صفحه اصلی > مقالات بازی : بهترین بازی های ماشینی و مسابقه اندروید 10 بازی برتر 2024

بهترین بازی های ماشینی و مسابقه اندروید 10 بازی برتر 2024

 بازی های ماشین

بازی‌ های ماشین و مسابقه‌ای اندروید همیشه یکی از هیجان‌انگیزترین سبک‌ها در بین کاربران بوده بوده‌اند. در سال های قبل بازی‌های مسابقه‌ای خوبی برای موبایل نداشتیم، برای اجرای آن‌ها مجبور بودیم به کنسول سوئیچ کنیم، اما اکنون در چند سال گذشته برخی از بازی‌های نمادین کنسول از جمله شبیه‌سازهای رانندگی را می توانید با گرافیک فوق العاده و کنترل راحت در موبایل خود بازی کنید.

ژانر ریسینگ دارای زیر مجموعه های زیادی است. ما در لیست زیر نمادین ترین و دوست داشتنی ترین بازی هایی که در سال 2023 می توانید بازی کنید را برای شما قرار داده ایم. این بازی ها دارای سبک ماشین و مسابقه ای هستند و  هر بازی دارای ویژگی های برجسته ای است که در لیست به تفصیل به انها اشاره کرده ایم.

بنابراین، ما در این لیست 10 بازی تاپ ماشین و مسابقه ای اندروید را تهیه کرده ایم تا شما با مقایسه و بررسی انها بتوانید راحت تر انتخاب کنید. ترتیب خاصی در لیست وجود ندارد و بر اساس محبوبیت بازی ها لیست نشده است و صرفا بازی هایی که در سوشال مدیا و گوگل پلی بیشترین دانلود و بحث در موردشان بوده است را انتخاب کرده ایم.

🚖 معرفی و دانلود 10 بازی ماشینی برتر اندروید 2024

در این لیست به تریب به معرفی بازی های ماشین محبوب می پردازیم ، امیدواریم از این مقاله لذدت ببرید و شما را برای تجربه یک بازی ماشین عالی کمک کنیم !


❶ بازی Asphalt 9: Legends

لیست برترین بازی‌های ماشین و مسابقه‌ای اندروید ما با Asphalt 9: Legends  ( آسفالت 9 ) شروع می‌شود، دلیل آن این است که این بازی به دلیل واقع گرایی و همچنین شبیه سازی مسابقه ای به شما آرامش می دهد، در بین بازی های ماشینی به شدت محبوب است عنوان های خود بسیار محبوب است. گرافیک واقع گرایانه ، مکان های واقعی مسابقه ، گیم پلی فوق العاده یک بازی بسیار هیجان انگیز را برای شما به ارمغان می اورد.

asphalt بازی های ماشین

این بازی در بین دوستداران ماشین های مسابقه ای بسیار محبوب است زیرا به شما امکان دسترسی به ساده ترین کنترل های بازی را به عنوان یکی از برترین بازی های مسابقه ای اندروید می دهد. شتاب و کنترل فرمان ! راز پیروزی شما در آسفالت 9 است. تصمیمات درست ، گاز بیشتر و کنترل فرمان باعث می شود در Asphalt 9: Legends برنده شوید کنترل همه چیز در دست شماست .

دانلود بازی Asphalt 9


❷ بازی Real Racing 3

Real Racing 3 که یکی از بهترین بازی های مسابقه ای اندروید است، شما را وادار به مسابقه با ماشین می کند ! بازی  حتی برای یک مبتدی نیز بسیار آسان است. بیش از 40 پیست برای مسابقه اینجا هستند و همه این مسیرها در برخی مکان‌های دنیای واقعی تنظیم شده‌اند. Real Racing 3 شما را در یک مسابقه شبانه می برد و همه این مسابقات با چند آزمایش زمانی همراه هستند. این فقط یک بازی عالی برای شبیه سازی رانندگی است تا بتوانید راه خود را برای رانندگی به سطح بعدی طی کنید. شما با افراد واقعی، کارت های واقعی، و همچنین با ماشین های سوپر اسپرت های واقعی پا به یک مسابقه واقعی خواهید گذاشت.

Real racing 3 بازی های ماشین

بازی تا این لحظه چندین جایزه در سبک خود درایفت کرده است ، می توانید از بهترین ویژگی هایی که می خواهید در یک بازی مسابقه ای گنجانده شود، لذت ببرید. اگرچه امکان خرید درون بازی  وجود دارد، اما حتما نیاز به پرداخت نیست ، می‌توانید بهترین ماشین‌ها را در بازی دریافت کنید تا با آنها مسابقه دهید. یک بازی چند نفره واقعی اینجاست.

دانلود بازی Real Racing 3


❸ بازی GRID™ Autosport

یک بازی ماجراجویی مسابقه‌ای دیگر برای دسته برتر بازی‌های ماشین و مسابقه ای  اندروید به نام GRID™ Autosport داریم که در آن می توانید یک راننده حرفه ای باشید.  این بازی پر از مهندسی و شبیه سازی برای مسابقه است، و اگر دوست دارید بخشی از یک بازی هیجان انگیز بازی باشید، پیشنهاد ما به شما نصب ان است.  اگرچه این یک بازی موبایلی است، اما بهترین تجربه کنسولی را به شما ارائه می‌کند و هر آنچه را که انتظار دارید در یک بازی مسابقه‌ای گنجانده شده است.

GRID بازی های ماشین

بیش از 100 کارت با 100 مدار در GRID™ Autosport موجود است و در بازی بهترین کنترل‌های قابل تنظیم را نیز در اختیار دارید. اگر برای یک چالش سنگین آماده هستید، می توانید بازی را به حالت دشوار تنظیم کنید البته حالت های آسان برای افراد مبتی نیز یک راهکار دیگر است.

دانلود GRID™ Autosport


❹ بازی Rush Rally 3

ما یک گیم پلی دیگر در سطح کنسول داریم که در دسته بازی ماشین و مسابقه ای اندروید قرار می گیرد: Rush Rally 3 که برای همه طرفداران رالی ایده آل است. شما در اینجا یک شبیه سازی مسابقه ای عالی دارید و این یک بازی کراس پلتفرم است. بنابراین می‌توانید یک تجربه گیم‌پلی رئال تایم را در اینجا تجربه کنید ، می‌توانید مسابقه را در روز یا شب انتخاب کنید. سطوح مختلفی نیز برای مسابقه وجود دارد، و همچنین بهترین کیفیت گیم پلی را در اینجا دریافت می کنید .

rush ruly3 بازی های ماشین

در Rush Rally 3، شما همچنین می توانید از رویدادهای زنده لذت ببرید، هر هخفته یک چالش پیش رو خواهد بود که می توانید با سایر گیمر به مسابقه بپردازید و به صدر لیست هفتگی بروید ! شما می‌توانید تصمیم بگیرید که می‌خواهید با دوستانتان بازی کنید، آفلاین یا چند نفره بازی کنید ، یک سیستم مسابقه جهانی و همچنین یک تابلوی امتیازات اجتماعی نیز وجود دارد تا در این بازی شگفت‌انگیز شرکت کنید.

دانلود Rush Rally 3


❺ بازی Need for Speed No Limits

نید فور اسپید یک عنوان محبوب در بین بازی های ماشین اندروید می باشد ، گرافیک فوق العاده شما را محصور خودش خواهد کرد ، بازی ماشینی با نهایت دقت و گیم پلی روان Need for Speed را به یک رقیب بلا منازع در سبک بازی ماشین اندروید تبدیل کرده است ، بازی دارای محبوبیت بالایی در بین کاربران سبک مسابقه ای و ماشین اندروید است و میلیون ها نفر این بازی را در گوشی خود نصب دارند ، اگر از علاقه مندان به سبک بازی ماشین هستش حتما ان را نصب و تست کنید.

Need for Speed No Limits بازی های ماشین

Need for Speed™ No Limits با گرافیک فوق‌العاده، تعداد زیادی ماشین و سفارشی‌سازی، و گزینه‌هایی برای کنترل‌های لمسی و کنترل‌های شیب، مطمئناً آدرنالین شما را بالا خواهد برد.

مانند بسیاری از بازی‌های مسابقه‌ای،  گیم‌پلی حول محور برنده شدن در مسابقات می‌چرخد تا پول نقد به دست آورید، تیم توسعه همچنین جریان ثابتی از رویدادها را در جریان نگه می دارد تا بازیکنان را به چالش بکشد. بحث سر نترس بودن است، و برای برنده شدن در مسابقه باید رانندگی سریع داشته باشید. طبق معمول در اکثر بازی‌های مسابقه‌ای اندروید، ماشین‌های دنیای واقعی برای سفر شما وجود خواهند داشت!

دانلود بازی Need for Speed No Limits


❻ بازی Gear.Club

برای تجربه شبیه ساز رانندگی در دنیای واقی به سراغ  Gear.Club – True Racing از بازی‌های مسابقه‌ای اندروید بروید. این یک بازی معتبر با اتومبیل هایی است ، که از یک تجربه مسابقه ای واقع گرایانه به دست آمده اند. بهترین چیز این است که موتورهای واقعی، سیستم تعلیق، پیشرانه ها و آیرودینامیک گیم پلی را شبیه سازی می کند. این یکی از برترین بازی های نفس گیر برای شرکت در بازی های مسابقه ای اندروید است. یک مسابقه زنده برای شکست حریفان و همچنین بازی با دوستان آنلاین می باشد.

GearClub بازی های ماشین

ماشین شما قابلیت تیونینگ منحصر به فردی دارند، و به‌عنوان یک بازیکن، می‌توانید این گزینه‌ها را با سفارشی‌سازی‌های مناسب و همچنین با ارتقاء، به عجیب‌ترین وسایل نقلیه تبدیل کنید.یک بازی فول اچ دی پیش روی شماست با کنترل آسان و رقابت های نفس گیر ، گرافیک فوق العاده و هیجان بالا !

دانلود بازی Gear.Club


❼ بازی Horizon Chase

Horizon Chase یک بازی مسابقه ای سرگرم کننده می باشد که یادآور مسابقه کلاسیک Pole Position در دهه 80 است. در Horizon Chase سرگرمی های زیادی وجود دارد که شامل گرافیک های خیره کننده  و رنگارن ، بیش از 70 سبک مسابقه در 32 شهر است.

شما هر مسابقه را از پشت یک ردیف 20 ماشینی شروع می کنید و باید از کنار حریفان عبور کنید تا جام را به دست آورید. برای ارتقا و باز کردن قفل 16 ماشین موجود، به برنده شدن ادامه دهید. همانطور که از نام آن مشخص است، این بازی یکی از بازی های آرکید مسابقه ای اندروید خواهد بود.

Horizon Chase ساخته شده است تا افتخاری برای تمام بازی‌های مسابقه‌ای آرکید کلاسیک باشد، و اگر از عاشقان مسابقات یکپارچه سازی با سیستم عامل هستید، می‌توانید از اینجا شروع کنید. ما به همه بچه های دهه 90 و 80 توصیه می کنیم در این بازی شرکت کنند و تجبره نوستالژیک دهه 80 و 90 میلادی را در ذهن خواهید گذراند.

Horizon Chase بازی های ماشین

در اینجا یک مسابقه در سراسر جهان  را نصب می کنید ، و کاملاً شما را به یک بازیکن مسابقه ماشین جنبه مدرن تبدیل می کند. هر دو حالت روز و شب در اینجا در دسترس هستند تا مطابق میل شما انتخاب شوند و بازی را در بهترین حالت به سبک خود داشته باشید.

دانلود بازی Horizon Chase


❽ بازی 2 CSR Racing

 یک بازی ماشین هیجان انگیر دیگر را برای لیست بازی های مسابقه ای اندروید آماده کرده ایم و این CSR Racing است. این بازی به عنوان بازی درگ ریسینگ شناخته می شود و شما خیابان های زیادی برای مسابقه با بیش از 100 اتومبیل دارید. این خودروها از سازندگان معروف دنیا می‌آیند و می‌توانید بنا به نیاز خود یکی را انتخاب کنید و سپس به تور بروید. تورهای جهانی نیز وجود دارد که می‌توانید در آنها رقابت کنید،  حریفانی برای بازی در سراسر جهان در این بازی وجود دارند که با شکست حریفان خود ، به یک راننده بین المللی تبدیل شوید ،  اگر با موفقیت حریفان خود را شکست دادید ،  آنگاه شما کسی هستید که در مسابقه CSR بر شهر حکومت می کنید.

CSR Racing بازی های ماشین

سری  CSR Racing یکی از محبوب ترین بازی های مسابقه ای است. CSR Racing 2 یک بازی درگ مسابقه ای است. شما ماشین می‌خرید، ارتقا می‌دهید و سپس مسابقه می‌دهید. دارای حالت مبارزاتی با تعداد زیادی مسابقه است. در صورت تمایل می‌توانید مسابقه آنلاین با افراد را نیز انجام دهید. ماشین های زیادی برای جمع آوری وجود دارد و گرافیک بسیار خوب است.

دانلود بازی CSR Racing 2


❾ بازی Blocky Roads

برخلاف دیگر بازی‌های مسابقه‌ای اندرویدی که در این راهنما مورد بحث قرار گرفته‌اند، Block Roads یک بازی مسابقه‌ای سه بعدی زیبا با دنیای متفاوت است. اما این بازی توانسته در بین بازی های مسابقه ای نیز برترین باشد زیرا واقعا اعتیاد آور و جالب است. می توانید ماشین خود را بردارید و برای کشف تپه های سبز بیشتر رانندگی کنید ، همچنین تپه های بیابانی، کوه های برفی و بسیاری چیزهای دیگر برای درگیر شدن در این بازی مسابقه ای منحصر به فرد وجود دارد.

Blocky Roads بازی های ماشین

در این بازی 9 ماشین در دسترس شماست که می توانید از بین آنها یکی را انتخاب کنید و یا مجاز هستید که خودتان یکی بسازید. گزینه ویرایشگر ماشین پس از رسیدن به مسیر 3 باز می شود، و این یک بازی مسابقه ای سه بعدی به سبک بلوکی است که در مجموع 4 مسیر برای انجام این چالش وجود دارد. شخصیت شما نیز در اینجا قابل شخصی سازی است و این بازی به دلیل گرافیک شگفت انگیز Voxel یکی از بازی های خاص این لیست می باشد .

دانلود بازی Block Roads


❿ بازی Offroad Legends 2

برای پایان دادن به لیست بازی‌های مسابقه‌ای اندروید، ما شما را به یک تجربه رانندگی هیجان‌انگیز می‌بریم: Offroad Legends 2. در اینجا چند ماشین آفرود غول پیکر و  ماشین های ،رود مختص بیابان  دریافت می‌کنید، ماجراجویی آفرود 4×4 با مسیرهای پر از پرش استارت می خورد. این یک بازی مسابقه‌ای معمولی نیست، زیرا در حین مسابقه شما انفجارهایی رخ می‌دهد و 16 وسیله نقلیه با جزئیات فوق‌العاده در اینجا برای غلبه بر چالش دریافت می‌کنید.

Offroad Legends 2 بازی های ماشین

این در واقع بهترین بازی برای شبیه سازی یک بازی مسابقه ای است ، صداهای ماشین به سبک واقع گرایانه شبیه سازی شده است ؛ که هیجان بازی را دو چندان می کند.. چهار حالت بازی و هیجان افکت های مختلف آب و هوا این بازی Offroad Legends 2 را به یک بازی بسیار عالی ماشین و مسابقه ای اندروید تبدیل کرده است.

دانلود بازی Offroad Legends 2

( 4.5 از 5 ) از 2 رای

دیدگاهتان را بنویسید