صفحه اصلی > آموزش نرم افزار اندروید : آموزش Video Live Wallpaper قرار دادن ویدیو در پس زمینه اندروید

آموزش Video Live Wallpaper قرار دادن ویدیو در پس زمینه اندروید

تصویر زمینه ی گوشی های موبایل این روزها یکی از جذاب ترین ویژگی های دستگاه هایمان می باشند. باعث می شوند گوشی هر فرد نمایانگر شخصیتش باشد و خاص او. گوشی ها هم از ابتدا چندین تصویر زمینه به صورت پیش فرض درون خودشان دارند و شما هم می توانید هر تصویری را که خواستید به عنوان تصویر زمینه استفاده کنید. با این حال ممکن است برایتان پیش آمده باشد که بخواهید ویدیوی کوتاهی را به عنوان تصویر زمینه اتان انتخاب کنید. اکنون به کمک نرم افزار Video Live Wallpaper می توانید هر ویدیویی را که خواستید به عنوان تصویر زمینه اتان برگزینید.در آموزش Video Live Wallpaper نحوه ی استفاده از این برنامه را به شما نشان می دهیم.

آموزش Video Live Wallpaper

آموزش Video Live Wallpaper

پیش نیاز

اولین قدم برای تبدیل یک ویدیو به تصویر زمینه اتان داشتن ابزار مناسب است. پس ابتدا برنامه مورد نیاز را از لینک روبرو دانلود کنید —-> دانلود video live wallpaper

 

قرار دادن ویدیو به عنوان تصویر زمینه

 

بعد از نصب برنامه اجرایش نمایید. بعد از بالا آمدن برنامه، در اولین صفحه ی نرم افزار چندین گزینه می بینید که می توانید هرکدام را که خواستید برای استفاده ویدیو به عنوان تصویر زمینه فعال کنید. برای این که بتوانید از ویدیوی مورد نظرتان استفاده کنید باید آن را در گالری ذخیره داشته باشید. سپس بر روی اولین گزینه ای که توی برنامه مشخص شده، Gallery، کلیک نمایید. به این ترتیب در پتحره ی باز شده ویدیوی مورد نظر خودتان را می توانید انتخاب کنید.اما قبل از آن به هر گزینه که علاقه مند بودید، رویش کلیک کنید تا فعال شود.

آموزش Video Live Wallpaper

سپس روی گالری کلیک کنید و بعدش فولدری که ویدویتان درش است را بیابید و انتخاب نباییدش.

 

آموزش Video Live Wallpaper

اکنون جایی است که اتفاق اصلی به وقوع می پیوندد. بعد از انتخاب ویدیو، به صفحه اصلی برنامه بر می گردید. در این جا بر روی گزینه جدیدی که اضافه شده و اسمش Set Live Wallpaper ضربه بزنید و به این ترتیب پیش نمایشی از تصویر زمینه اتان ببینید.

 

آموزش Video Live Wallpaper

در این صفحه می توانید ببینید که ویدیو به عنوان تصویر زمینه اتان قرار گرفته. اگر به نظرتان همه چیز مناسب است پیش بروید و بر روی گزینه ی Set wallpaper ضربه بزنید و به این ترتیب ویدیوی مورد نظر به عنوان تصویر پس زمینه متحرکتان قرار می گیرد و مثل هر تصویر زمینه دیگری عمل می کند.

آموزش Video Live Wallpaper

قبل از اتمام کار دو کاربر دیگر این نرم افزار که ممکن است تصویر زمینه پاسخگوتری داشته باشید را بررسی می کنیم.

 

قرار دادن صدا

 

این گزینه که به صورت پیشفرض فعال است به شما اجازه می دهد که تصویر زمینه متحرکتان دارای صوت نیز باشد. غیر فعال کردن این گزینه باعث می شود که صوت دیگر پخش نشود و شما دیگر موقع بررسی تصویر زمینه هیچ صدایی نخواهید شنید.

 

ایجاد ویدیوی که تکرار می شود

 

این گزینه نیز به صورت پیش فرض فعال است. عملکرد این گزینه به گونه ای است که وقتی ویدیو به انتهایش رسید آن را دوباره از ابتدا پخش می کند. به عبارت ساده تر با فعال بودن این گزینه تصویر زمینه شما تا ابد به پخش شدن ادامه می دهد.

  معرفی بهترین نرم افزار های دانلود از تورنت برای اندروید

سخن پایانی

با این که تصاویر پیش فرضی که در گوشی قرار دارد و تصاویری که با دسترسی به فضای وب ممکن است به دست آورید به نوبه ی خودشان بیش از کافی هستند، داشتن تصویر زمینه ای از ویدیویی که خودتان خواسته اید داشته باشید گامی رو به جلو است تا گوشیتان را هرچه بیشتر شخصی سازی نمایید.

( 4.3 از 5 ) از 3 رای

دیدگاهتان را بنویسید