آموزش نرم افزار

آموزش آفیس

آموزش کامل تعمیر فایل ورد آسیب دیده

تعمیر فایل ورد آسیب دیده

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد زمانی که سعی در باز کردن یک فایل ورد دارید با پیغام خطای document cannot be read because it is corrupt مواجه شده باشید! فایل های ورد ممکن است به دلایل مختلف آسیب ببینند و مایکروسافت ورد قادر به باز کردن و خواندن آن ها نباشد ولی خوشبخانه اکثر اوقات این مشکل زیاد جدی نیست و داده های فایل قابل بازیابی هستند. در مقاله ی امروز آموزش کامل تعمیر فایل ورد آسیب دیده را خدمت شما توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید!

ادامه ی مطلب

آموزش ساخت فهرست بندی در مایکروسافت ورد

ساخت فهرست بندی در مایکروسافت ورد

ساخت و ایجاد یک جدول فهرست بندی تمیز و مرتب از محتوای ارائه شده در سند می تواند مرور یک سند ورد را برای خواننده آسان تر کند. شما قادر هستید به این منظور از هدینگ ها یا سر تیتر های به کار رفته در سند ورد تان یک جدول فهرست بندی تشکیل دهید تا خواننده ی سند بتواند به آسانی مطلب یا هدینگ مورد نظر خود را پیدا کند. این کار به خصوص زمان هایی که خواننده با سند هایی که شامل مطالب طولانی و صفحات زیاد است سر و کار دارد بسیار کارآمد است. در آموزش امروز طریقه ی ساخت فهرست بندی در مایکروسافت ورد را خدمت شما توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید!

ادامه ی مطلب

آموزش فیلمبرداری از صفحه با پاورپوینت

فیلمبرداری از صفحه با مایکروسافت پاورپوینت

اگر برای نشان دادن یک فرآیند به عنوان بخشی از ارائه پاورپوینت خود، نیاز به ضبط صفحه نمایش خود داشته باشید می توانید به جای استفاده از نرم افزار های جانبی یا ابزار داخلی ویندوز از ابزار داخلی پاورپوینت برای این کار استفاده کنید. در پاورپوینت ابزاری برای ضبط و فیلمبرداری از صفحه نمایش وجود دارد که می توانید از آن برای ضبط فرآیند انجام کار ها استفاده کنید. در آموزش امروز طریقه ی فیلمبرداری از صفحه با مایکروسافت پاورپوینت را خدمت شما توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید!

ادامه ی مطلب

آموزش ذخیره ی ارائه پاورپوینت به عنوان فایل پی دی اف

ذخیره ی ارائه پاورپوینت به عنوان فایل پی دی اف

اگر بخواهید ارائه ی پاورپوینت خود را با فردی که نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت ندارد به اشتراک بگذارید می توانید فایل پاورپوینت را به پی دی اف تبدیل کنید. شما همچنین قادر خواهید بود طرز نمایش اسلاید ها در فایل پی دی اف را تنظیم کنید. نحوه ی انجام این کار بسیار آسان است و ما در ادامه ی مطلب به زبانی ساده همراه با تصاویر خدمت شما توضیح خواهیم داد. در مقاله ی امروز می خواهیم نحوه ی ذخیره ی ارائه پاورپوینت به عنوان فایل پی دی اف را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید!

ادامه ی مطلب

آموزش پخش اتوماتیک موسیقی در پاورپوینت

پخش اتوماتیک موسیقی در پاورپوینت

موسیقی همواره یکی از عناصری بوده و هست که به همه چیز زیبایی و جذابیت خاص و دو چندانی می بخشد و صد البته ارائه های پاورپوینت نیز از این قاعده مستثنی نیست و بسته به موقعیت و موضوع موسیقی می تواند نقش تاثیر گذاری را هنگام ارائه ی مطلب ایفا کند. اگر با پاورپوینت آشنایی داشته باشید حتما می دانید که در پاورپوینت قادر هستید بر روی ارائه ها و اسلاید های خود آهنگ، افکت صوتی یا هر فایل صوتی دیگری قرار دهید.جالب است بدانید که می توانید فایل صوتی وارد شده را طوری تنظیم کنید که به طور خودکار پخش شود و بسته به میل تان می توانید انتخاب کنید که موسیقی بلافاصله با اولین اسلاید پخش شود یا پخش آن تا اسلاید خاص دیگری به تاخیر بی افتد. همه ی این ها را در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد. در مقاله ی امروز قصد داریم طریقه ی پخش اتوماتیک موسیقی در پاورپوینت را خدمت شما عزیزان آموزش دهیم. با ما همراه باشید!

ادامه ی مطلب

آموزش قرار دادن عکس داخل سلول های اکسل

قرار دادن عکس داخل سلول های اکسل

نرم افزار اکسل یک برنامه ی فوق العاده برای ذخیره، دسته بندی و ویرایش داده ها می باشد. علاوه بر قرار دادن و لیست کردن اطلاعات در این برنامه می توانید در صورت نیاز برای تکمیل کردن برخی از لیست ها و فهرست ها عکسی نیز به آن ها اضافه کنید. ولی چطور می توان این کار را کرد؟ برای فهمیدن این موضوع بهتر است ادامه ی مطلب را بخوانید. در آموزش امروز طریقه ی قرار دادن عکس داخل سلول های اکسل را به شما آموزش خواهیم داد. با ما همراه باشید!

ادامه ی مطلب