد. بلکه می توانید به پت کردن با دوستان خود نیز بپردازید و تماس تصویری با آن ها برقرار کنید.

برای انجام دادن این کار وارد اسنپ چت شوید و از گوشه سمت چپ به داخل انگشت خود را بکشید تا لیست دوستان شما نمایان شود. روی هر کدام از آن ها که می خواهید کلیک کنید تا یک مکالمه ایجاد کنید. درون آن گزینه های متفاوتی وجود دارد که با انتخاب کردن آن ها می توانید عکس ارسال کنید یا تماس برقرار نمایید.

روش استفاده از اسنپ‌ چت

بررسی قسمت Discover در اسنپ چت

 

در این قسمت شما می توانید اسنپ های بقیه افراد، برند های بزرگ، روزنامه ها، مجله ها و … را مشاهده نمایید. برای دیدن آن ها کافی است روی هر کدام کلیک کنید تا از استوری ها، فیلم ها و عکس های آن ها نیز لذت ببرید.

روش استفاده از اسنپ‌ چت

 

Snap Map

 

در این قسمت شما در مقیاس بزرگتر می توانید در تمام کشور ها آخرین رویداد ها یا اسنپ هایی که رخ داده است را مشاهده کنید و روی آنها کلیک کنید تا برای شما باز شوند. همچنین می توانید خودتان نیز استوری قرار دهید.

روش استفاده از اسنپ‌ چت

این ها تنها بخشی از قابلیت ها اسنپ چت می باشد. در واقع شما با استفاده از این آموزش می توانید به راحتی از اسنپ چت استفاده کنید و از آن لذت ببرید. ویژگی ها متفاوتی وجود دارد که در مقاله های بعدی به شما آن ها را معرفی خواهیم کرد.

  آموزش حذف اکانت اسنپ چت - دیلیت اکانت Snapchat
( 4.2 از 5 ) از 34 رای

دیدگاه کاربران (1 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید